» »

Digitalni fotoaparat

Digitalni fotoaparat

DeadEyes ::

Lep pozdrav!

Iščem digitalni fotoaparat z dokaj visoko ločljivostjo, solidnim optičnim zoomom in vsaj 640x480 video ločljivostjo. Iščem v rangu nekje do 100 eurov. Par eurčkov gor al dol. Pa bi prosil kakšne mate izkušnje z digitalnimi fotoaparati v tem cenovnem rangu, kaj bi mi predlagali in kaj se najbolj splača.
Prosil bi tudi za kakšne linke oz. Povezave do teh strani kjer je slika fotoaparata in napisane specifikacije ter seveda cena.

Hvala že vnaprej!

dolenska ::

amm za ta cenovni razred boš dobil bolj malo. raje glej nad 200evrov

Tr0n ::

http://www.monitor.si/testi.php?cat=4&a...

Nabavo sem si Nikon S200 in je kr cool zadevica za zepni fotoaparat. :)

DeadEyes ::

sej glih en dober žepni fotoaparat iščem. am.. midi- veš zakaj me zanimalo v cenovnem razredu do 100 eurov? Zato kr več ne nameravam zapravit. če bi hoto za 200 eurov fotoaparat bi napisal 200 eurov.

Tr0n ::

No, S200 je prisel 140 EUR s torbico in 2 GB SD kartico. Se pa trenutno tale Samsung model priporoca, ki je dobil zlati monitor, ampak ta je drazji. Ceneje bos tezko nasel se kolko tolko kvaliteten fotoaparat.

DeadEyes ::

aha. ja včasih mi je bed da nism bogat pa z službo :D ampak sm samo revček v 3.letniku srednje šole :P tak da je dnar vedno problem ne :P

dolenska ::

http://www.nakupovanje.net/olympus-fe-3...

en olympus fe310 kul zadevca za mal dnara.

jst ti priporočam tega...sicer nabavš še dodatno baterijo, pa polnilc, pa kartico in vseskup nanese 200e.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

Frgazor ::

Človek večkrat napiše, da nima denarja, pa še kar ponujate super ugodne zadeve za 200€...

Tr0n ::

140 EUR se ni taka sila. :)

KoMar- ::

dolenska ::

hja lej nabavt mora baterije in polnilc, pa kartico, kar nanese okoli 50e
zdj kupt pa čist najcenejš pa ni nikol dobr. na njegovem mestu bi še mal šparal al pa si nekje par evrov sposodu.
jst ne svetujem nabave nekega fotoaparata za 70evrov, ker bo samo slabe volje, ker je dnar stran vrgu....

AlesC ::

Canon PowerShot A470 si vzami, dober fotoaparat za mal dnarja. 1g kartica stane pa 5eu pa maš vse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kateri fotoaparat kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
194014 (1266) bluefish
»

Kateri fotoaparat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8727097 (18705) bela120
»

Digitalni fotoaparat Canon Powershot A1100

Oddelek: Zvok in slika
112339 (2281) jcb
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363043 (2531) gremlinatorv

Več podobnih tem