» »

usb ključ

usb ključ

sarcha ::

živ mam težave pri usb ključu mam 8gb ključ a mi pri nalaganju datotek večje od 4,2gb napiše da je disk v cilnem pogonu poln čeprav imam usb ključ prazen.
kar je manj od 4,2gb mi naloži brez problema.

FrEaKmAn ::

Ali pokaže pod lastnostmi da je usb 8gb? Mogoče nepotrebno vprašanje, vendar ne vidimi razloga zakaj bi zafrkavu... če pa postopoma presežeš 4.2, ali dela?

sarcha ::

če smo natančni ma 7,52gb.
datoteko ki je v celoti večja od 4,2gb je ne naloži če so pa manjše lahko zapolnim celoten ključ.

FrEaKmAn ::

lahko dobimo model ključa, mogoče bo G kaj vrnil...

sarcha ::

model ključa je my flash oz.adata

StandAgainst ::

Datoteke večje od 4,3GB ne moreš dati na ključek zaradi tega ker je formatiran v FAT32 ki pač podpira hkratno prenašanje samo 4,3 - max 5GB. Če hočeš prenesti večjo količino podatkov boš ga moral formatirati v NTFS (čeprav nisem čisto prepričan če na USB ključeku lahko to sploh narediš),

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Seveda lahko, pač filesize limit na fat32 je 4GB.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

beta1 ::

Tudi sam sem si kupil kluč 8GB in sem imel isti problem. Kupil sem pa ga samo za prenašanje velikih datotek.

Najbolj enostavno je sformatirati kar v WIN XP/2003.

Idite v device managerja, desno kliknite na kluč in odstranite Optimized for quick removal. Nato bi vam moglo ponudit format v NTFS in FAT32. Nato lahko daste nazaj na optimized for quick removal.

jest10 ::

Če hočeš prenesti večjo količino podatkov boš ga moral formatirati v NTFS (čeprav nisem čisto prepričan če na USB ključeku lahko to sploh narediš),


Le zakaj da se ne bi??
No, čeprav XPji žal ne ponudijo direktno te možnosti(WIN2000 jo), vendar lahko formatiraš s HPjevim ali kakšim podobnim orodjem za formatiranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

sarcha ::

če ga hočem sformatirati mi da možnost sam fat32

PINki ::

Idite v device managerja, desno kliknite na kluč in odstranite Optimized for quick removal. Nato bi vam moglo ponudit format v NTFS in FAT32. Nato lahko daste nazaj na optimized for quick removal.

Kaj ti tukaj ne razumeš?:\

gumby ::

"Optimized for quick removal" je mogoce samo fancy naziv za "disable write cache"?
my brain hurts

jest10 ::

Ali pa si naloži tale programček in formatiraj z njim.

sarcha ::

hvala vsem za pomoč še posebaj pa tebi jest10 ker je s tem programom uspelo.
lp sarcha


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varno odstranjevanje strojne opreme

Oddelek: Operacijski sistemi
153748 (2411) darkkk
»

Usb ključ ne predvaja določenih formatov

Oddelek: Strojna oprema
1611711 (9616) Toros
»

Corsair Flash Voyager GT 16GB

Oddelek: Kaj kupiti
133221 (2633) Icematxyz
»

WD my book zmrzne na e-sata

Oddelek: Pomoč in nasveti
202271 (1889) MrStein
»

Varno odstranjevanje USB-ključa

Oddelek: Strojna oprema
192475 (2159) djordjevic

Več podobnih tem