» »

arctic silver...

arctic silver...

YoYo ::

A je kdo tako prijazen in mi proda npr: pol te termalne paste ali manj? Lahko II, še raje III.
Saj menda ne rabim cele tube... za kolikokrat napackat procesor pa je 3g? Pa 3 jurje za tubo... halooooo
Pa še nimajo je pri Mlacomu...

No, naj bo kdo prijazen...
Najraje na relaciji NG-LJ

vnaprej hvala,
M
mail: m_kovach@volja.net

para-site ::

Jst sm iz Gorice in mam 3-ko, samo ti je ne dam, ker jo stalno kej rabim, k kašno stvar štimam(procesor dol - gor, kašna hladilna rebra...).
Lahko ti jo pa pokažem:D :D

YoYo ::

Cigo... :P , kej me zezaš.
A se dobi ta termalna jajca v Essediju? K v ceniku nimajo...

Eh...

Thanatos ::

če je nimajo pri mlacomu tele vpraš

para-site ::

jst sm jo glih v essediju dubu, samo mi jo je tip zrihtal, k je glih neki zase naročaval v eno drugo online trgovino v IT in je pole še zame naroču. je bla usluga, sicer je v essediju nimajo, ker prodajajo samo kar majo v ceniku. 10 evrov.

YoYo ::

Eh, če je 10 evrov, pol ni glih ne vem kolk cenej...

A kej pomaga ta šmorn sploh? Se pozna kej? Al je bl mešanje mgle?
Pa ne mi zdej pametovat, naj preberem članek... ker sem ga. Sem pač skeptičen...

Rad bi mel tiho&hladno mašino -> pa to ne gre glih najbolj skupaj...

A pol tube mi pa noben nebi prodal?
Sicer si bom pa tri tube kupu, naflockal procesor, kar ostane pa namazal na kruh!

porkamadona.

para-site ::

ne sej ni, da bi blo dol ceneje, samo nikjer se je ne da dobit v teh zakotnih krajih tle.
malo boljše je ku z navadno pasto - pašteto od gavriloviča

DJroky ::

Ma dj že ne jamri, pa vrž tisth 3 jurje zanjo, pa maš skos mir! Nekje jo boš že dobil. Jest sem jo ravno prejšnji teden dobu pri mlacomu.
Drgač pa zadeva dokazano dela čudeže.

EX-B ::

Ej, rajs pejt v MegaHit po Titanovo srebrno termalno pasto, k jo majo po 500 SIT, bo res mal slabse kokr ASIII, vendar veliko ceneje. Ista kolicina, se ve! Pa se en bedn film ne nardi pri -40°C (156W peltier, dva radiatorja, idle -41°C, custom alu vodni blok).
Lp. EX-B

YoYo ::

Opa miki...
Glih sm odprl tokvin, v mislih kupil Arctic III, zdej pa tole za 500 sit...

jamru pa nam več.

EX-B ::

Ej, sej jest ti nic ne garantiram da bo temp ista kot z AS3, v bistvu so lahko razlike tud 5°C (ce prov naneses bodo gotov manj), ampak samo pri zracnem hlajenju. Za vodno hlajenje jest vem, da nikoli ne dam gor Arctic Silverja...
Lp. EX-B


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

verjetno problem z HDD-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
613571 (3074) TheJack
»

essedi

Oddelek: Kaj kupiti
231602 (943) schurda
»

essedi

Oddelek: Kaj kupiti
191443 (1062) Bessie
»

Essedi shoping

Oddelek: Kaj kupiti
131365 (1027) Matty
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242026 (1447) Pat_MaGroin

Več podobnih tem