» »

gamer comp

gamer comp

gamer4life ::

ja js se zanimam za comp pr alienware http://www.alienware.com/product_detail...

In pa pri dell
http://www.dell.com/content/products/pr...

Zanima me katerega se bolj splača in ali se mi sploh splača kupit pri teh dveh firmah ali pa naročiti računalnik v sloveniji. Čudno pa se mi je zdelo zakaj nemorejo rač. dostaviti v slovenijo in to pri obeh firmah....:D

gamemen ::

Jaz bi na tvojem mestu kupo PC v sloveniji.

Spike Edin ::

Najboljše je da si kupiš PC v SLO že zaradi same garancije ...
The PC Doctor

phenom ::

glede na tvojo izbiro računalnika za igranje iger, predvidevam da je tvoje računalniško znanje zelo omejeno in nerazvito, z poudarkom na tvoji nerazlgledanosti. Če bi posedoval nekaj več računalniškega znanja kot zrno graha bi vedel da za uspešno delovanje iger ne rabiš ultimate pc ja, saj bi za tak računalnik odštel ogromno zelenčkov in v 12 mesecih posedoval povprečen pc in ne vrhunske mašinerije, katere se tudi ne splača. Kajpak seveda tudi od otroka lačnega igric ni niti za pričakovati da bi to vedel. Raje sestavi računalnik v razmerju med ceno in zmogljivostjo, razen če si bogat razvajen mulc, potem pa kar naprej.

gruntfürmich ::

tti računalniki pa so res jajce! in ti bi si take jajce naročal iz tujine??? ma, lahko te je sram!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tommy boy ::

Raje poglej za kompi tu v Sloveniji, boš ceneje čez prišel, seveda razen če nisi tako bogat, da si lahko vse privoščiš pol pa kar. Tako kot je phenom rekel, brez veze metat denar za nekaj kar je sedaj top of the line, ker čez manj kot pol leta boš imel že skoraj čisto povprečen komp.

lp

Rippy ::

Ti računalniki so zelo dobri ampak problem je njihova cena, in to da nimaš garancije.

Glej komponente znotraj teh računalnikov so popolnoma enake, kot jih lahko kupiš sam in plačal boš manj denarja. Brez problema lahko naročiš, da ti sestavijo računalnik po želji v kakšno slovenski trgovino in za ta denar boš lahko še kaj boljšega dobil, oziroma kaj več kupil kot recimo 24" monitor itd, ali ceneje plačal za enako konfiguracijo.

LedStorm+++ ::

Če si gamer pa ti prvo izgled pomeni dosti... Jaz sem si prvo ogledal ohišja pri Cool-pc.org nato pa poceni komponente na Funtech. In sem zahteval od Funtecha naj naroči ohišje pri Cool-pc. Pa so mi sestavli prav lep poceni pc z Aerocool ohišjem z odprto stranico :) .

Ohišja Alienware pa mi se zdi da v Sloveniji ne prodajajo.
Pingvin :-)

matejkor ::

ali kdo ve za kakšno trgovino kjer prodajajo ohišje za prenosnik alienware area-51 m15x (vem da ni v slo) in trgovino v slo kjer bi si zbral komponente in bi jih oni ugradili v ohišje (vem da je sestavi.si taka trgovina v slo sam nevem če sestavijo tudi prenosnik-če je sploh kšna taka k bi prenosnik sestavla razn uradne strani)
pa ohišje s tipkovnico ki se sveti ker je to najtbul na tem prenosniku od uzuni
hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejkor ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

workstation

Oddelek: Kaj kupiti
213749 (3286) Tomyboy123
»

Apple predstavil nove računalnike Mac Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
6710500 (8134) Jst
»

Se splaša kupit ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
997094 (4865) Big_Al
»

Optimus končno uradno najavljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
706866 (802) CaqKa
»

Kaj spremeniti?

Oddelek: Kaj kupiti
261526 (1274) GrimReaper

Več podobnih tem