» »

problem z usb-jem

problem z usb-jem

wisky ::

Imam usb velikosti 8gb in sem hotel kopirati call of duty 4 na usb, in mi je pisalo da je disk poln in da ni mogoče kopirati, nato pa sem kopiral tudi filme, doom3, battlefield2 in je šlo kopirat, zdaj me pa zanima zakaj mi to piše da je disk poln,ali je problem z igrico ali z ključem :(

AlesC ::

koker jst vem je call of duty 4 velik nekaj čez 6giga in bi moglo it. Razn če ključek nimaš tak velik kot bi ga mogo imeti kar ni prvič, da bi se to zgodilo. Upam, da ga nisi kupil v kakem hoferju. Kire firme pa je ključek?

wisky ::

firma je transcend, kupil sem ga pa v comshopu, ja ključ je velik 8gb

Sumo ::

Na FAT32 je max velikost posameznega fajla 4GB.

wisky ::

samo jaz sem kopiral tudi filme ki so bile 7 gb pa sem lahko kopiral

bluefish ::

formatiraj ključek v NTFS in potem poskusi ponovno.

wisky ::

šel sem na to stran kjer si dol potegnem NTFS potem pa nevem kaj naj izberem tukaj http://www.ntfs.com/boot-disk.htm , tisto prvi download1 si naj potegnem ??

bluefish ::

ah ja, še en, ki bi šel čisto naokoli za nekaj simple.

Pojdi My Computer > desni klik na ključek > Format, tam izbereš NTFS pod File System oz. nekaj podbnega, in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

wisky ::

vredu bom probal tnx ;)

wisky ::

mi lahko kdo da link kjer bi si potegnil program NTFS tistega sem probal vendar se moram registrirati, pa tam nekaj piše da v biosu nekaj naredim,mi lahko kdo razloži kako bi formatiral v programu NTFS usb :(

bluefish ::

nisi bral mojega prejšnjega posta?
Sicer pa, kateri operacijski istem imaš?

wisky ::

imam xp

bluefish ::

no, potem je omenjeni postopek možen.

wisky ::

jaz sem upošteval postopek kot si mi napisal vendar si tam ne morem zbrati NTFS ampak samo FAT 32, potegnil sem si dol tudi NTFS ampak se moram registrirati prosim če mi daš link kjer bi si potegnil dol NTFS

bluefish ::

tisti link, ki si ga prilepil, ni namenjen formatiranju. Je le skupek orodij, ki ti pomagajo odpraviti probleme z operacijskim sistemom.

wisky ::

potem prosim če bi mi lahko dal link od NTFS programa, zanima me pa tudi zakaj si tam ne morem izbrati NTFS ali moram imeti najprej inštaliran NTFS in potem ga lahko formatiram z NTFS??

jan01 ::

Za vse, ki hočete usb key formatirat v ntfs ali pa ga narediti bootable:
HP USB Disk Storage Format Tool - v2.1.8
DOWNLOAD
mirror

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

wisky ::

deluje, hvala za vse:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje diska v W10 ne gre v starejše formate (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
567817 (6557) Pithlit
»

Problem s kopiranjem mkv datotek

Oddelek: Zvok in slika
168127 (7709) Jst
»

NTFS

Oddelek: Programska oprema
385245 (4832) 5er-->
»

Kako kopirati datoteke na usb

Oddelek: Pomoč in nasveti
132013 (1830) mtosev
»

usb ključ

Oddelek: Pomoč in nasveti
131737 (1604) sarcha

Več podobnih tem