» »

problem pri insaliranju xp-ja cez visto

problem pri insaliranju xp-ja cez visto

NoB0dy ::

rabil bi pomoc kako instalirati xp-je cez visto. v biosu sem nastimal naj boota iz cd-ja vendar noce. cd sicer zavrti nato pa gre v visto. nato sem poskusil naloziti xp-je kar tako, da sem zagnal cd v visti, kjer pa me ne spusti cez.

po moje ce v biosu nastimam, da naj boota iz cd-ja ne bi smel v visto...ali pac???

pomoc prosim

NoB0dy ::

maticna pa mislim da je asus pq5...bolj natancno bom lahko povedal ko pridem domov.

sam sumim, da mi nekako noce bootat iz cd-ja oz. sem narobe nastimal

charlotte ::

1) a si potrdil izbiro v BIOS-u?
2) a si nardil bootable CD? Ker ponavadi če se ga ne da zbutat ga sm mal povoha, pa gre mirno mim. =)

kihc ::

A ti napiše nekaj v stilu "press any key to boot from cd"? Če ti ne, potem si narobe nastavu v biosu, oz. če imaš dva DVD/CD/xyz-roma, probej dat cd v drugega.
x

PINki ::

Zgleda nimaš bootable CD.

NoB0dy ::

sprobal na svojem racunalniku in zgleda da ga res noce bootat. ceprav se je ta cd skoraj 100% bil bootablan, saj sem ze formatiral racunalnik.

sedaj pa me zanima kako se naredi bootable cd, ker sem ze cisto pozabil....vem le da moras v nerotu nekaj izbrati. pa katere xp-je se splaca dol potegnit?? serijska je pa org. da ne bo pomote :P

pa hvala za pomoc

BaRtMaN ::

Potem imaš najverjetneje serijsko številko za WinXP Pro Retail al pa WinXP Home...

NoB0dy ::

serijska je nalimana za xp pro na racunalniku.

rustypac ::

lep pozdrav!
Čez visto želim namestiti win xp, prvo mi lepo boota xp-je, ko pa pridem do tiste izbire da namestim fresh copy of xp, mi pa napiše Setup did not find any hard disk drives installed in your computer, mi lahko kdo pomaga kaj naj naredim?

Hvala!

rustypac ::

sem že našel, hvala vseeno!

Instaliranje Windows Xp čez Windows 7


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponovna namestitev win vista na star prenosnik z novim trdim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
252229 (1956) Alexius Heristalski
»

Ne morem prepisati Viste z XP-ji

Oddelek: Operacijski sistemi
191458 (1224) Mare2
»

WTF...problem z Xpjem in bootanjem

Oddelek: Operacijski sistemi
292375 (1730) astrofizik
»

iz linuxa v windows xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
202091 (1739) barbm
»

Računalnik noče pridt u windowse xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
431622 (1243) Miccco

Več podobnih tem