» »

pomivalni stroj

pomivalni stroj

Tody ::

Hey !

Ko sem kupoval kuhninjo sem storil veliko napako :) Nisem si kupil pomivalnega stroja. Zdaj bi rad popravil to napako, ampak je problem v tem da mam majhnu kuhinjo. Zanima me kaki so pogoji da pralni stroj dela. Mislim vem da rabi vodo in odtok ampak me zanima če je kak omejitev koliko dolge cevi so lahko al pa kej...

SavoS ::

Hmm neke posebne omejitve ni, ... omejen si le z standardno dolžino cevi, ki so priložene pomivalnemu stroju, a nič bat, se dobijo daljše cevi, ali pa jih enostavno podaljšaš, pri dovodni cevi, tista cev, ki je priklopljrena na vodovod, NI OMEJITVE! pri odvodni cevi pa je omejitev le ta, da jo je potrebno namestiti na eno določeno višino, kolikšna je minimalna in max višina pa ti piše v knjigici od pomivalnega stroja, nekje min je 45 cm, max pa okoli 120 cm.... s tem je mišljen priklop odvodne cevi v oddot, glede dolžina pa .. kot sem že rekel, ni panike..... kolega ima 3m dolge cevi, pa ni opazil kakšnih nepravilnosti ali nedelovanja stroja, važna je predvsem višina priklopa odvodne cevi na odtočno cev

Sam bi ti predlagal, če boš podalčjševal odvodno cev, da tisti oroginal namestiš najvišje kar se da, nato pa podaljšani del cevi spelješ poševno, da ti v vsakem primeru voda odteče v odtok....

Pa v selo vgradnjo....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

BigWhale ::

No v vsakem primeru ti nekaj vode ostane v cevi... In tisto se ponavadi potem usmraja, se posebaj, ce tako kot jaz ne gledas ravno kaj vse gre v stroj not. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjen pralni stroj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416474 (1612) fulgur
»

Iz kuhinjske nape teče kondenz

Oddelek: Pomoč in nasveti
96333 (2493) Likalnik
»

V pralnem stroju ne odteče voda

Oddelek: Loža
85486 (5351) Mato989
»

Transportna varovala - pralni stroj

Oddelek: Na cesti
83753 (3127) SimplTech
»

Problem s pralnim strojem Candy

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
156625 (4182) francek1

Več podobnih tem