» »

Operacijski sistem win XP3

Operacijski sistem win XP3

lprelesn ::

hi! zanima me če kdo ve ali res obstajajo že windowsi Xp 3 celotna verzija ?! ne service pack

Na netu jih nism našel !

Hvala za odgovor !


L.p.

madog ::

ne reče se XP 3 ampak XP3 to pomeni da je dokončna verzija XP-jev ki se bo prodajala kot samosvoja enota z vsemi popravki in updati.

farko ::

Obstaja že in na hrvaškem so že v prodaji.Sicer jaz ko sem gledal in primerjal bistvene razlike nisem opazil vendar so pa dokaj varni sicer pa če na microsoftovi strani dol potegneš kar service pack3 te prav nič ni treba biti strah saj je tudi origionalna verzija v kolikor ni tvoj sistem piratski več ne bom govoril.Imam pa original doma kupljene na hrvaškem.
farko

OmegaBlue ::

Resno ljudje kaj vi kadite? "XP3" _NE_ obstaja. Je samo SP3 za XP in nič drugega.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

madog ::

OK mogoče nism bil dovolj natančen to je sistem XP z že integriranim SP3.

Saintek ::

Če imaš originalne windows xp si lahko slipstreem-aš sp3 v te windowse, program za to pa je n-lite.

bluefish ::

XP3 se NE reče tudi v primeru, ko je SP3 integriran. V vsakem primeru je XP SP3.
In ja, za navadnega uporabnika je še najboljša rešitev vključitve popravka na namestitveni CD. Je pa tovrsten CD že na voljo tudi za prenos preko neta z MS serverjev, seveda le za uporabnike določenih storitev.

kixs ::

ne reče se XP 3 ampak XP3 to pomeni da je dokončna verzija XP-jev ki se bo prodajala kot samosvoja enota z vsemi popravki in updati.


Hehe... si me pa nasmejal :D

So te ze ostali popravili ;)

@avtor teme:
Ce se znajdes, lahko tudi sam dol potegnes kaksno verzijo, ki ze vkljucuje SP3. Npr. en taksen, ki to redno dela, je ETH0 in ga najdes na kaksni muli - Windows XP SP3 ETH0

lp

jat2406 ::

XPji z integriranim-Slipstream SP3 delujejo brez težav.
Cel postopek pa je opisan tule
Po tem postopku sem naredil že SP2, je tudi delal BP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jat2406 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 !!! Wiiii!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
3210487 (4908) bluefish
»

Najboljši Windows Xp?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5792 (756) Padly88
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614478 (8445) solatko
»

Predelava windowsa xp

Oddelek: Operacijski sistemi
363161 (2175) zee
»

Windows XP SP3 na Microsoft update!

Oddelek: Operacijski sistemi
194874 (3856) Blaz90

Več podobnih tem