» »

Katero tipkovnico kupiti (Logitech MX3200 VS Desktop Wave VS Desktop Comfort)

Katero tipkovnico kupiti (Logitech MX3200 VS Desktop Wave VS Desktop Comfort)

luka66_6 ::

Lep pozdrav

Kupujem novo tipkovnico in odločam se med temi modeli:

Logitech Cordless Desktop MX3200

Logitech Cordless Desktop Wave

Logitech Cordless Desktop Comfort


Kakršen koli nasvet v zvezi z tipkovnicami od poznavalcev in lastnikov teh tipkovnic bo več kot dobrodošel.

Tipkovnico potrebujem za delo z računalnikom (dolgotrajno in vsakodnevno) ter občasno kak špil, če je res preveč časa. :)

Hvala
  • spremenilo: luka66_6 ()

Skankulja ::

MX3200 imam sam in je ne morem priporočiti (pretrda). Obstaja kakšna tipkovnica višjega cenovnega razreda z laptop-like tipkami? Se opravičujem, če kradem temo.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

luka66_6 ::

A to misliš, da so trde tipke ali naslonjalo za roke?

element ::

Za delo uporabljam Logitech Desktop Wave in sem zadovoljen. Tipke so vredu, njihova postavitev ne dela težav, naslon za zapestje je super. Dobiš pa v kompletu tud miško, ki sicer ni najbolj kvalitetna, ampak za pisarniško delo in občasno igranje zadostuje.

Binji ::

Jaz imam tudi Logitech Wave in sem zadovoljen. Tipkam bolj ali manj 10-prstno, zato mi precej ustreza, ker res samo prste premikam. Tudi zelo mehke tipke ima. Brez sploh ne gre vec:)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Skankulja ::

Tipke. Preveč "hoda" je (tipke se prepočasi vrnejo v nestisnjen položaj).
Za hitro tipkanje je sila mukotrpno. Pa tudi tipke se rade zatikajo, sploh pod kotom (recimo WSAD premikanje).
Wireless pa ima kar precej lagga (par 10ms), pri tipkanju tega sicer ne opaziš, je pa v špilih izjemno nadležno.
Naj bo dovolj jamranja ;) Očitno bo res treba prešaltat (nazaj) na UltraX (od vseh testiranih mi še vedno najbolj ustreza).
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

;-) ::

Od logitecha uporabljam g11 in g15 obe imate mehke tipke itd. naslonjala za roke sicer ne uporabljam (ker se vidi butasto pa še uporabno ni). Je pa res da nimata laptop look tipk.

Ziga Dolhar ::



Meni (in Mavriku?) je zlo kul ;-). Pa še relativno poceni je, mislim da ca. 40 evrov.
https://dolhar.si/

t3hn0 ::

Tipke. Preveč "hoda" je (tipke se prepočasi vrnejo v nestisnjen položaj).
Za hitro tipkanje je sila mukotrpno. Pa tudi tipke se rade zatikajo, sploh pod kotom (recimo WSAD premikanje).
Wireless pa ima kar precej lagga (par 10ms), pri tipkanju tega sicer ne opaziš, je pa v špilih izjemno nadležno.
Naj bo dovolj jamranja ;) Očitno bo res treba prešaltat (nazaj) na UltraX (od vseh testiranih mi še vedno najbolj ustreza).



to govoris o wave-u? drugac jst sm se neki za lycoso ogrel ;) sam bom se vidu ce bi dal tok denarja za keyboard...
^.^

Skankulja ::

to govoris o wave-u? drugac jst sm se neki za lycoso ogrel ;) sam bom se vidu ce bi dal tok denarja za keyboard...

O MX3200. Je pa res, da so po slikah sodeč tipke sila podobne, če ne identične.
Lycosa deluje obetavno, je pa rahlo kičasta in predvsem predraga za to kar ponuja.
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Dami ::



Meni (in Mavriku?) je zlo kul ;-). Pa še relativno poceni je, mislim da ca. 40 evrov.

Lepo prosim povej, kje se jo da dobit, ker sem že obupal pri nas in mal manka, da je ne naročim iz nemčije.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Ziga Dolhar ::

Dami: Mavrik jo je menda rajtam dobu (iz zaloge?!) pri Mlacomu, jest sem jo pa naročil pri Jae-tu.
https://dolhar.si/

luka66_6 ::

Sam tale od malega mehkega ni wireless. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luka66_6 ()

Z WC R ::

ta-da :)

http://www.mimovrste.com/artikel/226002...

tale je draga k svina pa ni "komfortna"/ergonomska:
http://www.mimovrste.com/artikel/226002... :)

luka66_6 ::

Logitech Cordless Desktop Wave za 50

Kupil in priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luka66_6 ()

ST-777 ::

LOGITECH tipkovnica WAVE brez miške stane pri nas 43,90 €. Najboljša tipkovnica, kar sem jih doslej preizkusil.

WAVE je zanimive oblike in tipkanje na njej se mi zdi precej lažje, kot na običajnih tipkovnicah. Ima naše znake čšž, tipke so zelo tihe in ravno prav mehke. Nekatere tipke je možno programirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911791 (8207) Half-Saint
»

Se obetajo spremembe na slovenski tipkovnici? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
19624072 (19460) madmitch
»

Bluetooth miš in tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
51262 (1233) djordjevic
»

Katera tipkovnica z miško

Oddelek: Kaj kupiti
91467 (1178) bluefish
»

Logitech MX 3200

Oddelek: Kaj kupiti
71067 (1003) profii

Več podobnih tem