» »

volan

volan

keba ::

Mene pa zanima kater volan mi priporočate do 80 eurou, če je res dobr bi dau tja do 100 eurou.
Pa če ga ma kdo doma, nej pove če je velika razlika, al igraš s tipkovnico ali z volanom.

Pesimist ::

razlika je kot dan in noc. O cem to govorima o Ship simulator 2008 ali kaki Need for Speed? :D.

Na izbiro sta tak samo dva v tem rangu. MOMO Racing Force ali pa Driving force PRO ki je istocasno tudi volan za konzole.
Drugi ma 900 stopinj kompletni obrat. Ampak jaz nisem nikdar uporabljal vec kot 240 stopinj anyway. Ma pa MOMO Racing uhice za prestavljanje brzin, Driving PRO pa samo knofe odzadaj za obrocem. Prestavno rocico pa menda mata oba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Nevihta ::

Vsekakor moj glas za Logitec MOMO, sedaj so pod 100€. Oprijem in obcutek v roki je cisto neki druzga kot pri ostalih volanih (izuzeti dražji modeli).
Tiste uhice se kako prav pridejo, sam ga imam ze 4leta dela ko urca, obcutki so res dobri, prestaljam na "uhice", na rocko se nisem, ker enostavno ni casa:)
V kolikor mislis kake bolj resne simulacije, potem Logitech MOMO!
Nevihta

keba ::

Kaj pa ta dva volana Trust Force Feedback GM-3500R in Saitek R660 GT Force Feedback, sta dosti slabša od Logitechovega MOMOta?
Igrou bi pa Dirt, GTR2, Test drive unlimited, pa zdej ku pride GRID pa Burnout Paradise.

Pesimist ::

za burnout,grid test drive lahko vzemes bilo kiri vlan. Tudi tisti ko se na kolena nasloni za 10€ ker so vse brezvezne arkade. Za GTR2,LFS,rfactor,NetKar,iRacing... pa rabis ze nekaj bolsega kot Logitech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

keba ::

Pa mogoče kdo ve če se da kje kakšen volan v kateri trgovini tud sprobat?

tilinho20 ::

Moj brat je imel en volan od Ferrari-ja (samo znak je bil gor). In ko sem igral cmr je bil odličen občutek. Res nekaj od tega kupuj.

Zimavc ::

@keba: sovje čase se je dalo v Bigbangu v BTC-ju. Ne vem če je še.

Bramac ^^ ::

Tist volan od Ferrarija izdeluje Trustmaster, dober volan

keba ::

far cry ::

Imam Saitekov volan R-440 force feedback,je kul volan,tako da bi R-660 moral biti še boljši.

Blinder ::

Jaz sem imel volan nek čas, pa se ga nisem še privadil:
-viper racing: hitrejsi z tipkovnico
-lfs: hitrejsi z tipkovnico & misko
-rbr: tak se tega ne da vozit z tipkovnico:))
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volan Logitech Formula Force EX ali MOMO

Oddelek: Kaj kupiti
224568 (3124) krispe
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
698226 (7666) Mojchy_3_
»

GTR2

Oddelek: Igre
402752 (1543) Blinder
»

realistični volani

Oddelek: Kaj kupiti
191797 (1329) Pesimist
»

Grand prix legends

Oddelek: Igre
181710 (1455) .smidge.

Več podobnih tem