» »

težava-prenosnik

težava-prenosnik

kokuca ::

Prijatelj ima problem s prenosnikom in sicer pred enim tednom je moral čakat po 10 min, da je naložilo namizje in vse. v ponedeljek pa se mu sploh ni hotel užgati. ..pritisneš tpko za uklop...zažene cd, ko ga prebere se konča vrtit in nato čez približno eno minuto se začne ventilator od procesorja močno vrteti. kmalu se segreje toliko, da ga raje sklopiš..vs čas pa kaže črn zaslon..pustil ga je do danes (sobota) zaprtega.... danes pa ga je prinesel meni.... razumel sem ga, da se mu užge in mu pride do tam kjer napiše welcome, zato sem hotel priti v varnem načinu. pirtisnil sem tipko za uklop ter pritiskal f8.. kmalu mi je pokazalo windows xp nalaganje, zato sem ga resetiral... čez nekaj časa pa mi je povedal, da se mu sploh ni hotel užgati.. ko sem ponovno ga hotel uklopit mi je pokazalo isto kot je njemu u ponedeljek... pritiskal sem še veliko tipk..delete, f8 in take a se noče užgati. poskusil sem tudi brez cdja a neuspešno. ko ugotovi da ni cdeja se po 1 min približno začne močno vrteti ventilator od procesorja in začne se pregrevat.... vez čas kaže črn zaslon tako da ne morem priti niti u biose... če je imel kdo kakšne izkušnje al pa mogoče kdo ima kakšno idejo kako naj rešim problem naj mi prosim pove!!
Hvala

El Nino ::

Načeloma pomaga, če poveš, za kateri model gre;) .

Recimo rami? Možno da je kakšna ploščica rama šla rakom žvižgat, če se ne naloži niti bios.
Če je prenosnik še v garanciji, jo obvezno uveljavljaj.

kokuca ::

hp compaq presario v 3000 (v3240au)

ugotovili smo da če pustiš baterijo zunaj za približno 10 min pole se užge ampak le u varnem zagonu, in še to ne usakrat! prenosnik je bil kupljen na kitajskem in nima garancije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokuca ()

El Nino ::

Nekdo je imel tukaj isti problem. Nisem šel brat cele razprave ampak lahko da ti bo kaj pomagalo. ;)

LP

kokuca ::

končno smo prenosnik uštimali! mislm da je bilo nekaj narobe z startup in pa z virusi..
hvala vam za nasvete

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokuca ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
344410 (3484) kupim9
»

Polit prenosnik HP 4515s

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
62196 (2079) Chupa
»

Težave z zagonom prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
8999 (877) solatko
»

Prenosnik se ne užge

Oddelek: Pomoč in nasveti
122428 (2218) blaz87
»

računalnik se mi užge šele ko ga najprej izključim iz elektrike

Oddelek: Pomoč in nasveti
91240 (1029) AngelOfDeath

Več podobnih tem