» »

Ocente mal stran!

Ocente mal stran!

Marabela ::

Kle sem eno stran naredu... sem bl še začetnik: No tukejle je :TUKAJKaj kj manjka???
  • premaknil: Primoz ()

Matek ::

1.Meni ne odpre zgoraj in kot.

2.Tabele so boljše od frame-ov, sicer je frame lahko uporabljat, a vendar poskusi se naučit delat s tabelami, ker so bolj pregledne in če misliš v prihodnosti kak boljši page delat, ni šans, da bi kaj s frame-i.

3. Preveč bannerjev, 2 pop-upa se meni ofnata, plus un na strani.

4.Preveč nedoločena stran. Če hočeš met to za homepage, pol ne polno teh linkov dajat in iskalnikov, če bi pa rad mel portal, pa se moraš veliiiko bolj potrudit.

5.Grafična podoba je slaba, meni ni dovolj podoben glavnim gumbom, napisi tudi ne, malce preveč se vidi, da je vse narjen z kakim programom za to, raje sam narisat probaj.

Oprosti, da sem tako kritičen, ampak probaj iztisniti kaj uporabnosti iz strani.:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Marjan ::

Meni je pa zelo estetska. Predvsem ce jo primerjam z nekaterimi drugimi, ki so tudi dajal linke...
:)

Area_51 ::

:)) Meni se zdi super samo malo lo preveč pusta je. Mislim, da je preveč bele barve okoli in dovolj zapolnjena. Pa malo preveč reklam se na začetku pokaže. Če pa je to tvoja prva stran, pa je odlična (Perfect).
Area 51

Marabela ::

No moja druga, ki sem jo naredu skoraj celo sam...

Potem naj spremenim- če bi hotu met portal, kva bi mogu še spremenit???

Aja a kdo ve za kakšen strežnik-kjer ni nč reklam, vsaj 5 mb placa, pa s FTP-jem jo lahko uploadaš???

alesrosina ::

hm... men sploh ne odpre ... bela prazna stran.

Marabela ::

Morm druzga providerja dobit... Gotov grem na voljo!

Marabela ::

FUL SM IZBOLJŠAL!!! Mal sm upošteval vaše nasvete in kritike-poglejte zdaj! Men je dost ušečna! TUKAJ KLIK! Poglejte-pa še nekj vas prosim! katere linke do znanih in cool strani kot npr. slo-tech, slo-comp itd. naj še dam gor???

p.s. NI REKLAM!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marabela ()

Area_51 ::

To pa je dost boljše, Lepše je za videt, ko je tako zapolnjena stran. Super pa je to , da si se znebil reklam
Čestitam. Veliko uspeha pri nadalnji izdelavi strani.:))
Area 51

miha ::

Dosti povezav sploh ne dela!

Marabela ::

Miha, zgleda da si prišel na stran ravno tisti čas, ko sem prenavljal povezave...
Area51... Hvala za čestitke...:)) Se bom trudil, da bo moja stran uspešna...
Drugače je moja stran (po mojem mnenju) mišljena, da jo imate kot domačo stran shranjeno.., da ko se prijavite na internet, da se ta stran prva odpre in da kliknete na različne povezave... ipd...

Ima kdo še kakšno mnenje??? Kaj naj še dam pod povezave oz. kaj drugega???

Gandalfar ::

zgresil si koncept tvoje strani. Oziroma celotna tvoja stran ima veliko napako. Obiskovalce pelje stran. Spletna stran bi morala imeti obiskovalce cim dlje ne pa z povezavami/iskalniki itd. poskrbeti, da ti bodo odsli stran po 2,3 klikih.

Marabela ::

hja, razumemem, samo ne vem, kaj naj dam na stran kaj takega, da bo pritegnilo obiskovalce za dolgo časa.. Kaj točno imaš v mislih???

Gandalfar ::

neko VSEBINO. Osebno mene na strani zanima vseebina. Design spada pod stevilko dve. Mislim obstaja ogrmono odlicnih strani, ki so popolnoma brez slik in so dejansko samo tekstovne strani a si na njej lahko zelo dolgo casa zato, ker dejansko preberes celotno stran. Potem jo pa das v bookmarke, ker ima dobre podatke. Ce nimas kaksne posebne vsebine, ki ti bo pritegnila obiskovalce potem ti priporocam, da sploh ne ustvarjas strani. Oz. ustvarjaj jo za to, da se bos naucil delati spletne strani vendar ne pricakuj prevec od nje saj nima nicesar kar bi pritegnilo obiskovalce..

Marabela ::

Čeprav , jaz mislim iz te strani narediti kao portal...seveda po dolgem času...
Portali ponavadi nimajo veliko vsebine, mislil sem za kao glavno temo dati fitness oz. internet računalništvo ipd... Katere teme so pa drugače najbolj brane, seveda poleg xxx:D ???

Jack69 ::

:'(

Bi mogel narediti vec povezav in malenkost vec stvari ya dwnloadat.

Marabela ::

Dej povej saj ene par povezav ne vem mogoče siol.net, mobitel.si, so te slabe dobre??? Katere povezave?

Gandalfar ::

internet je ze prenasicen z portali. Veliko boljso stran bos naredil, ce se bos osredotocil na neko zelo ozko podrocje, ki se ni dobro pokrito na internetu.

Imel bos veliko zvestih obiskovalcev, ki ti bodo svetovali, posiljali maile itd.. portal IMHO nima prihodnosti..

Marabela ::

Kaj recimo-ima kdo nasvet? bi bilo to področje??? Kakšno podorčje oz. podorčja , ki še niso prenasičena???

Gandalfar ::

kaj najboljse obvladas? Kaksna posebna vrsta avtomobilov? Kaksn poseben nacin overclockanja? Kaksna knjiga/avtor, ki je te se posebno vsec.. najdi si nekaj v kar bi se rad specializiral. Nekako ti tega ne morem povedat, ker te ne poznam osebno pa se takrat bi ti znal svetvat kaksn kolega, ki te res zelo dobro pozna..

Marabela ::

Kaj pa recimo borza??? Vrednostni papirji... aktualno...???

A je poj treba tud novice kj nove pisat???

tejo ::

itaq da je treba še kakšne novice pisat, seveda pa moraš zraven met še dobro vsebino strani, ker novice imajo povsod

Gandalfar ::

evo borza. To bi znalo biti zanimivo. Sicer predvidevam, da imajo finance zelo dober portal toda spletna stran, ki bi predstavila borzni svet popolnemu laiku bi znala biti zelo zanimivo branje. Verjetno jo bos zelel narediti v slovenscini.

Osebno bi z veseljem obiskal taksno stran. Tako, da mi pove kaj je sploh borza. Kako vse to deluje. Vse skupaj zbrano na enem mestu. Lepo napisano z povezavami na najvecje tuje borze itd.

Za razliko od spletnega portala bos dejansko dobil neko doloceno publiko. Verjetno bos dobival potem tudi maile z vprasanji ter nek stik z publiko. Imeti taksno stran je veliko boljsa izkusnja kakor imeti se en portal, ki nikogar ne zanima.

just my 5 cents..

Marabela ::

:)) Gandalfar, tis legenda... Itaq, borza, to bi znal bit kr ql...
Kva pa novice, kva mislš-a so nujno potrebne???

Gandalfar ::

odvisno od tvoje strani. Ce mislis narediti stran, ki jo bodo obiskovali poslovnezi - potem da.

Toda ce se mislis specilizirati kot stran, ki predstavlja prve korake v svet borze - potem ne. Namrec mene kot popolnega laika ne zanimajo novice. Bolj me zanima kvalitetna predstavitev. Tisti cas raje vlozi v izdelavo strani in vsebine. Kot novice pa lahko kaksne resnicno velike in pomembne stvari. Sicer ne vem kaj je zelo pomembno ampak morda kaksna sesutja kaksnih borz ali pa kaksna takasna zanimivost. Da bi pa vsak teden pisal koliko so indexi narasli pa mislim, da nikogar ne zanima - razen profijev.

cahahopie ::

No... stran sploh ni slaba vsaj po grafični plati.
Malce je sicer nasprotja med določenimi segmenti.. kar lahk privede do tega, da pejđ zgleda kičast. Ne vem zakaj je tista roko in buča zgori. Mal usklad posamezne dele (naslovi strani, logo in menu..v eno enotno grafično celoto, ki se bo tematsko, barvno in stilno povezovala)... ok mal sem zabluzo... :D
Zanima me tudi moto oz. tema te strani? Bo samo homepejđ z tako malo stuffom al pa bo to portal? Če se gremo portal je pnavadi treba najti malo bolj ustrezno ime... neosebno.
No..na vsebini se dela. Zanimv je del - borza. Ki ga je treba dopolnat kot si že sam napisal. Pa fajn bi blo če bi še pisavo spremenil.
Drgač pa je pejđ ok. Lepo napreduj!

Area_51 ::

:)) Ja če že hočeš naredi recimo naslednje povezave:

www.overclockers.com
www.slo-tech.com
www.icevulcan.com
Razne prodajalne z računalniško robo kot so
mlacom
adira
tista elektronika v LJ.
comtron

Naredi povezavo na seti

ipd.

LP
Area 51

tejo ::

Tole je sicer nepomembno, ampak vseeno. Tisto sliko od TOP 100 premakni malo v desno.
Odkar se linki na prvi strani ujemajo z desnim menijem pa stran izgleda veliko boljše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri dizajnu (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
625514 (3934) Meizu
»

Kje dobite ideje?

Oddelek: Izdelava spletišč
131464 (1054) BluPhenix
»

Oceni stran

Oddelek: Izdelava spletišč
472392 (1375) njok
»

Donosnost še kar obiskane slovenske spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
222183 (1562) Gandalfar
»

Odprl sem stran

Oddelek: Izdelava spletišč
71051 (943) webfreak

Več podobnih tem