» »

Jezikovna šola

Jezikovna šola

Jan987 ::

Poleti planiram 2-3 tedensko jezikovno potovanje (angleščina) in sem malo gledal po agencijah. Intelekta ima za dijake kar pestro ponudbo, cene pa so zmerne. Ima kdo kakšne izkušnje z njimi?

Poleg tega pa sem na internetu zasledil tudi agencijo LISA! Jezikovna potovanja. Imajo zelo ugodne cene, še posebej če gledamo Malto (sicer ne vsebujejo letov a tudi če dodaš let + prevoz na letališče je okrog 200€ ceneje). Imate z njimi kakšne izkušnje?

Sicer pa imam tudi vprašanje glede destinacij. Malta je večinoma najcenejša. Se splača it tja? Kakšne so slabosti in prednosti? Imaš tam 3 tedne kaj delati? Druga varijanta je Anglija oz. Irska (eno od angleških letovišč ob morju in pa Dublin). Se bolj izplača 3 tedne malte ali 2 tedna Irske/Anglije (računam predvsem na to da bi odnesel čim več znanja, poleg tega pa mi je pomembno tudi da se tam kaj dogaja (aktivnosti, izleti... ))

Gledal pa sem večinoma pakete potovanj, torej učenje + aktivnosti + izleti.


Ok vse skupaj sem res zastavil kar dosti vprašanj, vendar pa bi rad dobil čim več informacij, da bi (če povem v Lidlomev slogu) dobil več za manj:D :D

avatar64 ::

Živjo Jan987! Imam isti problem kot si ga imel ti 2 leti nazaj. Rad bi potoval na jezikovni tečaj na Malto. Zanima me, za katero agencijo si se odločil in kakšne so tvoje izkušnje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Whisky (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1094215003 (5364) jest10
»

Potovanja po svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221156 (11965) VolkD
»

Pocitnice do 400€

Oddelek: Loža
346786 (5612) Okapi
»

dopust za 2 za okrog 400.000SIT

Oddelek: Loža
223376 (141) Pujcek
»

Let z letalom na Irsko.

Oddelek: Loža
304053 (2042) MitjaM.

Več podobnih tem