» »

Razlika med Wi-Fi oz. Wlan

Razlika med Wi-Fi oz. Wlan

SpecialG ::

Na prenosnem računalniku mi piše da imam Wlan.
Sedaj pa me zanima če je to isto kot Wi-Fi. Če NE kaj je razlika in kaj je eno in kaj je drugo.




Lp Domen

zee ::

Isto je.

Drugič:
a) Izklopi BOLD pri pisanju sporočila.
b) Poglej na Wikipedijo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

SpecialG ::

Pa je to 100% isto ker mi je prodajalec v bigbangu rekel da je drugače.

Lp Domen

McMallar ::

Isto.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

SpecialG ::

Ja sm zdej mau gledu po netu in ugotovu da je isto!

Snegec ::

Pa je to 100% isto ker mi je prodajalec v bigbangu rekel da je drugače.

Lp Domen


Ime, priimek ter sliko prodajalca v Bigbangu prosim :)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

gogi_hunter ::

isto sam mal drugače napisan =)

Pimoz ::

Ime, priimek ter sliko prodajalca v Bigbangu prosim :)

jst bi tud rd vidu tega buksla :D

5er--> ::

Verjetno je prodajalec razumel WAN in Wi-Fi, ker valda nihče ne bi spraševal za razliko med Wlan in Wi-Fi. ;)

karafeka ::

Bi verjetno prej zastopu wlan in Hi-fi ;)

Perhan ::

ni isto.
http://www.wisegeek.com/what-is-the-dif...

sicer mi pa na laptopu nebi teh dveh opcij posebej poimenovalo. imam dve tipki: wireless in wifi.

BlaY0 ::

Verjetno je imel tip mislil VLAN ;)

DeeCoy ::

Tip nima pojma tako kot noben prodajalec v bbju, tako da ni nič čudnega.

Poldi112 ::

Perhan je izjavil:

ni isto.
http://www.wisegeek.com/what-is-the-dif...


Povej v čem je razlika?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

gslo ::

se strinjam z deecoyem, modeli v bigbangu bi se lahko naučl kaj prodajajo in mal te protokole znal razložit, mogoče celo nastavt celotno zadevo.. po drugi strani majo pa vrjetn tok v kurcu plačo, da jim dol visi. :P 3-letna trgovska pa tut ne pokrije tega področja. :P študenti tehničnih smeri pa tud vrjetno ne hodjo delat v BB prek študenta.. v glavnem TEMA! še noben trgovc mi tam ni znal pomagat, vedno sem prišel bolj podučen tja.. :|

techfreak :) ::

Če nekaj prodajalcev ne pozna določenega področja to še ne pomeni da so ostali isti. Po mojih izkušnjah boš z malo sreče naletel na takšnega, ki dejansko pozna kar prodaja.

mtosev ::

meni so prodajalci v BB že 3x pokazali da nimajo pojma:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

hojnikb ::

Zato mamo pa strica Googla, ki vse ve ;)
#brezpodpisa

blackbfm ::

če kupuješ na blef je itak velika možnost da se nategneš, al izbereš napačno stvar (ker prodajalec nima pojma) ali ti pa svetujejo nekaj 3x dražjega kot tist kar rabiš..tako da v nobenem primeru ni kul :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

gslo ::

nč ne rečem, par fac tam pr muzki v big bangu v btc je že 10 let istih, tista 2 ali 3je vrjetno poznajo svoj oddelek. sam je še zmer muzičarski, ne računalniški :P

_Dormage_ ::

WLAN je tehnologija za povezovanje naprav v omrežje.
WI-FI je trademark s katerim označujejo naprave, ki podpirajo WLAN tehnologijo.

Uglavnem isti k :))

DeeCoy ::

Hahaha.. To je tak primer ;DD.. Fotr je inženir telekomunikacij in mu je začel tip na podpori od amisa bluzit o tem, da je lahka telefonski kabl od vtičnce do modema dolgi največ 3m in da je narobe, če je dolg 5m xDD.. In normano da je ate znoro pr temu amisu xD.. Isto je v big bangu.. in v drugih trgovinah, da ne bomo samo čez bb govril..

Okej, tole je itak off-topic xD

blackbfm ::

Še en off..men je tip na Mobitelu pametoval, da odrezana navadna simka ne dela v iphone4:)) Pač telefon rabi microsim format, ampak čip je pa isti. Sem mu potem pokazal, pa še vedno je bil v dvomih:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

MisterR ::

Jah, se pa mi je zgodilo, da je stranka prinesla nazaj LED TV, ker manjkajo tipke ob strani. No, in ko jim pokažeš da to piše v navodilih pa postanejo nesramni da zato pa smo mi tukaj itd.

Na obeh straneh se najdejo teleti.

Mi je pa zmeraj bilo zabavno delat na tehniškem oddelku =) Žal, sedaj samo fušam programiranje

Scorpia ::

Prodajalci niso krivi, da firma dodatno ne izobražuje, čeprav gre samo za izdelke. Sam delam v zdravstvu, pa imam pogosto dodatna izobraževanja. Žal prodajalci niso sami krivi, ker se ne bojo izven delovnega časa, na svojo pest izobraževali.
Se najdejo kupci, kot so tukaj npr. slo-techovci, ki se zagledajo na določen izdelek in preberejo vse živo. Nato pomislite, koliko časa bi to trgovcu vzelo za vse te izdelke, pa še ta ima samo tri mesece podpisano pogodbo, pa gre stran.
Ker pa je takih kupcev mal, se trgovinam ne splača ulagati v izobraževanja. Tisti, ki ve o izdelku, ga bo tudi kupil, če ne pri konkurenci. Isto pa obratno, bo kupec iz druge trgovine, kjer ni bil zadovoljen, kupil v BB. Kupec ki pa nima pojma, bo zadovoljen že s tem ''ne''znanjem, ki ga trgovec ponuja. Takih je pa zelo veliko.
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prodajalec prodal slabši model, ki ga prodaja pod enako ceno

Oddelek: Loža
244419 (2889) Dr_M
»

Katero od teh dveh mišk kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
81054 (903) bajsibajsi
»

Moj termin BB

Oddelek: Loža
202182 (1333) mihec87
»

groza pri nakupu v Bingibongiju (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
576381 (3630) Zheegec

Prenovoljeni BOF

Oddelek: Kaj kupiti
244836 (3633) morphling1

Več podobnih tem