» »

Live messenger-dodatki

Live messenger-dodatki

braniak007 ::

Lp, ker me je prijatel že par krat zafrknil;(( ;(( preko MSNja sem ugotovil, da obstajajo nekakšni dodatki, ki omogočajo pošiljanje dregljajev brez zakasnitve, ter tudi neki dodatek oz. program ki ti omogoči, da ti zamrzne MSN ob ponovnem vpisu. Kaj mogoče ve kdo kaj več o teh programih oz LINK, kjer se bi dalo kaj več prebrati oz imena programov da si jih lahko downloadam. HVALA

MihaFirst ::

Oba programa poznam in imam, vendar dvomim, da bi link do njiju ostal neizbrisan s strani moderatorjev - edino pravilno.

Ta programa, sploh drugi, sta v rokah debilnih trinajstletnikov skrajno neprijetna.

Proti prvemu se zavaruješ tako, da si izklopiš dregljaje, proti drugemu pa tako, da za MSN ne uporabljaš hotmailovega mail naslova pač pa kateregakoli drugega.

Če pa res potrebuješ program, se lahko vseeno zglasiš preko zasebnih sporočil.

LP

Hardstyle ::

mess.be in a-patch. Googlaj pa bo.

MihaFirst ::

Kaj prodajaš neko sumljivo robo. :D

Jst sm mu že poslal preverjeno. >:D

charlotte ::

A je ta a-patch varen? Kr sm ga namestil in se da naredit kr nekaj fajn stvari (briše oglase,...)?

Pimoz ::

itak da je varn...sej vidš da ma povsod commercial od islama >:D (ne ne žalim muslimane...isto bi naredu če bi ble reklame za katerokoli drugo vero...drgač pa mi je čist kul ker je friendly način oglašvanja)

braniak007 ::

js sem si zaj naložil ta MESS.be fail pa mi še vedno ne gre zaporedne dregljaje pošiljati pa ugotovaljati ali sem blokiran ali nisem. Prosim povejte mi kako ste vi to naredili??? HVALA

xCore ::

msn discovery poisci
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

MihaFirst ::

laski, sej sm ti poslal na mail tole stvarco za dregljaje :\

Zaznavat, a si blokiran, se pa ne da z ničemer. Žal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678565 (4772) KTr1sk
»

windows messenger live

Oddelek: Programska oprema
243524 (2798) sidd
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117678 (13358) 64202
»

msn dregljaji!

Oddelek: Pomoč in nasveti
162577 (2301) dadooo
»

MSN Messenger 7.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5837034 (35106) R33D3M33R

Več podobnih tem