» »

nakazilo iz tujine

nakazilo iz tujine

dnapas ::

Ve kdo mogoce, kako je z nakazili iz tujine?
Zadostuje študentski tekoči račun ali je potreben devizni račun?

lp

madmitch ::

NAj ti na banki spremenijo račun v "tarsakcijski račun". Obenem jih vprašaj za SWIFT kodo in vse lepo sestavi takole:

Bank name:
Bank address:
Bank officer: (tvoj referent - ni obvezno)
Tel, Fax:
SWIFT:
A/C name: (ime nosilca računa)
A/C No:

in vse skupaj pošlji stricu iz Amerike ter ga prosi naj ti po faxu ali e-Mailu pošlje kopijo SWIFT transferja (dobil jo bo, ko ti bo nakazal $$$), s tem boš potem težil na banki, ko bodo tvoje težko pričakovano nakazilo izgubili.
To bi bilo to.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Kaiser ::

Western Union. Vendar je sama transakcija precej draga (4 jurje se mi zdi, ce ni ze vec), verjetno zato, ker denar pride v pol ure.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

madmitch ::

WU je namenjen za majhne vsote, mislim, da je limit 500k SIT, nisem pa siguren, je pa res, da je svinjsko drago.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Milko ::

Zadeva je sledeca. Po internetu sem igral loto (www.freeloto.com) in zadel 1 dolar :D . In glej ga zlomka, res so mi poslal iz amerike en cek za en dolar (tak zelen list papirja, gor neke stevilke, podpis, zig - ampak vse je blo tiskano na papir). OK, sej sem ze prepozn, ampak vseeno me zanima, kje bi lahko ta cek vnovcil?

pingec ::

To je "najnovejsa" tema, ki sem jo nasel z iskanjem, zanima pa me katerikoli nacin (brez posiljanja cekov,denarja po posti) s katerim bi lahko sprejel nakazila od 2 do 5k iz tujine. Se pravi iščem nek način, kjer so provizije procentualne in ne kakega jurja :D Ali mogoče obstaja kakšen servis kot paypal, ki pa podpira slovenijo? Da bi pač tam kopičil denar, pa vnovčil vse naenkrat in tako imel manjše stroške?
Skratka kaj je najceneš?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakazilo denarja iz tujine

Oddelek: Loža
2617153 (14419) slobo
»

Prevare na Bolhi - lažno nakazilo

Oddelek: Loža
287550 (5525) Lion29
»

Plačilo v tujino

Oddelek: Loža
4411337 (8788) Tilen
»

Čeki - koliko časa traja da pride

Oddelek: Izdelava spletišč
213478 (2456) Uros!no
»

"money order" - kaj je to?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212502 (10168) Tody

Več podobnih tem