» »

Katerega ponudnika spletnega gostovanja

Katerega ponudnika spletnega gostovanja

MajorM ::

Pozdravljeni.

V društvu bi radi postavili eno spletno stran. Zanima me pa predvsem katere ponudnike spletnega gostovanja mi priporočate.

Nekaj sem brskal po najdi.si pa sem dobil občutek kot da so to sama "gražna" podjetja, ki so bila narejena čez nedeljo.

Hvala za vaš nasvet.
LP
M.

Gost ::

In tudi so večinoma "garažna" podjetja, vendar to za neko preprosto gostovanje neke spletne strani s preprosto uporabo maila ne bi smel predstavljati problem. Tudi nešteto odprtih tem glede tega je bilo.

Moral boš več povedati, kaj posebnega iščeš ...

MajorM ::

Sem brskal med starimi temami pa so večinoma starejše, pa vemo kako se to hitro spreminja.

Kaj potrebujem? Še ne vem točno. Sem mislil malo povprašati samo za mnenje kateri ponudniki so najbolj popularni, ker so običajno tudi najboljši (ugodnejši).

V primeru da bi želel na zakupljen prostor postaviti več strani verjetno potrebujem da mi ponudnik omogoča več domen kot samo eno?

lp
M.

Gost ::

Vseeno se tako hitro spet ne spreminjajo.

Ja, če potrebuješ gostovanje za več domen, ti mora ponudnik povečati število domen, ali pa če že v osnovi ponuja gostovanje za več domen (npr. reseller gostovanja).

Kdo je najpopularnejši? Ne vem. Vsak bo svojega hvalil.

Meni so v redu naslednji:
Tuš hosting, webicom, hitrost.com. Ostalih pa nisem precej podrobno spoznal, da bi lahko kaj več rekel.

McClane ::

Pojdi gostovat v tujino. Večina slovenskih res lahko ponuja malo boljše odzivne čase ampak vse ostalo, od števila baz, prostora ipd..je pa neprimerno boljše zunaj. Isto velja za cene, slovenske so tam nekje v oblakih. Skoraj 50€ za 100MB?? V letu 2008? Ah, dajte no..
Sam gostujem pri Hostgatorju in dosedaj nisem imel niti enega problema.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

MajorM ::

Dobro. Hvala za nasvete. Bom pogledal še malo za serverji v tujini.
Kako je pa z registracijo domene v tujini? Je sploh potrebno registrirati domeno pri istem ponudniku kjer zakupiš prostor?
LP
M.

Gost ::

Ni potrebno.

Vice ::

McClane ne vem kje si ti gledal cene, vendar če gledam cene Hostgatorja, ki ga sam uporabljaš je meni dražji oz. nesprejemljiv glede na ponudbe tukaj v SLO za tisti cent mogoče dva prihranka, kaj šele, da bi ga primerjal s kašnim drugim ponudnikom v tujini npr. v DE

Tody ::

Okey pa mi dobi 600 giga prostora v slo in 6000 giga prenosa za 8 DOLARJEV na mesec, res rad bi videl tako ponudbo v sloveniji!!

Takoj ko greš ven pa naraste ping, mogoče do nemčije nekaj manj ampak vseeno.

Hardstyle ::

nikjer na hostgatorju nisem zasledil uptime oz. bilo kakšne druge informacije o zanesljivostji in stabilnosti strežnika.

Tody ::

99.99 % :)

Oni majo pa res to zrihtan, k majo zakupljen skor cel data center :) Dedicated Servers & Web Hosting | Managed Web Hosting Services | The Planet

miguel ::

Hitrost.com. Pri njih gostujem 2 spletni strani, vse deluje brez težav in zelo hitro, poleg tega pa se mi zdi ponudba precej ugodna. Tudi podpora je izredno odzivna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376293996 (17288) hariscorale
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8624714 (827) Lonsarg
»

Wordpress in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
338435 (4252) BigWhale
»

Iščem nov hosting - za veliko manjših spletnih strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
719978 (6505) neoserv
»

Gostovanje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
818969 (6462) Gost

Več podobnih tem