» »

Vista in Adobe Flash Player

Vista in Adobe Flash Player

Loser ::

lp vsem

Torej pred kratkim je na mojem novem računalniku tiktatal Win XP.Ker sem imel nekaj problemov in počasi sem želel prešaltati na Visto sem se odločil , da to tudi storim !!
Zaenkrat nimam nobenih pripomb,imam pa problem kateri mi že najeda živce !! Torej če na netu gledam kakšne YouTube videe ali pa recimo sedaj ko se je začel BB mi dela normalno,ko pa preklopim v fullscreen ne gre mi pokaže samo black screen in pa zvok deluje slike pa ni.Prebral sem že kar nekaj napotkov in vsi kažejo,da moram v flashu odkljukati Enable Hardware Accelaration.Vendar problem je v tem,da ga jaz ne morem odkljukati!
Imam zadno verzijo flasha,firefox in explorer naredita isto se pravi black screen !!!! ;(
Radeona 3870 in driverje Catalyst 8.2 !
Aja pa Visto Ultimate !

A je že mogoče imel kdo takšen problem in kako je zadevo uredil ??
Poskusil sem tudi že oddinštalirati flash in na novo namestiti vendar je isto !

Hvala za odgovore in lp !
" Ad omnia parati sumus "
https://youtu.be/W-gRKjqP7IU

Izi ::

Za pomoč naj samo omenim, da full screen pri meni na Visti v Flashu deluje ne gled ali je Enable Hardware Accelaration obkljukan ali ne, tako, da mislim, da ti to ne bo pomagalo.
Flash ni tukaj nič kriv, tudi Vista ne. Dejstvo, da ti Hardware Accelaration sploh ne deluje kaže na probleme z grafičnimi driverji.

Vsekakor odstrani Catalyst 8.2 in namesti najnovejše Catalyst 8.3, ki so že zunaj. Mogoče bo z novejšimi driverji kaj bolje.

ankow ::

Windows Vista installation failure

On some Windows Vista systems Flash Player may be installed, but will not display Flash content. In some cases updating to the latest Flash Player using the included utility can correct the User Account Control settings that cause this problem.

To run the utility, find your installed Flash folder:

* Right-click C:\Windows\System32\Macromed\Flash\FlashUtil9d.exe
The letter changes with each Flash version, so may be "FlashUtilb.exe" or "FlashUtile.exe"
* Select "Run as Administrator"
* Follow the steps to complete the Flash Player installation
* Restart your computer

ankow ::

sicer se tudi jaz drkam.... ne dela mi
bwo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850130728 (41207) ferdo
»

atikmdag.sys - rabim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
255721 (4204) The Player
»

se da še kako pohitriti pc?

Oddelek: Strojna oprema
416918 (5838) mtosev
»

Plavi ekran pomoč Flashplayer

Oddelek: Pomoč in nasveti
253331 (2925) D-PaX
»

Problem s flash playerjem - šteka in obremeni procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
72582 (2463) ABX

Več podobnih tem