» »

multiple install program

multiple install program

Golden eye ::

a obstaja kakšen dober program da bi lahko tko naštimal da bi se več programov namestilo po zaporedju z določenimi parametri?
Vem da se da batch file napisat, sam vseen me zanima če je kakšen dober program za to?

Tody ::

Marko Štamcar je napisal en program, ki inštalira kup enega programja, izbereš si sicer lahko iz liste katere hočeš in katere ne, nevem pa če se da čist narest poljubno.

MĹ  :: Universal Installer 1.0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Golden eye ::

ja sam je kr dost omejen!
pa še na internet se more povezat pa programe downloadat!

Loki ::

nekatere programe (mislim da vsaj tiste z .msi, pa mogoce tudi installshield) se da cisto fajno avtomatizirati, specifik pa nebi poznal.
I left my wallet in El Segundo

Golden eye ::

se bom lotu batch file pisat pa me ne vem kter ukaz se uporablja npr. ko se določen proces konča da gre šele potem naprej v if stavku??
id process = killed ?? neki tazga...

Kako nej povem batch-u da nej začne z inštalacijo šele potem, ko se 1. program do konca inštalira, potem naj se začne izvjat 2. in 3. itd

Golden eye ::

ja že da se da avtomatizirat, sam program more podpirat inštalacijo z parametri! (npr. setup.exe /?)
kar pa dost programov nima! druzga načina avtomatizacije pa pol mislim da ni, ali pač?!:\

Tody ::

Mogoče kej takega ? Geek to Live: Automatically download and install your favorite software ampak se more povezat očitno na net :)

servo ::

Poglej na www.almeza.com - to je, vsaj zame, najboljša varianta avtomatizacije instalacij.

Golden eye ::

kr zanimiva tale almeza! :D
a pa dela tko k more? al ma kakšne probleme??

servo ::

Dela lepo, pazit pa je potrebno na resolucijo in na teme - če je tema v winsih drugačna od tiste na kateri je bila instalacija posneta se ustavi.

Golden eye ::

no, fajn da vem! če se boš še kej spomnu kej tazga kr povej!

a se da nastavt zaporedje izvajana inštalacij programov?

Tody ::

Sej maš demo :) Kolikor sem jest videl se da.

Me pa zanima če ta program (al pa katerkoli drugi)zna recimor avtomatično nastavit določeno ozadje,določen screensaver in podobne nastavive v wins ?

servo ::

program zna vse, česar ga naučiš (skoraj vse ;) )

Golden eye ::

kako bi zagnal en batch file npr. install.cmd ko se naložijo windowsi!
widu sem da imaš pod UNATTENDED -> RunOnce da napišeš skripto, sam ne vem točno kako (so kakšna bolj točna navodila kje)

datoteka install.cmd se nahaja na D:\install (D:\ je črka za CD-ROM)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Batch file - advanced primeri

Oddelek: Programiranje
131456 (1228) Isotropic
»

Mrežni disk - istočasna uporaba datotek na disku z 2 računalnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
211548 (1123) fulgur
»

ustvarjanje exe datoteke

Oddelek: Programska oprema
6847 (557) 22gapi22
»

Program za avtomatsko nameščanje programov

Oddelek: Programska oprema
51624 (1505) overlord_tm
»

Prenosnik Lenovo 3000 n500 tezava

Oddelek: Strojna oprema
497886 (4881) mare87

Več podobnih tem