» »

Ventrilo hotkey

Ventrilo hotkey

exclud3d ::

No problem je tak: v winsih se normalno menim, ko pa grem v igro pa mi hotkey ne deluje. stiskam pa me ostali ne slišijo. Mam pa Visto gor če mogoč zarad tega... Se da kk nastavit da lahk skos govoris (brez tega stiskanja hotkeya)?
če ve kdo pls odgovor
LP

Nagi Bator ::

Ja valjda.
Izkljuci ta hotkey, pa nastavi "sensitivity", kdaj oz. pri kateri glasnosti govora ti odpre mikrofon. Potem pa malo testiraj.
"Silence time" pomeni po kolkem casu, ko ne dobi signala zapre mikrofon.
Jaz bi znorel, ce bi v spilu, kjer je ze itak vsak prst zaposlen, moral se pritiskat en dodaten knof samo za to da bi se pogovarjal.

exclud3d ::

thanks stari...

ZeRo_X ::

LoL če si navajen da stisneš vsakič ko češ med špilanjem gumb za govorit ti to ni niti najmajnši problem...
pa prsti sploh niso neke nevemkak zaposleni... maš W,S,A,D za hodit drugo pa tak ne uporablaš skos xD
Meu pa je moj kolega z hotkey problem ker si je nastavo krogec na miški (torej mouse3) za govorit, in mu ni primlo v nobenem špilu, jas mam pa na E in mi v vsakem špilu kadarkoli prime tak da mogoče si meu ti tut nastauleno na mouse3 ... probaj =)
ker če maš sensitivity pol pa ti vsak drek slišijo kaj se dogaja pr tebi, kar pa ti včasih tut ne bo pasalo =)
Lp!

PARTyZAN ::

E pritiskas z palcem? To je ze huda omejitev med igro, kjer se rabi wasd ;).

Jaz sem se navadil uporabljati caps lock. Mezinec je bil prej itak vedno nezaposlen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Večkratni kliki namesto enojnega

Oddelek: Pomoč in nasveti
282352 (1474) Glugy
»

Miška za gaming ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10311529 (7840) Sc0ut
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586188 (5304) mihajlo carr
»

Quake III - Rail problem

Oddelek: Igre
341834 (1372) bf4ed
»

FPS pri quake3

Oddelek: Pomoč in nasveti
131553 (1366) Enzo77

Več podobnih tem