» »

Grafična kartica?!

Grafična kartica?!

1
2
»

gama9911 ::

Lep pozdrav,
prosil bi za vaše mnenje glede nakupa grafične kartice, plata bo asus p5nd (sli)
Ali to: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/g...

ali pa to: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/g...

Ker cene so skoraj iste.
Hvala

mesoreznica ::

Če so cene skoraj iste raje GTS kot GT z 1GB pomnilnika. Če ti je cena važna kupi raje najcenejšo 8800 GT.

Jaz bi tole vzel KLIK

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

gama9911 ::

Cena mi je tam do 250eurov važna, tako da sedaj samo izbiram najbolj optimalno konfiguracijo.
Plata naj bi bila asus p5nd z sli možnostjo, ali bo plata ok za grafično, ker imam v prihodnosti namen vezati dve gafični v sli?

Se pravi da boje da vzamem 8800 gts, kaj pa mogoče res visok rang, ali se plača ciljat na grafično http://www.agt.si/racunalniska-oprema/g...

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gama9911 ()

keba ::

najboljš da počakaš šw 1 mesec, kr pridejo vn pr nvidi in atiju nove grafične, če ne drucga bojo starejše mau cenješe!

Volta ::

Ja, ocitno, ker meni dela od prve. In sploh se nikoli nisem imel nekih posebnih tezav s katerimkoli proizvajalcem.

No. Tudi jaz sem imel probleme s Club 3D, pa še marsikateri uporabnik. Tako da tudi jaz priporočam da se jih izogibaš, še sploh, ker dobiš za isti denar bolj "zanesljive" grafe drugih firm. Drugače pa čisto možno da so se kaj popravili. Nazadnje in edinkrat sem imel grafo od Club 3D-ja ene 3 leta nazaj.

LP

tilinho20 ::

gama9911: Ali pa kupi 9600GT pa jo takoj vežeš v SLI. Ena te pride cca. 120 eur. Cena iz AGT-ja.

Meizu ::

9800GTX imajo odlične potencijale, recimo jedro naj bi šlo iz 650mhz (nevem točno napamet frekvence jedra) na 850mhz in čez na stock coolerju. Kr poštena kupčija, če mene vprašaš. No, vsaj jst sm s svojo 9800GTX izjemno zadovoljen. Skrajno ti pa priporočam naslednje marke:

XFX
BFG
Gainward

Seveda če kupuješ nvidio.

gama9911 ::

Gledam polno tem po netu, večinoma tujih testov.
In sem še zmer zelo v dilemi, pravijo da je 9800 gtx samo par procentov bolša po testih od 8800 gts.
In če mal razmislim, kupim 8800 gts za 200eurov namesto 270euro za 9800gtx in potem kupim še eno 8800 gts (sli mode) in seveda en orenk napajalnik, a mislite da je ta varijanta dobra?
Drugače pa ja firma nujno xfx in gainward.

Meizu ::

niti ne, za 400€ pa dobiš že rabljeno 9800GX2 ;)

9800GTX je čist ok, ala, v Crysisu je mogoče 5-6FPS hitrejša - ampak tudi to se pozna. V Crysisu sploh lahko to pomeni mejo med igralnostjo in neigralnostjo. Seveda ne grajam 8800GTS, saj je odlična grafika - moj prijatelj ima v kišti 8800GTS640mb prav tako od Gainwarda in pravi da je zelo zadovoljen z njo. 8800GTS512mb je še hitrejša, tko da sploh ne vidim razloga, zakaj se je nebi splačalo kupit za 200€... :)

biokill ::

Poznam nekoga, ki ti lahko proda 9800GX2 za 380EUR, je še v garanciji, skoraj nova, prodaja jo pa zato, ker je imel v kompu 2x 9800GX2, pa vidi da je že ena dovolj in zdaj eno prodaja da si bo kupil playstation 3, znamka je pa Gainward........

Meizu ::

potem raune zamenjave z doplačili odpadejo? :( drugače bi bil pa jst za:D menjam 9800GTX:P doplačam še tistih 100€ in je... Aja, bo kupu plejstejšn - očitno potem ne gleda ravno zamenjav ampak surov dnar... Hmm... Nič, če je zainteresiran, potem OK, drugače pa nič.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenje o firmi Palit

Oddelek: Pomoč in nasveti
231463 (1261) mesoreznica
»

Comp do 800EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715041 (3744) novinec09
»

Nov Racunalnik tja do 1000 € (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
906436 (4292) Veteran007
»

Grafika - a se splača? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524719 (3711) tilinho20
»

grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
714458 (3399) Edi999

Več podobnih tem