» »

Program za čiščenje kompa

Program za čiščenje kompa

tiger100 ::

Kater je še kakšen dober program za spucat komp poleg Cleanupmypc?

McBoby ::

NoAdware, TuneUp Utilities 2006, Registry Mechanic, Spybot - Search & Destroy.

am3c ::

Priporočam še ccleaner.

nalims ::

Ccleaner ni vredu! Ne ga uporabljat!

darth.mikey ::

Ccleaner ni vredu! Ne ga uporabljat!


A lahko to izjavo objasniš ? Zakaj po tvojem ni v redu ???

ttommy ::

Ccleaner uporabljam že par let in ne vem zakaj ne bi bil v redu?
Dobri so tudi programi:XoftSpySE,RegCure,SpeedUpMyPC....
Gamer

bluefish ::

še en glas za CCleaner in morda za jv16 PowerTools

rdecaluc ::

mogoče se je igral s ccleanerjevimi toolsi pa je kej preveč deletu zdej pa je to kar je.
Drugače pa : ccleaner , registry booster, ad aware...
Est modus in rebus. ,typos

BIG_Yack ::

Pozdrav!

Od začetka pride v poštev tudi kakšno orodje iz orodijarne samega OS-a, če imaš XP je tam zelo dosti stvari.

Kasneje pa sem tudi sam začel uporabljati CCleaner in RegSeeker (ta je samo za čiščenje registra).

V beta različici pa nam vsa ta orodja Microsoft ponuja kar prek spleta, na portalu Live! (ampak sem že pozabil naslov :8) )

RedDragon ::

Pozdravljeni jst uporabljam Ashampoo®, , Registry Mechanic, Spybot in Ad-Aware. Vsi se dobro obnesejo, me pa zanima če bi blo doro met še kak program, ki bi pokrival področje ki ga ti štirje ne.

Volta ::

Jaz uporabljam programe kot so: Spyware Doctor, Registry Clean, NoAdware, Registry booster, SpeedUpMyPC in SpyEraser. Seveda ti npr. System Mechanic tudi toplo priporočam. Vsi programi opravijo svoje delo zelo dobro. Tako je vsaj moje mnenje.

LP

RedDragon ::

Aha hvala jih bom preizkusil.

davkok ::

System Mechanic 7 pro one and only

ripmork ::

nalims: a lahko mogoče razložiš pa argumentiraš, zakaj nej ne bi bilo ok uporabljat CCleaner?

Ker sam ga furam že več let in deluje brezhibno, predvsem pa spuca kot treba. Absolutno ga priporočam.
Sicer pa so tu še AVG antispyware, kak free antivirus, Eusing free registry cleaner (zelo učinkovit)...(vse našteto je freeware)

Lawler ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Lawler ()

ripmork ::

Hja, tale tip je, kot je sam rekel, reg cleanerje nazadnje uporabljal na windows 98 ohoho časa nazaj.
In se je tudi že meni dogodilo, da mi je en izredno butast registry cleaner popucal nekatere sistemske nastavitve, katerih nisem hotel (k sreči sem prej naredil backup)
Načeloma pa imam z telimi programi razen izjeme (žal se ne spomnim imena) zelo pozitivne izkušnje:

Win XP Pro sem laufal 3 leta brez problemov, s pomočjo teh programčičev sem ves čas ohranjal optimalno stanje mašine.
Reinstall sem naredil izključno zaradi težav z USB-jem, a se je po ponovnem instaliranju OS-a izkazalo, da je problem hardverski...
štos pa je v tem, da po re-formatu sistema nisem opazil praktično nič večjo odzivnost/hitrost sistema, kot je bila preden sem sformatiral sistem.
Potem, ko sem namestil vse programe ki jih rabim je bila razlika tako minimalna(malenkost manjša poraba rama), da bi se mi format le zaradi boljše odzivnosti ne splačal.

Zgoraj našteti reg cleanerji so varni, učinkoviti te imajo vsi možnost uporabe backup-a (le-tega sam nisem rabil do sedaj še niti 1x)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

opeter ::

osebno uporabljam sledeče tri programe (in nič drugega za vzdrževanje kompa):

1.) Revo Uninstaller - brezplačen program za spucanje raznih namestitev
2.) PCTools Spyware Doctor with Antivirus - samo ime pove vse
3.) TuneUp Utilities - za čiščenje, defragmentiranje in tweakanje Windows okolja
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Verjetno napaka v registru

Oddelek: Pomoč in nasveti
121352 (1227) Omelo
»

programi za optimizirano delovanje računalnika

Oddelek: Programska oprema
157621 (7271) zee
»

Čiščenje registra

Oddelek: Programska oprema
52296 (1298) bi0s
»

Registry Cleaner - kateri je najbolšji?

Oddelek: Programska oprema
91457 (1242) M323SBA
»

Program za čiščenje registry-ja

Oddelek: Programska oprema
112165 (2004) SynTax64

Več podobnih tem