» »

CPP "materjal"

CPP "materjal"

MrBrdo ::

Ima kdo kak material za CPP, npr. kakšno spletno stran z polami al pa kake zapiske? :) Za vsak slučaj, kakšne take stvari kot so tiste dolžine priklopnikov in razdalje v megli in take stvari.
Pozna kdo še kakšno stran poleg testcpp.com? Do jutri popoldan bi rabil :)

Hvala

Iz enega testa na netu:
Največja dovoljena hitrost na cesti v naselju za kolo z motorjem je:
50 km/h.

A ni tako da ima H kat. omejitev 45km/h?

Katere dokumente mora imeti voznik pri sebi med vožnjo motornega kolesa? (možna sta dva ali več pravilnih odgovorov)
Osebna izkaznica kao ni, a je to res? A ni tko da je osebna izkaznica nujno če si v javnosti...
MrBrdo
  • spremenilo: MrBrdo ()

NoXy ::

Sej piše NAJVEČJA dovoljena. Lahko peleš tudi manj.

arozma ::

Sicer moraš tukaj plačat samo imaš pa zelo veliko različnih vprašanj. Plačaš pa z SMS.
http://cpp.avtosole.com/cpp.html

MrBrdo ::

NoXy: vendar vozilo H kat. ne more voziti hitreje kot 45 km/h.. Torej ima tudi v naselju takšno omejitev, če prav razumem. Glede na to da v vprašanju izrecno piše "za kolo z motorjem". Če ne drugega prosim če mi nekdo potrdi da je pri H omejitev (na splošno) 45 in ne 50.. Ker to nisem 100% :) Kubikov pa je max 49ccm?

A se kdo spomni kakšne "tricky" številke/vprašanja? Npr. pri megli je vedno 50km/h ane? Kaj še :)
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

arozma ::

Eno tako dost glupo vprašanje je "Katera vozila gredo lahko na avtocesto?" In odgovor je "Vozila, ki na ravnini dosežejo hitrost 60 km/h." Vsaj tako nam je takrat razlagal. Me prav zanima kaj bi bilo če bi pelal 60 pa bi te policaj ustavil. Pomoj bi ostal brez izpita.

Drugače maš pa na tisti strani (www.avtosole.com) vse lepo razloženo. Tam imaš materiala za ves dan. Morm rečt da zelo uporabna stran. Ne pravim, da je vse ampak mislim da je večina gor.

Sem se pa spolnil še enega iz pol za občinske teste. Do katerega leta mora otrok sedeti na jahaču (al je blo pa otroškem sedežu)? Odg. je do 12 leta ali višina 150 cm. Pa če se prav spolnim je bilo to vprašanje za 3 ali 4 točke.

MrBrdo ::

hehe to za 12 let in višino sem ravno prej v eni poli videl ja :)
sem pa našel še eno staro knjigo o cpp tako da nekaj bo, hvala

a se je kej pomembnega spremenilo iz pred let? v krožno se več ne da žmigavca razen če greš na prvem izvozu dol, lahko greš direktno na notranji pas v krožnega če greš na kasnejši izvoz ven, pa ko voziš rikverc gledaš ogledala in naprej, namesto da bi se obračal nazaj.. je še kaj takega?
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

c00L3r ::

Ima kdo CPP pole za B kategorijo? Sestra dela zdaj izpit za avto in bi ji zelo prav prišle. Jaz se spomnim, da sem imel scanorame, ko sem delal izpit... Ne spomnim pa se več kje sem jih dobil.

MrBrdo ::

Ko sem jaz delal sem tudi dobil neke scane.. Ponavadi se vedno najde kdo na tečaju (inštruktor ali kdo drug) ki lahko to zrihta.. Seveda ne tiste pole ki se potem pišejo na izpitnem centru
MrBrdo

c00L3r ::

Ko sem jaz delal izpit za avto, se spomnim, da sem imel nekaj čez 10 pol. Ko sem potem delal izpit, je bilo samo 1 vprašanje tako, ki ni bilo na mojih polah.

black ice ::

Fantje tukaj imate nekaj pol za B kategorijo: klik
Pole za A in B kategorijo so v 95% podobne, obstaja samo nekaj specifičnih vprašanj samo za A kategorijo (katera točno pa več ne vem ker sem CPP delal nekaj časa nazaj - povprašajte inštruktorja).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

mastah ::

al pa ce knjigo preberes, tista krizisca ce znas eno znas vse, te omejitve se pa na pamet naucs

black ice ::

Če greš na tistih nekaj predavanj ti sploh ni treba brati knjige. ;)

RunoTheDog ::

Če greš na tistih nekaj predavanj ti sploh ni treba brati knjige. ;)


^this.

Priporočam tole stran.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit kategorije A

Oddelek: Loža
3613721 (5837) bajsibajsi
»

CPP - nove pole na občinskem izpitu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27494460 (43183) KTr1sk
»

A kategorija- izpit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519570 (7110) guest #44
»

Republiški testi !

Oddelek: Loža
2927466 (22913) ;-)
»

Izpit za avto

Oddelek: Loža
242683 (2172) tx-z

Več podobnih tem