Forum » Šola » Prepis 1. Letnik FERI VS (Elektrotehnika) v 2. letnik FE VS (aplikativna elektrotehnika)
Prepis 1. Letnik FERI VS (Elektrotehnika) v 2. letnik FE VS (aplikativna elektrotehnika)
actuallydoc ::
Zanima me ce je sou kdo cez to da je opravil 1. Letnik na FERI in se prepisal v 2. letnik FE LJ. Na referatu so rekl da nej dam prošnjo študijski komisiji ko končam vse obveznosti in počakam na odgovor. Predmetnik je zlo podobn. Zato me sam zanima ce je sou kdo ze cez to da ne zgublam zivcev in casa.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | ElektrotehnikaOddelek: Šola | 3034 (2487) | fikus_ |
| » | ElektrotehnikaOddelek: Šola | 2675 (1781) | friteza |
| » | Elektrotehnika po kmečkoOddelek: Šola | 5876 (5060) | marjan_h |
| » | elektrotehnika v praksiOddelek: Loža | 6718 (5922) | Tear_DR0P |
| » | Elektrotehnika faksOddelek: Elektrotehnika in elektronika | 4019 (3731) | pitagora |