» »

modem potrebuje veliko časa da se poveže

modem potrebuje veliko časa da se poveže

alen 113 ::

zivjo
imam en problem.modem potrebuje veliko časa da se poveže. DHCP išče IP naslov in mi najde napačnega.šele čez nekaj časa mi najde tapravega. vendar mi zadeva gre na živce. tako da če je kakšen imel podoben problem naj mi prosim pove, ker newem več kaj bi lahko bilo narobe.:\
lp

Duhec ::

Si lahko še bolj redkobeseden ?
Modem ? PSTN, ISDN, ADSL ?

alen 113 ::

modem je terayon TJ 715, imam pa kabelski internet od studia proteus.
lp

Bakunin ::

in kaj na to porece tvoj ISP ?

alen 113 ::

ISP pravi da na omrežju ni napake da so pogledali, da lohku bi bil modem, ma pomojem ni. če nebom najdu napake bom probu od prijatla modem in pol bom klicu serviserje če ni res. pa sm mislu da če kdu na forumi je imel podobno težavo da mi lahko pomaga. zdej preden pridejo serviserji lohku gre tudi enih par tednov mimo tako da sem se zadeve lotil sam ampak newem kaj bi bil vzrok temu???? ga ne morem in ne morem najti;(

markk1 ::

definitivno je to napaka od ISP do tebe. razen ce imas slabo napeljavo od vhoda do modema. sem mel podoben problem pri enem ISP pa bil vzrok pri njih. modema pa verjetno nebos mogel probati od kolega ker so modemi nastavljeni na MAC za vsakega uporabnika posebej.

lp

alen 113 ::

ja pol so pa res glupi, ki sm reku jst programeru, ki dela tm in se najprej na njega folk obrne glede napak da bom probu zamenjat s prijateljevim modemom pa je rekel ok, če bi vedel on da to ni možno bi kaj rekel pomojem tako pa mi je sam pritrdil da v redu in naj mu sporočim informacije. newem res

alen 113 ::

:D zivjo:D
bil je kriv modem ker sem dal novga in zdej ga takoj poveže. sam me pa zanima še neki? v local area connection mi pakete pošilja enkrat več kot prejema??? kaj to je narobe??? naj mi kdo prosim pove,hvala
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
442049 (1703) ...:TOMI:...
»

Težave z Amis internetom

Oddelek: Omrežja in internet
386777 (5067) ...:TOMI:...
»

ADSL ne dela!!!

Oddelek: Omrežja in internet
282327 (1576) Pyr0Beast
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354590 (3198) jan01
»

sesuvanje mreže (router)

Oddelek: Pomoč in nasveti
352800 (1785) motorist

Več podobnih tem