» »

ADSL Koliko traja do priklopa

ADSL Koliko traja do priklopa

madmitch ::

Zanima me koliko časa je pri vas (predvsem v Ljubljani) trajalo od podpisa pogodbe do dejanskega priklopa ADSL. Meni so rekli 3 tedne.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Prjatu ::

Ponavadi res traja tako dolgo, lahko pa jim mal težiš pa boš mogoče dobil kakšen dan prej (al pa kasnej :D ), pri meni je trajalo en mesec, ker naj nebi imeli dovolj monterjev
Something else is controlling me!

XsenO ::

Jaz sem mogu čakat skoraj 2 meseca ki se niso mogli odločit ali lahko motirajo ali ne:D
1 + 1 = 1

BroTheR ::

to je cist odvisno od guzve ...jaz sem cakal od podpisa pogodbe do proklopa ADSL tocno 7 dni.

flajer ::

jz sm konc lanskega leta cakou 3dni od podpisa pogodbe...

banfro ::

Jaz cakam ze 15 dni pa bom ocitno se enkrat toliko. Sm glih uceri dobu dve posti na enkrat. Ena od SiOLa in ena od Telekoma. Potem pa takole:
1. Odprem siol kjer pise: Na zeljeni lokaciji trenutno ni mozen dostop od interneta preko ADSL omrezja, vas bomo pa obvestili, ko bo dostop mogoc.....

2. Odprem telekom kjer pise: Obvescamo vas, da je na zeljeni lokaciji dostop od ADSL omrezja mogoc, zato vam v podpis prilagamo pogodbo....

Sedaj pa se sam ne vem, komu naj verjamem, ce se oni med seboj ne morejo zmenit kje je mozno in kje ni. Moram jutr na telekom uprasat.

PS: Na odgovor sem caku dobrih 14 dni, pol pa to!!!!!!!!!!!

McHusch ::

jst sm pogodbu poslau 29., dans so pa prišl monitirat, se pravi 5 delovih dni je minil vmes.

tko je v Celju, za drugje bo pa kdo drug povedal

ali3n ::

Ljubljana - marec 2002:
Od pogodbe do priklopa - 13 dni; ko se je telefonsko najavil Telekomov monter, sem bil kar presenečen.... je blo u stilu "A lahko pridem zmontirat ISDN-ADSL?" "Ja, kdaj pa bi prišli? jutr, pojutršnem?" "Ne, čez pol ure!"... :D
in je prišel in zmontiral. Siolova kuverta z gesli pa šele dva dni kasneje!!!:| K sreč se da kode zvedet prek telefona.

madmitch ::

Takole, trajalo je 5 delovnih dni. Sicer z malo intervencijo na telefon, ki so mi ga dali na Siolu.
Glede na Telekomov sloves zelo vspodbudno. Tudi pri meni so se prijazno najavili po telefonu.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13312111 (6279) angus255
»

ADSL - priklop

Oddelek: Omrežja in internet
181761 (1180) Daniel
»

ADSL - koliko časa ste čakali?

Oddelek: Omrežja in internet
221278 (1041) Dusko
»

ADSL - koliko casa se caka na prikljucitev?

Oddelek: Omrežja in internet
161346 (1043) Jok3r
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422998 (1767) kleDo

Več podobnih tem