» »

C/WINDOWS/system32

C/WINDOWS/system32

ZeRo_X ::

Dan.
Pred enim tednom sem formatiral. Po tem formatiranju pa se je pojavila težava: dva dni mi je po tem vse lepo delalo, tretji dan pa kr naenkrat ni šlo zagnat winsou, in mi je takoj javlo težavo da je windows/system file corrupt or missing in da naj poženem windows recovery. Nisem pognal recoveryja ampak sem kr še enkrat formatiral, ampak danes se mi je zgodilo isto, v winse mi je sicer šlo, ampak mi je v orodni vrstici potem javlo napako da je windows/system32 file corrupt in ko sem restartal rač. mi je sčekiralo oba diska pred zagonom, in potem mi je po pou minute zamrznilo vse skup in moral sem resetirat. Po ponovnem zagonu spet zamrzne vse po 30sec in tako se ponavla vse skup... ne vem kaj naj nardim...
Hvala vnaprej za pomoč:'(
Lp!

farko ::

moral bošobnoviti windowse drugače menda ne bo šlo.V kolikor imaš pa piratsko verzijo winsew pa preberi pravila foruma.
farko

Duhec ::

Najprej napiši vzrok zakaj si se odloču že za prvo formatiranje !!!
Ne poveš niti konfiguracije, kateri sistem niti ne ali je to nov ali star sistem, kaj si vse do zdaj spremenil, tvoja opažanja... skratka premalo informacij. Idealno za klic na : 090 142 625 - vedeževanje
...
Vseeno ti odgovorim in po mojem imaš probleme z diskom, mogoče spominom in ne s sistemom. Stestiraj obe komponenti in poročaj podrobneje.

ZeRo_X ::

amd athlon x2 4800+
ATI Saphire Radeon HD3870 512MB DDR4
LC6550 550W
2gb ram
disk SATA-|| 320GB
MB Gigabyte GA-M52S-S3P

Ta računalnik mam od konc januarja, za prvo formatiranje sem se odločo, ker mi je kar naenkrat začelo lowdat v winse po 10minut, potem je sicer delalo vse vredu, ampak po vsakem ponovnem vklopu računalnika se je nalagalo 10minut in nisem mogo odkrit kaj bi blo narobe zato sem formatiral.
Zdaj ko mi je sčekiralo oba diska pred zagonom, mi računalnik dela brez problema, ampak se bojim da bo čez kak dan ali 2 spet isto (seveda upam da ne bo...) .
Za RAM vem da lahko stestiram z memtest, kateri program pa naj uporabim za disk?
Lp!

R33D3M33R ::

Poženi scandisk in bodi pozoren, če bo na kakem predelu diska skeniranje potekalo zelo počasi. Tam je velika verjetnost, da imaš slabe sektorje. Ker je to očitno sistemski disk, se ti bo računalnik pred pregledom ponovno zagnal. Ko bo končal, se ti bo v Event Viewerju v eni izmed rubrik pokazalo poročilo o pregledu - najverjetneje se bodo izpisali tudi podatki o samem disku in število slabih sektorjev.

Če to ne bo delovalo, si pa prenesi Ultimate Boot CD in disk preglej z enim izmed tistih orodij.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ponovno in ponovno zaganja... Ali crkuje trdi disk??

Oddelek: Pomoč in nasveti
152817 (2549) Riff
»

problem z nezaznavanjem diska (NUJNA POMOC)

Oddelek: Strojna oprema
271860 (1356) LeXani
»

WD 160gb disk problem

Oddelek: Strojna oprema
5513 (421) mr1two
»

Problem z odpiranjem spletnih strani, setup datotekami...

Oddelek: Pomoč in nasveti
253198 (2987) Tac20
»

temperatura IBM diskov??

Oddelek: Pomoč in nasveti
381796 (1176) Kriko

Več podobnih tem