» »

ASUS M2N SLI DELUXE težava z integriranim zvokom!

ASUS M2N SLI DELUXE težava z integriranim zvokom!

the_game ::

Imam omenjeno plato in ima integrirano zvočno ADI 1988 soundmax 8kanalna(7.1)al kar koli že je. Na začetku mi je delal ok sem namestil OS in gonilnike razen front panel imam težave z mikrofonom ga ne zazna (vedno). Zdej težava je sledeča zadaj je zeleni priključek za zvočnike in sem priklopil druge zvočnike pa je zvok nečist se zatika ip. pomoje je program oz. gonilnik v sporu z nečem, morda z zvočno na graični hd3870. V biosu imam nastavlen front panel na AUTO pa nek front panel codec AC97 sem probal na HDaudio pa še slabše morda je v sporu z front panel. Kakšne ideje je že mel kdo problem!

riS16 ::

Ma intergrirane zvocne so k*rac. Kup si tako da nau intergrirana pa bo use ql ... usaj jst tko mislim
Moj frend je tud mel ene bleme da mu je kr piskal namest zvoka pa kr neki...pol sm mu dal eno staro zvocno kartico pa mu je ql delal...sam tisto na plati pol disejblej..


lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: riS16 ()

the_game ::

Kako prej na starem računalniku sem mel (2 al 3 nevem točno kanalno zvočno)pa je normalno delal zdej mam pa 8kanalno(7.1) na začetku delal BP zdej pa zabava neki tut gonilniki mi večkrat vn vrže kao da sem prestavil nastavitve in da jih morem reinstalirat vendar samo ponovno zaženem in dela. Pomoje je problem gonilnik za grafično audio kartico ker nimam vredo gonilnikov original mi med namestitvijo javi napako.
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni zvoka / FM2 / Realtek

Oddelek: Zvok in slika
231322 (1168) m0LN4r
»

Povezava med zvočno kartico in ojačevalci

Oddelek: Zvok in slika
61247 (711) chrush
»

Prenosnik-"zmrzne"

Oddelek: Pomoč in nasveti
231367 (1169) solatko
»

Težave s 5.1 sistemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
91333 (1218) cojss
»

problem pri priključitvi audio front panel-a

Oddelek: Strojna oprema
72569 (2465) ufek

Več podobnih tem