» »

Rak na kosteh - osteo sarcoma - kje dobiti marihuano ( legalno ) in ostala vprašanja.

Rak na kosteh - osteo sarcoma - kje dobiti marihuano ( legalno ) in ostala vprašanja.

««
16 / 17
»»

figula ::

ah, jype, kudos tistemu, ki je tebe porihtal.
Jaz bi po božje častila vsakega, ki bi mu bilo mar za paciente. Ne v smislu: odrežimo tole - ker kirurge imamo fantastične, ampak: najdimo vzrok in ga zdravimo. Pa če se človek imenuje zdravnik, homeopat, druid, vrač in predpisuje zdravila, medikamente, homeopatske pripravke, travco ali kurji drek.

verjetno me že predolgo boli glava

Vajenc ::

Do sedaj sem imel 2 neznosni boličini. Natrgane ramenske kite in vnetje čelnih sinusov, slednje se mi je kronično pojavljalo večkrat na leto. Pri bolečinah zaradi natrgane kite je marihuana malo pomagala, pri vnetju sinusov pa niti ne, včasih sem dobil še hujše bolečine.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Mene je zdaj rihtalo že kakih 10 dohtarjev in le dva od teh sta bila zanič (in sta si na hitro izmislila diagnozo in me odpravila).

Marihuane sicer niso predlagali eksplicitno, so pa namigovali nanjo (v mojem primeru je šlo le za bolečine). Medicinske sestre, po drugi strani, so raje omenjale močne alkoholne pijače (nihče od njih pa ni vedel, da mi ni mar za droge).

Zanimivo je, da jih večina vedno zelo podrobno razloži svoje ugotovitve ko vidijo, da me reč zanima.

figula> Ne v smislu: odrežimo tole

Včasih je to daleč najboljša rešitev. Če bi bili zdravniki resnično v službi farmacevtskih gigantov, potem meni ne bi ničesar odrezali, ampak bi me raje obsodili na doživljensko uživanje zdravil z zelo zoprnimi stranskimi učinki - pa me niso!

Vajenc> pri vnetju sinusov pa niti ne, včasih sem dobil še hujše bolečine.

Morda bi pomagalo, če bi jo zaužil v obliki tablet, ker inhaliranje tujkov verjetno ne vpliva najbolje na bolečino v sinusih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

figula ::

figula> Ne v smislu: odrežimo tole

Včasih je to daleč najboljša rešitev.


Ja, saj pravim, da je to najboljša možna diagnoza. Sitnosti nastanejo, ko ni kaj odrezati in ima človek težave zaradi drugačnih anomalij.

Vajenc ::

Morda bi pomagalo, če bi jo zaužil v obliki tablet, ker inhaliranje tujkov verjetno ne vpliva najbolje na bolečino v sinusih.

To drži, ampak marihuano je najlažje skaditi. Tabletk proti bolečinam pa je cel kup bolj učinkovitih od THC učinka. Meni je npr. Ketonal zelo dobro pomagal.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Ja, ampak ketonalov ne dajo brez recepta, marihuano bi pa komot (ker ketonal je nevaren, s THC se preveč najest je pa skoraj nemogoče).

ivanuscha ::

Pozdravljeni! Ali ima kdo izkušnje z učinkom marihuane ali konopljinega olja na pljučnega raka? Bi vas tudi lepo prosil, če mi lahko kdo pošlje kakšno informacijo na zs, kje se da zadevo dobiti...

Pyr0Beast ::

Konopljino olje - Imo nima efekta
Trava = velik efekt
v roku 24h
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mirage ::

Pri pljučnem raku vidim edino pomankljivost v tem, da kajenje povzroča hipoksijo kar povzroči pljučno vazokonstrikcijo in s tem slabšo učinkovitost kemoterapije zaradi zmanjšane prekrvavitve skozi tumor.

Pyr0Beast ::

Sej ne rabiš kadit, lahk se sam od par zadevaš
More than enough
Učinkovina je ranga ug za efekt
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Vajenc ::

Konopljino olje - Imo nima efekta

Zakaj?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pyr0Beast ::

Ker je iz semen ki nimajo veliko učinkovin by default
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Vajenc ::

Pyr0Beast je izjavil:

Ker je iz semen ki nimajo veliko učinkovin by default

Hašiševo olje ima ~ 50% THCja, običajna marihuana ~ 10%. A ni THC bistven pri zdravilnih učinkih?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pyr0Beast ::

Hašiševo olje je iz čisto drugega procesa.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Vajenc ::

Pyr0Beast je izjavil:

Hašiševo olje je iz čisto drugega procesa.

Maš prav, sem pogooglu. Do sedaj sem probal samo hašiševo olje, konopljino olje iz semen je očitno bolj za masaže in zdravo prehrano.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

ivanuscha ::

Kaj potem je pri zdravljenju boljše hašiševo olje? Ali je zadeva učinkovita pri zdravljenju, ali se gre samo za efekt zadevanja?

Vajenc ::

ivanuscha je izjavil:

Kaj potem je pri zdravljenju boljše hašiševo olje? Ali je zadeva učinkovita pri zdravljenju, ali se gre samo za efekt zadevanja?

Moje laično mnenje je, da lajšanje bolečin in večanje apetita vzpodbuja THC, se pravi afekt zadevanja.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Looooooka ::

Trava pomaga lajsat bolecine. In ko ti zdravnik pove, da mas se par mesecev zivljenja v dobrem je bols, da si zadet pa hodis okol kot pa da vecino tega casa umiras zaradi bolecin.
Bi pa ob tem najrajsi pretepel vsakega, ki gre travo prodajat kot zdravilo(ze 2 leti opazam povecanje SLOVENSKEGA spama, ki obljublja ravno to).
Ko te na onkoloski odjebejo(in to je ponavadi vse kar znajo naredit) trava pomaga lajsat bolecine.
Tko da kjerkol jo ze dobis pa tud e jo zacnes sam gojit...go for it.
Ne vidim nobenega razloga zakaj bi nekdo moral trpeti zato, da bojo anti-trava kreteni mel neko zadoscenje. Dokler ni zdravila za raka so lahko samo tiho.
Ce bo jutri nekdo ugotovil, da kokain takim pacientom podaljsa zivljenje za par mesecev...bom tud to podpiral.
Mesec je mesec.

Pyr0Beast ::

Nima sploh veze kaj folk uživa. Ko si enkrat 'obsojen' na smrt maš proste roke glede tega.

Itak pa te pri kraju nafilajo z vsem mogočim and noone cares

Sicer je pa tudi zanimivo kako na 'izi' se dovoljuje stvari ki povzročajo blazne bolečine in slabost, a da človek najde malenkost zadovoljstva, je pa konec sveta
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

poweroff ::

Takole je. Enoletno preživetje pljučnega raka je manj kot 40%, petletno manj kot 10%. Žal.

Tukaj se torej ne gre toliko za zdravljenje, kot za paliativno, se pravi predsmrtno oskrbo, katere cilj je čim višja kvaliteta preostanka življenja. Skratka, predvsem za manjšanje bolečin, posledično se morda malce poveča tudi doba preživetja (a tu govorimo le o mesecih ali tednih).

Skratka, v takih primerih podpiram uživanje marihuane. Le z dodatkom, da je velika večina pljučnega raka (če govorimo o primarnem raku) posledica kajenja. Več kot 90%. Tako da če tudi na koncu človek kadi marihuano in s tem malce zmanjša učinek kemoterapije, ne bo ravno kakšne "škode" - če zato trpi bistveno manj bolečin.
sudo poweroff

Okapi ::

V takem primeru zdravniku malo bolj zajamraš, pa ti predpiše morfijeve kapljice na recept. Ne rabiš nobene trave.

O.

Brane22 ::

Jasno. Zakaj bi reskirals travo, če dobiš bistveno manj nevaren morfij ?

Kaj, če se ga zadaneš s travo in pobiješ vrtec otrok z motorko ? 8-O

Vajenc ::

Ja, to je že jype omenil, da je trava bolj zdrava. Po kemoterapijah je pomembno tudi to, da trava spodubja apetit in zamegli splošno bedo, ki pri tem nastane.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pithlit ::

Vajenc je izjavil:

To drži, ampak marihuano je najlažje skaditi. Tabletk proti bolečinam pa je cel kup bolj učinkovitih od THC učinka. Meni je npr. Ketonal zelo dobro pomagal.

Nardit piškotke pa res ni problem. Pa zamrzneš jih lahko. Če se že gremo kolk je trava oh in sploh zakon.
Life is as complicated as we make it...

Vajenc ::

Nardit piškotke pa res ni problem.

No ja, kakšen dan (24ur) ti vzame, medtem ko jo lahko skadiš takoj ko zviješ ali stlačiš v bong.

Če se že gremo kolk je trava oh in sploh zakon.

Meni za bolečine bolj pomaga Ketonal, z apetitom nimam problemov, zadetost od sedanje trave na trgu pa mi je tudi premočna. Verjamem pa, da pomaga, če potrebuješ vse našteto naenkrat.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pyr0Beast ::

Okapi je izjavil:

V takem primeru zdravniku malo bolj zajamraš, pa ti predpiše morfijeve kapljice na recept. Ne rabiš nobene trave.

O.


>Najpogostejši neželeni učinek je zaprtje, zato se često hkrati daje tudi odvajalo.

Na kratko: sranje
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Okapi ::

Ampak zadet si pa bolj kot od trave.;)

O.

Pyr0Beast ::

Zaprt tudi ;)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

poweroff ::

Ne, zaprejo te, če konzumiraš travo. ;)
sudo poweroff

Vajenc ::

poweroff je izjavil:

Ne, zaprejo te, če konzumiraš prodajaš travo. ;)


Fixed ;) ker kolikor vem, konzumiranje trave ni prepovedano, posedovanje manjših količin za lastno uporabo pa "le" prekršek.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

ivanuscha ::

Kaj potem noben ne ve kje bi se dalo dobit olje s thc-jem??? :(

imagodei ::

Legalno - ne. O ilegalnem pa tukaj ne bo govora.
- Hoc est qui sumus -

gendale ::

Pyr0Beast je izjavil:

Okapi je izjavil:

V takem primeru zdravniku malo bolj zajamraš, pa ti predpiše morfijeve kapljice na recept. Ne rabiš nobene trave.

O.


>Najpogostejši neželeni učinek je zaprtje, zato se često hkrati daje tudi odvajalo.

Na kratko: sranje

če te zadosti boli boš sprejel stranske učinke
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

ivanuscha ::

imagodei je izjavil:

Legalno - ne. O ilegalnem pa tukaj ne bo govora.


Potem pa menda lahko tukaj napišem svoj mail, če bo kdo tako prijazen in mi posredoval kakšno informacijo.

gerzaundisch(at)gmail.com

Vajenc ::

Alternativa kajenju.

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

SplitCookie ::

Enjoy this, it may blow your mind

http://www.wimp.com/understandingcancer/
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

phuntaox ::

mirage je izjavil:

Pri pljučnem raku vidim edino pomankljivost v tem, da kajenje povzroča hipoksijo kar povzroči pljučno vazokonstrikcijo in s tem slabšo učinkovitost kemoterapije zaradi zmanjšane prekrvavitve skozi tumor.


THC in drugi kanabinoidi (jih je kar mnogo več kot ta slavni in od vseh laikov poznani THC) med drugim učinkujejo na rak tudi tako, da preprečijo rast novih žilic, ki bi ga hranile.
Potem ga "odrešijo" z apoptozo...ampak potrebno je vaporizirati (uhlapeti??), ne sežigati oz. kaditi.
in "učinkovitost kemoterapije" se sliši skoraj kot oksimoron....ena velika farsa.. Po vsem, kar sem prebral iz različnih vetrov, ne bi v primeru raka nikoli šel v klasično zdravljenje, ker je enostavno povedano, eno veliko klasično sr××je.

Stvari so mnogo bolj enostavne, kot te hoče prepričati praktično vsak, pa naj bo strokovnjak ali popolni bolek..
Da ne bo kdo mislil, da vlečem iz riti, google scholar: cannabinoid(s)....maš raziskav, ki dokazujejo močan učinek na raka, samo izberi si: levkemija, na trebušni slinavki, prostati, dvanajsternik, blablablabla....
stvar v osnovnem principu deluje, in ker kanabinoidom res ni problem prit čez blood brain barrier :D, ti lahko pomaga tudi v možganih, kakršni koli pač že so.

Vajenc je izjavil:

ivanuscha je izjavil:

Kaj potem je pri zdravljenju boljše hašiševo olje? Ali je zadeva učinkovita pri zdravljenju, ali se gre samo za efekt zadevanja?

Moje laično mnenje je, da lajšanje bolečin in večanje apetita vzpodbuja THC, se pravi afekt zadevanja.


Tvoje mnenje temelji na napačnih informacijah. Verjamem, da je po letih dezinformacij težko doumet, da lahko nekaj, kar "zadene", hkrati tudi zdravilno.
Za zdravljenje večine oblik raka, razen pljučnega, je EDINO olje dovolj učinkovito. Kajenje lahko lajša simptome, vaporiziranje lahko skuri pljučnega, za kožnega je mazanje, vtiranje olja na kožo,
za vse ostalo je tu oralna administracija.
je pa to olje pridobljeno iz (prepovedanih in zaradi popolne NEuporabnosti? v medicini v 1. skupino uvrščenih) ženskih vršičkov, ki so polni kanabinoidov. Koncentracije presegajo t.i. "hašiševo" ojle, in gredo pri dobrih topilih (99% alko) nad 90%. Več je, boljše je. Uživa se v količini pol riževega zrna na začetku, potem pa čimprej čimveč...začne se z manj, da se telo navadi in da se ne čuti "nezaželenih" učinkov...se pravi lahka glava, smeh, sanjavost, povečan apetit, zaspanost...hmm, da bi to morali pacienti skoz dat? grozne stvari...>:D
...
če se zadeva uporablja preventivno, se jo lahko da v sokovnik, da ne rabiš delati ekstrakta...in če se zraven ne je nobene maščobe, do zadetosti NE pride. Na ta način lahko poješ več trave kot krava.. zdravilni učinki ostanejo, rekreativni pa ne, kar bi gotovo odgovarjalo večjemu % potencialnih uporabnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: phuntaox ()

Vajenc ::

Za zdravljenje večine oblik raka, razen pljučnega, je EDINO olje dovolj učinkovito. Kajenje lahko lajša simptome, vaporiziranje lahko skuri pljučnega, za kožnega je mazanje, vtiranje olja na kožo,za vse ostalo je tu oralna administracija.

Pa poznaš koga, ki bi si dejansko tako pozdravil raka?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

phuntaox ::

osebno ne poznam (na srečo, na žalost..)
mogoče mi je bolj mar za celotno tematiko, odkar sem pred leti za rakom izgubil sestrično...33 let ji je blo, doštudirala specializirala medicino, potem pa diagnoza...niso ji mogli pomagati, čeprav se je borila 2 leti. Mislim ironija za razjokat... par let za tem sem prvič slišal za zdravilne učinke konoplje in..

vsekakor pa obstajo, ampak jim zaradi zaradi trenutnih nebuloz in splošnega neodobravanja verjetno ni v interesu "priti iz omare"...
...najdejo se "in the internets", ..
ampak glede na to, da na to kažejo raziskave v epruvetkah, na miših, ogromno anekdotskih pričevanj, pričevanja različnih malo bolj odprtoglavih zdravnikov,... ne dvomim, da se bo to počasi spravilo v javno sfero..
...ampak zadeva je res "zagamana" iz vseh smeri.
pomisli; bojda bi potreboval za enega bolnika, ki je že kar globoko v raku, oz. on v njem, približno 500g vršičkov, da dobiš ven ~50g olja. To bi naj pojedel v čimkrajšem času (3 mesecih), da so koncentracije in učinki čimvečji. Zdaj po koga so že kdaj dobili s kakšnim gramom ali dvema, ve, kako bi se policajom smejalo, če bi najdli pol kile (sicer čist đabe kar nekega enega zelišča, v paralelnem vesolju to je). Imel bi kar problem prepričati sodnika, da je to za osebno uporabo (zato ker še je zdravilna komponenta nekako visi v luftu)..
nadalje; če nimaš opcije to vzgojit (pa še to ni kar tako), te to stane cirka recimo 1500€, če dobiš vezo. Kje bodo starejši ljudje to dobili, če še teh informacij ni za dobit?
... še ena cvetka: do približno 2005 je cena zlata bila približno 10€ za gram...kar zelo primerljivo ceni trave.
zlato...in neka...trava?
Ne mi rečt da neki usrani dilerčki uravnavajo ceno trave na črnem trgu...to so višje sile.

WarpedGone ::

Glede na to, da bo rak postaja glavna kosa 'sedaj' ko se srčni infarkt nekak spravla pod uzde oz seli v območje starosti 60+, spada takšnole vedenje v 'preventivo'. Moja sestrična je mela en kos več sreče - raka na jajčnikih so ji odkrili dovolj zgodaj, da je preživela. Glih ven iz OŠ.

...najdejo se "in the internets", ..

Daješ občutek da nekaj veš z zadevi, dej prosim postrezi nekaj linkov, ki so po tvoje dovolj bulshit-free, da se jih splača poznat.
Zbogom in hvala za vse ribe

mailer ::

Nekje sem zasledil zdravljenje tudi z blinatumomab-om, ki je sicer še v testni fazi kjer iščejo prostovoljce, ki jim razne kemoterapije ne pomagajo. Je pa verjetno res, da je to v interesu raznih organizacij, da marihuana ni legalna. Očitno mora biti ta rastlina hudo učinkovita proti mnogim boleznim glede na to, da se jo farmacija tako izogiba. Povsod so lobiji, pri pogonu motorjev naftni, tukaj pa farmacija.

Matija82 ::

Medical Marijuana: Clearing Away the Smoke
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

phuntaox ::

WarpedGone je izjavil:

Glede na to, da bo rak postaja glavna kosa 'sedaj' ko se srčni infarkt nekak spravla pod uzde oz seli v območje starosti 60+, spada takšnole vedenje v 'preventivo'. Moja sestrična je mela en kos več sreče - raka na jajčnikih so ji odkrili dovolj zgodaj, da je preživela. Glih ven iz OŠ.

...najdejo se "in the internets", ..

Daješ občutek da nekaj veš z zadevi, dej prosim postrezi nekaj linkov, ki so po tvoje dovolj bulshit-free, da se jih splača poznat.


..
hjao, malo mam manjko časa zdaj. Napisal sem, kje sem jaz iskal: http://scholar.google.si/scholar?q=cann...
(aja pa full strani je ne samo prve gledat;)
tu je bilo izhodišče, da me je prepričalo. Potem sem šel na anekdotsko gradivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: phuntaox ()

DarwiN ::

Jernop, big pharma much? :)) Lepo si tole nasedel na teorijo zarote.. Upam da res ne dobiš kakšne ozdravljive oblike raka, odkloniš klasično zdravljenje in umreš zaradi lastne ignorance oz. paranoje.



Tile idioti služijo na takšnih kot si ti.. Žal.. Poskusi znova, morda boš ugledal luč razuma. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

phuntaox ::

ha ha! darwin!
mam bolj občutek, da si hotel reč da "tile služijo na idiotih, kot si ti"....hmmm?:))
meni se že kaj sveti v glavi, brez skrbi.

si prebral EN samcat znanstven članek na temo?
.... tale "idiot" (en sam) je bil preganjan od kanadske policije, ker je ZASTONJ reskiral lastno svobodo, da je to lahko "razpečeval" med bolne ljudi. Zasegli so mu ogromno bilk, ker pač...jih za namene zdravljenja porabiš 100× več, kot za kajenje...zdaj pa razbijaj ti skale sterotipov in zablod!
Zato je tip prebegnil na Nizozemsko, kjer mu pač ne težijo, če dela olje, širi dobre novice in pomaga ljudem. Zastonj, razumeš? to je diametralno nasprotje veleprecenjene farmacije.

sem pa toliko "nasedel" ja, da me res ne skrbi preveč, če dobim raka ...

drugače pa nisem, pristaš "teorij zarot", sploh mi ta termin ni blizu, ker se ga zlorablja da je joj. Super diskvalifikator... vem pa, da je en folk totalno pokvarjen, drugi pa totalno butast ;((

DarwiN ::

Ojej, Jernop. Ravno zato je zadeva perfect scam, ker je kao vse zastonj, kar predstavlja popolno reklamo zanj... Tip ima zdravilo za raka, farmacija in vladni možje pa ga preganjajo... "the enemy of my enemy is my friend" in tako paranoični folk stopi na stran tega bednika...
Tip je milijonar, tako ali drugače, saj ima vendar zdravilo za raka.. Prejema donacije, prodaja knjige, majice, ob tem pa še služi preko predavanj, DVDjev, itd... Skratka, milijoni, nedvomno.. Da o samem olju, ki ga med drugim tudi deli "zastonj", sploh ne govorim. Ko imaš enkrat čudežno zdravilo, na svetu pa milijone povsem obupanih ljudi, te bodo mnogi poiskali, željni donacij, brez skrbi.

Evo tukaj lahko kupiš e-knjigo tega tvojega heroja za 20$.. Lol, 20$ in ti po mailu pošlje eno skropucalo...

Isto kot Bryzinski (in mnogi drugi), ki že 30 let tako služi na takšnih tebi podobnih ubogih ljudjeh, ki so kognitivno šibki in ki se "ne dajo" vladnim organizacijam in velikim korporacijam, ki so itak naperjene proti njim in jih želijo zasužnjiti...:S
In medtem ko si tile nemoralni šarlatani polnijo žepe, pa marsikdo, ki je odklonil klasično medicino, po nepotrebnem umre.

Torej rak te več ne skrbi pretirano, kaj? My oh my...Case closed.:8)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

phuntaox ::

še vedno nisi odgovoril; si šel kaj na google scholar?
aja ne rabiš, ker že vse veš!..
daleč smo od tega, da boš TI postavljal mejnike za "case closed".
zelo mi je žal, če si slučajno iz tega foha in pač nisi dovolj zrel, da bi prenesel konstruktivne podatke in podal konstruktivno kritiko in pomisleke.. ne pa da mi trosiš neke trivialne odgovore, ki jih zna prav vsaka ovca zableejat.
jaz sem proti vsem šarlatanom, tudi za homeopatijo nimam nobene simpatije, ampak dopuščam možnost, da se kdaj kakšem premeten volk preobleče v ovco.

ni on noben moj heroj, se ne navežem kar zlepa na razne lastne psihične projekcije (ni to meni nek ego-trip),
ampak da pa me označiš kot kognitivno šibkega samo zato, ker si TI nesposoben razmišljati "izven škatlice",...
...hahah...se boš moral bolj potruditi, da me boš užalil!

Ja, folk odkloni klasični tretma in umre, ker se gre postit in misli, da bo izstradal raka halo....ali pa uporablja prehranske dodatke in zdravo hrano, ki bi jih moral prej celo življenje - meni se zdi čist razumno, da to ne pozdravi raka, ki je huda in zahrbtna bolezen.
po drugi strani pa jim klasično zdravljenje izjebe apetit, da jim gre na bruhanje, ko samo zagledajo hrano? - to je zate dober znak? Da ne moreš spat in si kot prazna vreča? Da ne omenjam ostalih stranskih učinkov.

Kakšni so pri konoplji? Blazno povečan apetit, veliko spanja (ki, kot verjetno veš, dobro vpliva na regeneracijo telesa), itd...

Matija82 ::

Tvoj link dokazuje zgolj da obstaja strokovna literatura, ne pa kakšni so zaključki ali praktične aplikacije.

Če najdeš raziskavo glede uporabe konoplje v določen medicinski namen (v tem primeru za določeno vrsto raka) lahko debatiramo naprej.

Par izhodišč lahko najdeš v članku, ki sem ga linkal zgoraj.

DarwiN ::

Jernop:

Google scholar - Izvleček krompirja (glycoalkaloid) učinkovit proti raku

Izvleček paradižnika (lycopene) učinkovit proti raku

Zdaj te bo še manj skrbel rak.. :))

Aja, anekdotskih pričanj in dokumentarcev pa žal ne boš našel, saj noben šarlatan ne operira na tem področju.. :))

Pa če te ti dve kemikaliji nista povsem zadovoljili, samo povej, ti bom poiskal še kaj podobnega. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

phuntaox ::

glej, ne mene kurcat, da ni, če se ne potrudiš dovolj, da bi našel.
Dopolnim, ko bo čas dopučal.

zakaj sem pa jaz lahko našel conclusive rezultate za 6 vrst raka na istem linku? Zato ker sem jih hotel?
dvomim...ker sem bil zelo presenečen.

.. zaključki...praktične aplikacije... kake praktične aplikacije ×××××××? Požreš dol in to je to.
Folk ne zna cenit enostavnih rešitev, ker so predobre, da bi ble res. In pol sam pade pod vpliv raznih teorij, da bolj je zakomplicirano, boljše je. SPLOH NI NUJNO RES.

Ampak ok, bom nehal, zaenkrat, da se ne bo kdo slučajno počutil posiljenega.
««
16 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kanabis/konoplja/marihuana (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21429082 (24118) Uizi
»

Sistem medicinske konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013767 (7916) Spajky
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741477 (29746) jype
»

Nekateri pravijo, da trava zmanjšuje rakave tumorje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13931682 (27788) Smrekar1

Več podobnih tem