» »

Prepis 1. Letnik FERI VS (Elektrotehnika) v 2. letnik FE VS (aplikativna elektrotehnika)

Prepis 1. Letnik FERI VS (Elektrotehnika) v 2. letnik FE VS (aplikativna elektrotehnika)

actuallydoc ::

Zanima me ce je sou kdo cez to da je opravil 1. Letnik na FERI in se prepisal v 2. letnik FE LJ. Na referatu so rekl da nej dam prošnjo študijski komisiji ko končam vse obveznosti in počakam na odgovor. Predmetnik je zlo podobn. Zato me sam zanima ce je sou kdo ze cez to da ne zgublam zivcev in casa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektrotehnika

Oddelek: Šola
83034 (2487) fikus_
»

Elektrotehnika

Oddelek: Šola
182675 (1781) friteza
»

Elektrotehnika po kmečko

Oddelek: Šola
125876 (5060) marjan_h
»

elektrotehnika v praksi

Oddelek: Loža
266718 (5922) Tear_DR0P
»

Elektrotehnika faks

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
124019 (3731) pitagora

Več podobnih tem