» »

ADSL - priklop

ADSL - priklop

Kekec ::

Kako dolgo je kaj potrebno čakati na priklop od podpisa pogodbe te dni???

Keyser Soze ::

He, he. Naj te potolažim. Jaz čakam že mesec dni. PA sem danes dobil šele od SIOLa pošto, da so posredovali zahtevo telekom. Podpisane pogodbe s strani telekoma pa še nisem dobil...

Toliko o ažurnosti te bande...>:D

P.S.: ČE ma kdo od Telekoma kaj proti se lahko oglasi. Ga osebno zaprem v "kevdr" dokler ne napelje frikin kabla.

Kekec ::

Ja jaz sem vse ze podpisal in od telekoma in od siola ker sem pac moral tudi isdn vzeti...

darh ::

Jest sem bolj direktno uredil tole... Poklical sem na telekom po enem tednu po tem ko sem jih klical da bi rad ADSL mel in vprašal kdo bo prišel k meni pogodbo podpisat - so mi dali številko, sem ga poklical (žal je bil tisti teden pred novim letom na dopustu, tako da se zavleklo za še en teden) - uglavnem, učeraj sem že podpisal pogodbo. Baje bo pa trajal do 2 tedna da mi pridejo priklopit (zaradi "10sit" akcije imajo gužvo...)
Excuses are useless! Results are priceless!

Keyser Soze ::

Problem pri teh kekcih ni v gužvi. Ampak v lenobi. Po podpisu pogodbe so ti dolžni izgraditi prilkjuček ISDN v 10 dneh. (odvisno od priključka, ki ga imaš v bajti- je lahko pogodbeni rok tudi 30 dni)

Pomembno je pa kdaj ti jo podpiše Telekom oz. kdaj jo podpišeta obe stranki.

Skratka, čim prej konkurenca v vsako slovensko vas. Potem naj pa propade Telekom. Da ne bomo vseskozi samo Planike in podobne gledali na TV.

:D

darh ::

@Keyser Soze: bravo.. dobro si to povedal... močno konkurenco Telekomu da propade pol bomo pa v istem dreku... konkurenco itak rabimo samo tako da bosta tekmovala vsaj 2 operaterja -- se pa bojim da je slo trg premali za več kot enega tako močnega operaterja... Samo poglej si gsm trg...
Excuses are useless! Results are priceless!

Iskraman ::

moraš imet znance na pravih mestih, pa dobiš adsl po petih dneh od podpisa :D :D

Kekec ::

ja to zna pomagati ...

zuz3k ::

js mam že adsl
sam k sm klicu pol po 1 tednu sm dobu pogodbo pol izpolnu pa dubu po ene 20 dneh sam tko je...
js živim u bloku pa če ma kdo predmano že adsl (je mel en sm meu srečo) je pol bl hitr sam js bi loh dubu adsl u 17 dneh sam sm 10 bil na pocitnicah
Life is a psychological game.

Lucas ::

moraš imet znance na pravih mestih, pa dobiš adsl po petih dneh od podpisa

Kurc pa poznanstva, to je zame čist navadna korupcija. Ostali folk, ki pa nima poznanstev pa se lahko *ebe, al je pa neumen al kako?!
Jst sem tud čakal na priklop do predzadnjega dne v pogodbi, šele potem sem se začel bunit pri njih.
Dokler so zadeve v ovirih pogodbe ste lahko samo tiho. Ali so oni leni pa je druga stvar.
I was here...

Alexius Heristalski ::

Mene pa nekaj zanima. Sem v študentskem domu, pogodbo sem podpisal 16. decembra 2004, priklopili pa so me prejšnji teden. Vendar ADSL še ne dela, ker ni nič nastavljeno. Torej bi moral jaz na domači naslov dobiti cd z nastavitvami od Siola? Bi jim moral zatežit ali kaj?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Gandalfar ::

Ja. Poklici jih na 0801000 pa zatez naj te aktivirajo.

Keyser Soze ::

Hm. Jaz sem jim tudi dal enkrat takrat pogodbo. Pa sem pred tednom in pol dobil pošto od SIOLA z aktivacijsko kodo ipd. teden dni nazaj pa pošto od Telekoma za podpisano pogodbo za ISDN. Priklopljen pa še nisem. Šele drugi teden.

Tako da. Vprašanje če se ni pošiljka izgubila ali založila.

Alexius Heristalski ::

Najlepša hvala za odgovora! Zdaj vem kako to gre. Najbrž bi moral dobiti dopis s Siola, tudi tehnik, ki me je priklopil, je govoril o nekem cdju. Jim bom zatežil.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Alexius Heristalski ::

Siolovci so poslali pogodbo in ostalo kar na upravo studentskih domov, jaz pa tega nisem vedel! Ccccc .... Mislil sem, da bom dobil na domaci naslov. No, zdaj je zadeva resena (sem sel iskat posiljko na upravo). Poslana je bila ze 23. 12., jaz sem pa cakal, "ko en idiot"!:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

Evo, že dela. Končno.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Daniel ::

Mene so včeraj priklopili, in pri registraciji je bil izbran paket 2Mbit, sedaj ko smo povezavo preizkusili, se hitrost ne dvigne čez 128 KB/s in tudi na servisnih straneh je izbran paket 1.024/256 ;((

Je bilo pri vas enako, ali ste takoj lahko uporabljali paket ki ste ga izbrali?:\

Gandalfar ::

na 2Mbit paket ti bodo zvisali sele cez nekaj casa

Daniel ::

Hvala :))

Še nekaj, ali se pri Dinamičnih Ip-jih ip-ji menjavajo vsi ob isti uri in kdaj, ali se povazava vsakič prekine po 24 urah?

Me nekaj dol meče :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311858 (6026) angus255
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619023 (8466) Nejc Pintar
»

ADSL - koliko časa ste čakali?

Oddelek: Omrežja in internet
221228 (991) Dusko
»

ADSL - koliko casa se caka na prikljucitev?

Oddelek: Omrežja in internet
161296 (993) Jok3r
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422891 (1660) kleDo

Več podobnih tem