» »

2 vprašanja (avtoakustika)

2 vprašanja (avtoakustika)

Olajuwon ::

Ok imam ene par vprašanj. V soboto grem kupit avto in mi prodajalec hoče za vsako ceno (beri brezplačno) prodat fabriški cd-mp3 player z 4 zvočniki (renault clio III). Jaz sicer sem imel namen kupiti cel avdio-sistem, ampak sem pomislu, da bi lahko izkoristil ponujen avdio-sistem s tem, da bi še dodal le subwoofer in ojačevalec. A je to izvedljivo? Se da na "fabriški" avtoradio dodati subwoofer in pripadajoči ojačevalec? Potem naslednje vprašanje je bolj softwarske narave. Sam poslušam sete elektronske glasbe, ki trajajo po uro ali več. Do sedaj sem mp3 sesekljal in jih konvertiral v .wav potem pa posnel na CD brez časovnih presledkov.. Kako pa je z Mp3ji?... A lahko sesekljam Mp3 fajl in mi potem player bere brez presledka? Al mogoče se da to dodelati na računalniku? Sicer ne bi bilo ravno fajn, da bi mi vsakih npr. 5 min za 2 sek. prekinjalo...


Tenx za odgovore. ;)
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

kajpravis ::

Dve vprašanji!!!

miko 55 ::

www.renault-klub.si/forum na oddelku avtoakustika vprašaj.
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

dba ::

Original radio v avtu še nikoli ni bil dober, zvok je beden, moč nikakršna, nadgradljivost je dražja, kot komplet menjava celotnega radia...!! Woffer in ojačevalec načeloma lahko dodaš, ampak bo zvenelo bolj žalostno... Originalni zvočniki so primerni predvsem za poslušanje poročil na FM... Za več o avtoakustiki pa ti predlagam:

http://www.avtoakustika.com/forum


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto zvočniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8711239 (6486) dottor
»

Ozvočenje v avtu - subwoofer da ali ne?

Oddelek: Zvok in slika
264631 (4214) AndrewSmith
»

Kater avtoradio in katere zvočnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
525800 (4206) dunker
»

Kateri avtozvočniki za Pioneer 3600 na polico v Renault 19?

Oddelek: Kaj kupiti
132086 (1980) dwinxp

Več podobnih tem