» »

iPhone G3 vs. Nokia N95

iPhone G3 vs. Nokia N95

GLAVNI ::

Odločam sem med tema dvema telefonoma. Pa me zanima vaše mnenje, katere bi rajši vzeli in zakaj, komparativne prednosti.

Sicer sta ceni približni, za n95 cca. 200€, g3 pa 200$ (cca. 130€). Pa me zanima, kako in kje bi se dalo sploh kupiti g3, ali je to cena za naročnino ali maloprodajna, torej brez vezave.

Hvala.
lp

Marc` ::

Cena za iPhone 3G je z pogodbo, v Sloveniji se še uradno nekaj časa ne bo prodajal, izgleda. V Italiji bo cena za iphone 3G v prosti prodaji 499€ za 8gb in 569€ za 16gb. Če se ti splača presodi sam, jaz definitivno ne bi odštel toliko za iPhone 3G.0:)

GLAVNI ::

Maš prav. Najverjetneje bom vzel kar n95.

Hvala.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

Blaz90 ::

Pa vprašanje je, če bo v Italiji odklenjen, ker če ne bo, lahko traja kar dolgo časa, da poštudirajo kako ga odklenit. Najbolje, da počakaš do 11. julija, potem pa vidiš pri čem si. To bom storil tudi jaz, le da se jst odločam med starim iPhone-u in novim.

Daliborg ::

mah,...jest sm sigurn da se bojo najdl svercerji pa to kle prodajal za fajn ceno, tbh.

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Rauby ::

Pa vprašanje je, če bo v Italiji odklenjen, ker če ne bo, lahko traja kar dolgo časa, da poštudirajo kako ga odklenit. Najbolje, da počakaš do 11. julija, potem pa vidiš pri čem si. To bom storil tudi jaz, le da se jst odločam med starim iPhone-u in novim.


Hehe, jah js mam tudi probleme, kaj se mi bolj splača kupiti. Starega iPhona ali novega 3G iPhona.

zee ::

Ja, novega seveda.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

GLAVNI ::

Ja če že razmišlaš med starim in novim, seveda, če imaš možnost, vzemi novega.

Drugač pa sem sam že nabavil n95, ja vem, hitra odločitev. Sicer sem o tem že prej razmišljal, vendar je 3g do sedaj le še iluzija (seveda dosegljiva, vendar dosti bolj ovirana). Upam le, da bodo naslednjič pri Apple-u na svoj zemljevid uvrstili tudi Slovenijo.

IceIceBaby ::

Imel sem oba telefona (stari iPhone in N95). Če bi še enkrat izbiral med tema bi vzel iPhone, sploh zdaj ko bo 2.0 OS.

Razlogi:
- baterija
- miljonkrat boljši vmesnik
- dejansko uporaben browser
- odlična on screen tipkovnica
- multimedija
- ekran

Pri iPhonu je "problem" EDGE, ampak za maile je dovolj. V avtu itak ne surfam po netu, če sem pa doma imam pa na voljo wifi. V tujini je pa prenos podatkov itak skoraj neuporaben zaradi cene, poiščeš kak kafič z wifi pa je.

N95 me je zelo razočarala. Sicer ima ogromno funkcij ampak so večinoma neuporabne. Aja, pa fotoaparat je odličen.

brico24 ::

Kakor sm js zasledil v Sloveniji ga ni zaradi prenizke cene za naš trg.. Če pa mal primerjamo, da je v ZDA iPhone 8Gb z naročnino 200$ oz. 130€ je smešna cena za nas.. torej če je v prosti prodaji 500€ je pri nas N95 8Gb skori tolko z NAROČNINO!

Rauby ::

Krožijo govorice, da naj bi bil odklenjen 8GB model v Veliki Britniji za 300 funtov (cca. 380€).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 3G (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23025266 (9788) eieieie1
»

Iphone

Oddelek: Mobilne tehnologije
161937 (1237) Picero
»

Trdoživ iPhone 3GS (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7911098 (9148) Ciklamen
»

Navdušenje nad iPhoni plahni?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
445281 (3466) d0rK
»

Worldwide Developers Conference 2008 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6713650 (7728) infiniteLoop

Več podobnih tem