Forum » Izdelava spletišč » open in new window
open in new window
ttmow ::
kaj naredim, da se mi bo player odprl v novem oknu? (nekako takole bi moralo izgledati: http://www.leaf-fat.com/si/novice.php--->POTEM KLIKNI POSLUŠAJ NAS)
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | iPad - safari in refreshanje straniOddelek: Mobilne tehnologije | 1599 (1452) | louser |
| » | opera in konczola(cmd)Oddelek: Pomoč in nasveti | 1769 (1617) | gigi33 |
| » | Firefox odpiranje linka v novem zavihkuOddelek: Izdelava spletišč | 2347 (2175) | andper |
| » | win, odpiranje novega browserjaOddelek: Programiranje | 1503 (1380) | 64202 |
| » | IE odpira strani v novih oknihOddelek: Izdelava spletišč | 2036 (2003) | Zzzzzzz |