» »

Album

Album

Veron ::

Iščem album (php), dost preprosto zadevo, tako da bom lahko brez hudih težav intergriral na svojo stran.

Ne rabim nobenega administratorskega dela, nobenih opcij komentiranja slik in podobno, dovolj je samo, da slike preko FTP uploadam v neko mapo in ime mape prevzame kot ime albuma, ostalo pa slike (kreira thumbnaile) v album.

Všeč so mi tele zadeve, ki se odprejo (mislim da) preko javascript (kot recimo tale - vendar tale je prekompleksna za intergriranje v stran) - ta način prikazovanja albuma mi je všeč.

Pozna kdo kako skripto že narejeno? Ker google ogromno zadetkov vrže vn, sprobal sem jih že par, vendar samo ta zgoraj mi je bila oblikovno všeč, časa pa za sprobat čisto vse nimam. Če ima kdo že kako, bi prosil za link.

hvala

Road Runner ::

16 Free JavaScript Solutions for Displaying Your Images

kolk nudijo, kolk so kompleksne in a ustrezajo tvojim zahtevam sicer ne vem, ampak probej :)
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

KoMar- ::

PaX_MaN ::

KoMar- ::

Am na tej strani moj AV čisto ponori :O

PaX_MaN ::

Zanič AV? Imam Aviro, pa ne kaže nobenih sporočil.

Veron ::

tale markotova skripta mi kr všeč, samo dodal bi ji še, da se s kako javaskripo odpre odkno (malo bolj moderno zgleda) :P

Veron ::

@marko samo eno vprašanje glede tele galerije, zanima me (ker se ne znajdem najbolje med gallery.php) imaš kje prav nastavljeno, da na eno stran pokaže max 15 slik? Ker bi rabil zadevo spremenit na 16, ker bi rabil zadevo spremenit na 15. (imam namreč malo ožjo stran).

KoMar- ::

Nastavlja se v index.php, gallery.php je kodiran in jasno, da se ne znajdeš :)

Veron ::

**

my bad, sm večino kode kopiral v prvotni index, ker sm album le includal, zato nisem videl teh nastavitev. :)

Mogoče še vprašanje, nekako iščem zadeve kot so form z večimi option, vendar sovražim potem še "input" gumb, bi raj da če nekdo izbere eno opcijo od tam, takoj ko jo izbere brez pritisna na gumb "pojdi" ali podobno, preusmeri na drug page. iskal sem zadeve pa slabo iščem, berem, pa če kdo podpira lenobo, bi prosil za kako kjučno besedo ali celo link :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Tody ::

Ajax is your frend :)

arjan_t ::

pa kaki ajax ....

onchange in window.location (če razumem kaj hočeš)

Veron ::

hvala onclick window.location.href sem uporabil in deluje točno to kar sem želel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

Veron ::

Bom kar to temo naprej nucal. Nekako mi je na pamet padlo, da bi v enen pagu dodal "dinamičo" polje, ki bi bile privzeto skrito, nato ob kliku določenega linka se odpre neka vsebina, ob drugem kliku linka na istem mestu pa se zamenja za drugo vsebino.

Našel sem ajax dynamic content, vendar zaradi slabega poznavanje javascript, bi bil vesel malo dalše razlage. Mogoče kaka ideja?

PaX_MaN ::

Nekaj takega: http://www.gregphoto.net/index.php/2006...

Le da, namesto da bi iskal bo bazi, tisto skripto preurediš tako, da ven vrže slike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277263844 (153) Netrunner
»

jquery in div-i (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8710467 (9205) lisjak
»

Php varen login

Oddelek: Programiranje
203554 (3054) Volk|
»

php - galerija slik

Oddelek: Izdelava spletišč
141889 (1617) t3hn0
»

Prosim za predloge in pripombe

Oddelek: Izdelava spletišč
321997 (1140) msjr

Več podobnih tem