» »

Račun za tehtnico Soehnle Comfort F5

Račun za tehtnico Soehnle Comfort F5

Keyser Soze ::

Pred kakšnega pol leta sem v Mercator Tehniki kupil tehtnico Soehnle Comfort F5.

Vaga kot vaga se je čez čas izkazala za škrt robo, saj sprejemni in oddajni del nista bila ravno najbolje usklajena, kar je pomenilo en kup problemov z nenehnim menjavanjem baterij, resetiranjem, ipd.

Ker mi je sčasoma prekipelo sem zadevo zapakiral v embalažo, vzel račun, jo zadegal v avto in se odpeljal v službo. =) Po kakšnih dveh tednih sem končno prispel do Mercator Tehnike in na svojo žalost ugotovil, da računa ni več nikjer. Po generalnem čiščenju avta sem ugotovil, da v iskanju ni več smisla.

Sedaj me zanima, če ima mogoče kdo doma perfektno delujočo identično tehtnico in račun, ki ga ne bo potreboval?
In seveda, če bi bil ta račun tudi pripravljen odstopiti? Ga vrnem po končani akciji če bo še neomadeževan. =)
OM, F, G!

SkIDiver ::

Kaj pa če bi v mercatorju zahteval duplikat računa? Mani so ga v BigBangu brez težav izdali. Je pa res, da nisem imel namen vrnit kupljeno blago ampak ga v garancijskem roku poslati na servis.

Keyser Soze ::

Aja, a gredo tolk na roko?

Bom probal srečo. Sej pol pač nesem zadevo v drugo trgovino.
Samo glede na lesenost prodajalcev, ko sem enkrat hotel eno informacijo, me kar malo skrbi.

Tako da prošnja še vedno velja.

Kako so pa našli tvoj račun? Verjetno si vedel točen datum nakupa? Jaz samo vem, da je bilo malenkost pred Božičem. Točnega datuma pa žal nimam. =/
OM, F, G!

bozicek ::

Poiscejo. Saj imajo vse fakture spravljene.
Jaz sem isto izgubil racun za disk (Funtech). Vedel sem priblizen datum nakupa (enkrat decembra), ter kaj sem se kupil zraven (proc, ram).
Je malce pobrskal po skatli s papirji in stvar je bila resena
Darila letos samo za poredne

Keyser Soze ::

To mi je jasno, da imajo shranjene. Konec koncev so po zakonodaji dolžni hranit kopije računov. Ampak skrbi me bolj dobra volja prodajalk/uslužbenk in kvaliteta njihovega morebitnega seksa v zadnjem tednu. =)
OM, F, G!

SkIDiver ::

Če malo na pravi način omeniš davkarijo in varstvo potrošnikov boš premostil neprijaznost, slabo spolnost v zadnjem času in vremenske neprilike pri uslužbencih (na žalost jim je včasih potrebno posredovat določeno spodbudo).
Sicer pa so ti vrjetno dolžni posredovat račun na tvojo zahtevo.

V mojem primeru je šlo za račun prenosnika. Povedal sem kdaj približno je bil kupljen ter kaj vse je bilo navedeno na računu poleg prenosnika. Po cca 15 minutah sem imel natisnjen račun z datumom nakupa, ki sem ga posredoval na servis, da so priznali garancijsko dobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podaljšanje garancije (Asus laptop)

Oddelek: Pomoč in nasveti
263694 (3240) St235
»

BigBang - Reklamacija brez računa (Logitech K800)

Oddelek: Pomoč in nasveti
236546 (5379) Compufreek
»

garancija brez računa ?

Oddelek: Loža
155868 (5103) cortez
»

Težave z uveljavljanjem garancije.

Oddelek: Loža
282778 (2196) Keyser Soze
»

Uveljavljanje garancije za trdi disk - brez računa

Oddelek: Kaj kupiti
142588 (2239) freserovski

Več podobnih tem