» »

POLE CPP

POLE CPP

tomy2401 ::

Prosim nujno rabm CPP pole za H kategorijo (nove).


Če ma kdo ali pa ve kje bi lahko dobil prosim napišite.




Lep pozdrav.

Zimavc ::

Pozdrav,

lani sem tudi sam delal izpit za H kategorijo. Učil se iz knjige za avto, ker je 10x boljša od tiste za moped. Drgač maš teste večinoma on-line klik klik klik
Svetujem ti, da rešuješ teste za A oz. B kategorijo, predvsem križišča in znake, tisto, kar moraš vedeti o vožnji z moped pa si preberi v knjigi Z mopedom v promet.

Veliko sreče na rep. testih. Poročaj.

P.S. Pri kateri avtošoli si?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zimavc ()

Klemenn ::

a se da še kje dobit pole cpp?

eni pravjo da se da dobit celo une ta-uradne ?

AndrejS ::

Uredno pole dobiš brez problema, ....
Ko delaš izpit seveda

hotlips ::

Na Partisu je en kup cpp pol, za vse kategorije, pa še zelo sveže so, se mi zdi

BigWhale ::

Spostovani bodoci vozniki avtomobilov, mopedov, koles in podobnih vozil,

Vljudno vas naprosam, da se CPPja v resnici tudi naucite, tako boste precej manjsa groznja ostalim udelezencem v prometu, ki so se CPPja naucili in so nic hudega sluteci zapeljali v krizisce s potekom prednostne ceste tako kot se spodobi. Ne zelim, da se srecate. Pardon, srecamo.

Hvala,
BW

edge540 ::

Kolikor se jaz spomnem je problem v tem da so ene pole z napakami (tako je bilo ko sem jaz delal izpit, upam da so to popravili). Ni bilo važno ali si odgovoril prav ali ne, važno je bilo da so se njim tam ujemali odgovori. Na srečo sem sam dobil polo ki ni imela te napake in ni bilo težav (v nasprotnem primeru bi pač odgovoril pravilno in se bi mogel kregati :))

Podobno sranje z polami za dovoljenje za športnega pilota - nekatere odgovore moraš obkrožiti napačne, da se njim tam ujema in narediš. Težka bedarija, ampak tako pač je pri nas.

Klemenn ::

@BigWhale

drgač niso zame, in če bi se mi zdelo da bi s tem ko bi nekomu dal te pole naredil škodo, jih ne bi dal.

nekako se mi ne zdi smortno da bi plačeval nekomu da mi pove da sem test rešil narobe.

in ne, vsaj moje mnenje je tako, ne moreš rečti da tisti ki je uradne CPP na preizkusu rešil pravilno več zna kot tisti ki jih ni.

moje mnenje je, da se izkaže, da je tako kot pri vseh stvareh. teorija je eno, praksa pa čisto nekaj drugega

BigWhale ::

No, tisti, ki se je ucil in je test resil pravilno dejansko vec zna od nekoga, ki se je pole na pamet naucil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cpp

Oddelek: Na cesti
2210515 (5514) loveJDM
»

CPP - nove pole na občinskem izpitu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27494460 (43183) KTr1sk
»

A kategorija- izpit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519570 (7110) guest #44
»

CPP "materjal"

Oddelek: Loža
123929 (3660) RunoTheDog
»

Republiški testi !

Oddelek: Loža
2927465 (22912) ;-)

Več podobnih tem