» »

Nakup prenosnika do 1400€

Nakup prenosnika do 1400€

Ingemar ::

Živijo,

No sedaj kupujem prenosnika do 1400€ max, pa še to je res maksimalna cena rajši bi vidu, da manj. Torej pogoji so: mora imeti nujno hdmi ali dvi izhod in dober ekran ter dobro izdelavo (zelo pomembno). Ostale specifikacije niso tako pomembne, mogoče še najbolj, grafika da je ločena. Torej zaenkrat mi je najbolj všeč dell xps:
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Za vse predloge in komentarje se iskreno zahvaljujem, ker nisem ravno na tekočem glede prenosnikov in kaj se trenutno splača kupit.

LP

Blinder ::

99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

bluefish ::

nič nisi povedal čemu bo laptop namenjen. Sodeč po trenutni izbiti multimediji in igram?

Zheegec ::

Zakaj raje ne vzameš tega XPS s T8300 in 1680x1050 ločljivostjo? Po mojem dosti boljši nakup, če že gledaš XPS.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Ingemar ::

Ja prenosnik bo namenjen predvsem gledanju filmov, iger praktično ne bom igral (nmogoče kako staro rpg), obdelavi slik, glasbe pa pisarniška opravila, pa mogoče programiranje. Zato mi je prioriteta kvaliteta pred zmogljivostjo. Pogoj pa je dvi ali hdmi, zaradi morebitnega priklopa na lcd tv ali monitorje. Najbolj se mi dopade Lenovo T serija, samo kaj ko ima samo vga izhod.

@alien3001: visoka ločljivost na 15 palčnih monitorjih se mi ne dopade. Sem vidu v resnici in je vse premajhno. Sej vem, da se v visti da nastavit vse, ampak določenih stvari se ne da in je zelo moteče zame. Torej običajna ločljivost je zame veliko bolj primerna, še posebej ker nimam 100% vida. Kje se pa najbolj splača kupit Delle? Drgače pa sem gledal še HPje in sonye, ki tudi imajo hdmi izhod. Pri sonyu me skrbi izdelava, za hp pa ne vem točno, baje je zelo dobra. Vendar s tem, da za podobno ceno dobiš pri dellu še 1gb rama dodatno. Še kako mnenje?

P.s. glede linka mi je bilo na starem slotechu veliko lažje in hitreje IMO, sedaj se mi zdi zelo nelogično, da vpišeš v polje link in nato stavek, ki sledi linku v postu deluje kot link. To mi je res čudno, uporabljam pa firefoxa 2.0. Zato sem dal kar copy/paste link, ker nisem imel časa se s tem ubadat:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ingemar ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dell vs Asus vs ???

Oddelek: Kaj kupiti
172787 (2493) Mesar
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
193478 (2952) Slavko86
»

Prenosnik TOSHIBA Satellite P300-1CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
182358 (2198) r3spect
»

Prenosnik z RS 232 portom

Oddelek: Loža
193401 (1183) DimmniBurek
»

Kateri prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
71752 (1548) keitai

Več podobnih tem