» »

Napačno geslo WIN XP

Napačno geslo WIN XP

gregor_m ::

Pogosto sem mi zgodi da se ne morem logirat v moj uporabniški račun, kljub temu da sem 100% pravilno napisal geslo. Nato moram ponovno zagnati comp in potem mi sprejme geslo. To se mi zgodi če dajem "log off user" ali "fast switch user". Samo včasih geslo sprejme včasih pa ne. Imam dva uporabniška računa zaščitena z geslom in pri obeh je ista zgodba.
Se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe da mi včasih ne sprejme gesla?

Ice-Heki ::

Mogoče velike / male črke delajo težave?

SkIDiver ::

Preveri "keyboard layout" oz katero tipkovnico uporabljaš v regionalnih nastavitvah.

Screamboy ::

blek varni zagon in nadzorna plosca da spremenis geslo ;) potem pa mroa delat mogoče si narobe zapisal al pa ti kdo spremenil
-> Slovenska skupnost uporabnikov Ubuntuja <--
-----------------> www.ubuntu.si <------------------

gregor_m ::

Velke pa male črke nisem zamešal. Regionalne nastavitve so nisem spreminjal od kar sem inštaliral WIN XP. Sicer pa geslo je 100% pravilno napisano, uporabljam ga že 3 mesce istega. Tečno je to če hočeš iti iz enega računa na drug in nato se ti neče prijaviti v noben uporabniški račun zato ti ostane samo še ponovni zagon in potem gredo adijo trenutno prižgani programi in druge neshranjene zadeve.

fosil ::

Po moje je kljub vsemu težava v caps locku, za katerega ni nujno da vedno sveti lučka ali pa v keyboard layout ki se ti mogoče sam spreminja med različnimi uporabniki.
Najbolj enostavna rešitev je da izklopiš gesla ali pa jih za test nastaviš na nekaj zelo preprostega, tako da ne more prit do težav zarad capsa ali layouta, recimo 123.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geslo za po spanju ne dela več - win 8.1 64b (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
525712 (4864) jedateruk
»

E-bančništvo z bralnikom prepleta ven na prstu

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2511159 (7577) link_up
»

Problem z uporabniškim računom

Oddelek: Pomoč in nasveti
111651 (1338) Tajsk
»

Ne morem potrditi nadzor uporabniškega računa

Oddelek: Pomoč in nasveti
213445 (3169) gorenjc
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913687 (10522) fosil

Več podobnih tem