» »

Kje kupit pleksi steklo?

Kje kupit pleksi steklo?

;-) ::

Povsod iščem pa ne najdem =) V našem kraju ga ni v mb tud nisem mel prevelike sreče...smešno. Se ga da kje naročit preko neta? To bi mi najbolj ustrezalo!

YaN-cH ::

Merkur :\

Bahula ::

Pečenko s.p.
predelava akrilnega stekla
Gerbičeva ulica 50

(01) 281 11 47 ali (041) 613 456
Intel C2D E6400, P5W DH Deluxe, 2x512 MB DDR2 800Mhz GOODRAM pro,
HITACHI 250 GB SATA2, GIGABYTE 7800GT, ENERMAX Liberty 620W, ...

sid911 ::

Jas sem ga pred časom v bauhausu kupil. ga nimajo več?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

fire_3 ::

Jaz sem ga kupo v baumax-u v mb.

LuGi ::

Pozna kdo kerga k prodaja to steklo in obdela po načrtih? :\

Oz samo predela.. ni porblem dobiti pleksi stekla :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

tengo ::

Tukaj dobiš vse kar želiš.Lp
McLaren Mercedes se ve...

;-) ::

Aha sem se dogovoril z Artplex-om glede debeline in obdelave, zdaj pa da vidmo če rata, drugače pa bom mogu res v mb.

#000000 ::

Bauhaus v Ljubljani garant. Vpraš pri razrezu lesa. LP

;-) ::

" Pleksi steklo debeline 5mm in mere 441mm x 391mm bi prišlo 24,92€ + poštnina. "

6jurjev za PVC ki ni veliko niti pol metra x pol metra ? Je to normalno ?

LuGi ::

Zgleda da je..

Še info iz gravoteam > cena izreza iz 3 mm pleksija znaša EUR 20 + DDV. Cena vključuje material, izrez in dostavo po pošti. V kolikor je potrebno še zahtevnejše oblikovanje se le-to zaračuna posebej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Tomay ::

Nazadnje sem razrezan pleksi nabavil v Neonart v Mariboru.
Voodoo 4Ever

123_meni ::

Potreboval bi 10-12mm debel pleksi steklo kje se ga dobi najceneje?

Velikost 60cm x60cm...

LP

Tomi ::

Namen imam kupiti 10 mm debel pleksi, vendar ga potrebujem samo 1500*1000 mm, celotna plošča pa je 1500*3000 mm. Cena je cca 70 €/m2, tako da če bi našel kandidate za celotno ploščo, bi vzel. Drugače pride plošča 1200*1000 10 mm drugje okoli 120 € z razrezom.

Je kakšen interesent?
metrodusa.blogspot.com

francek1 ::

Kliči firmo Krili iz Vrzdenca pri Horjulu; gospod je izredno ustrežljiv in bosta zagotovo našla skupni jezik; za motoriste pa gospod izdeluje tudi vetrobranska stekla po vzorcu. Toplo priporočam.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Tomi ::

Gospod mi je ravnokar poslal mail, ker sem poslal povpraševanje na nekaj naslovov. Sicer je malo dražje kot najcenejša ponudba, samo pri tisti je cca 1x1,5 m, tako da bom videl. Je pa res, da je Horjul, druga ponudba pa Ljubljana.

Hvala.
metrodusa.blogspot.com

squirelAIDS ::

Mene pa zanima za lasersko predelavo pleksi stekla, npr ko ga izrežem z laserjem je potem pleksi steklo čist belo, kot da bi se neki prjel na njega npr dil al kaj. zdej me pa zanima kak bi lahka to prepreču, npr če bi lahka namazu z kakim oljem ali oblepu s kako folijo, ki prenese visoke temp. ker to belo se da z alkoholom dol očistit, vendar gre preveč časa, folijo ko sm jo pa pustil gor ono ko kupiš pleksi se mi je pa stopila.

Hvala za odgovore!

cebelar123 ::

francek1 ::

Ja, samo, ko prideš tja po kak kos, je tam neki šef tečen u tri PM, čeprav jih v bitrvu rešiš odpada (kosi 20 x 10 cm). Rajše kupim pet kvadratov, pa čeprav rabim le en kos.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

mihec87 ::

http://www.nadstresek.eu/ sam sem tukaj kupil bp....

squirelAIDS je izjavil:

Mene pa zanima za lasersko predelavo pleksi stekla, npr ko ga izrežem z laserjem je potem pleksi steklo čist belo, kot da bi se neki prjel na njega npr dil al kaj. zdej me pa zanima kak bi lahka to prepreču, npr če bi lahka namazu z kakim oljem ali oblepu s kako folijo, ki prenese visoke temp. ker to belo se da z alkoholom dol očistit, vendar gre preveč časa, folijo ko sm jo pa pustil gor ono ko kupiš pleksi se mi je pa stopila.

Hvala za odgovore!


Si poskusil z različnimi močmi..?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

francek1 ::

Ko pleksi pregreješ z industrijskim fenom, to izgine. Profiji pa to delajo v pečeh.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

squirelAIDS ::

Sem poskusil z različnimi močmi ja, vendar se še vseeno pojavi, bom poskusu s fenom hvala:), drgač profi pa nism:P

aja sam še to na kolk °C pa more bit nastavljen fen?

Zgodovina sprememb…

gasperxp ::

fen ti ne bo pomagal. spoliral boš lahko zgolj z odprtim ognjem (acetilen+kisik).
kakšen akril pa uporabljaš? pri litem akrilu je rez od laserja sijoč (spoliran). kako se obnese ekstrudiran pa ne vem...

francek1 ::

Uporabljam Steinelov fen na maksimalni moči, kjer vroč zrak dosega temperaturo 630° Celzija.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oblikovanje pleksija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
137405 (6478) boogie_xlr
»

Cena plexi-ja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
306940 (6351) CaqKa
»

Kje u Ljubljani pleksi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
163005 (2812) frenk
»

Kje lasersko razrežejo pleksi?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
134486 (4091) Misty
»

Plexi steklo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
266787 (4555) IR Babun

Več podobnih tem