» »

Logitech MX 3200

Logitech MX 3200

profii ::

Zanima me kako je s tem kompletom tipkovnice in miške?
Kakšne so vaše izkušnje? Priporočate kaj drugega za podoben denar (100€)?

http://www.logitech.com/index.cfm/keybo...
http://www.legitreviews.com/article/447...

LP

WyattEarp ::

jst mam MX 3000, pa je miška super, tipkovnica pa ma pravo postavitev in tipke so uporabne, samo so en šit! ker ko tipkam, kar ne pritisne se doro, ne tečejo lepo, se zatikajo in vse. (stara tipkovnica dobro leto). sem zelo razoračan, za ta dnar bi moglo delat ko urca.
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

rkasteli ::

Sem imel ta komplet mesec dni nazaj in sem ga po treh dneh nesel nazaj v trgovino. Miška je imela preveč laga in je bilo praktično nemogoče delati normalno znjo. Dodal sem potem še tistih 50€ in vzel MX 5500, s katerim pa sem zelo zadovoljen.
rkasteli

profii ::

torej se tega kompleta izogibam. ok razmišljam o MX 5500 ali pa o kakšni kombinaciji MX620 miške in kakšne boljše tipkovnice, vendar so vse razen dinovota ožičene.
a tipke na mx5500 imajo slo razporeditev? ker na vseh slikah je ang al pa de.

Tac20 ::

Sem lastnik omenjenga kompleta in za miško nebi rekel da ima lag, razen če si nevem kak gamer ( v špilih deluje kul in se tega ne občuti, vsaj jaz nisem) pa sem šel iz diamondbacka na to miško pa težko rečem da deluje slabše, seveda se malo pozna, ampak drugega, razen da bi bila mogoče malo večja, nimam za pripomnit, tipkovnica deluje tud kul, polno uporabnih tipk in tihe so ko klofaš po njih. MX5500 je seveda hujsi komplet, samo stane skoraj še enkrat več:)

profii ::

cene na bolhi so pa 80-90€ vs. 130-140€

Tac20 ::

sej sm rekel skoraj:)

profii ::

bayte np :).
samo raje dam malo več da pa stvar dela kot se šika. ker že 100€ ni majhen denar pa se ne ne pozna tistih 40€ več za dobro stvar. če tako pogledaš je že sama miška pri mx5500 slabih 100€.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejša brezžična tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
83206 (2845) status
»

Kaj menite o Mac mini-ju?

Oddelek: Kaj kupiti
141770 (1391) IceIceBaby
»

Pomoč pri nakupu računalnika in ostale periferije

Oddelek: Kaj kupiti
103446 (3195) chrush
»

Bluetooth miš in tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
51266 (1237) djordjevic
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877268 (5920) specterss

Več podobnih tem