» »

Ethernet controller

Ethernet controller

optimus asus ::

Pozdravljeni!

Prosim za pomoč. Kupil sem nov računalnik (komplet MSG Infinity n3015) v Big Bangu. Priložene sem dobil vse CD (driverje). Kljub temu da sem instaliral driverje se mi pojavlja napaka oz. vprašajček Etherne controller. Enostavno ne najde driverjev, kar pomeni da mi ne dela internet. Gledal sem malo po netu vendar brez sreče. Mrežna kartica je integrirana na matični plošči (ASUS P5VD2-VM).

Prosim, če mi lahko kdo pove kaj je ta Ethernet controller in predvsem kako se rešiti vprašajčka?

Hvala za odgovor!

AmokRun ::

klik

Na tej strani imaš driverje za tvojo plato. Glej razdelek LAN.

optimus asus ::

Hvala za hiter odgovor.
Ok prenesel sem si driverje za WINXP. Zadevo sem naložil in....nobene spremembe. Naložili so se neki driverji in sicer od Realteka vendar še vedno ne dela internet še vedno imam ta vprašajček v device managerju.
Poizkusil sem vnesti driverje tako da sem kliknil na update driver od Ethernet controler in navedel lokacijo, kjer sem si vrgel dol driverja...pa vseno nič.

Ima kdo kakšen predlog kako rešiti to zoprno zadevo.


P.s. ne štekam nekaj. To je moj tretji PC, nikoli nisem imel take probleme saj so zato priloženi cd z driverji. Ta PC pa kljub priloženimi CD ne dela....boo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 - Ni zvoka(ne zazna)

Oddelek: Pomoč in nasveti
15874 (765) shadeX
»

Težava...krvavo potrebujem pomoč

Oddelek: Programska oprema
183063 (2857) Duhec
»

Brez zvoka na Win7

Oddelek: Zvok in slika
9697 (623) solatko
»

Poceni konfiguracija računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
192711 (2251) Jan987
»

raid - nastavitev na matični

Oddelek: Pomoč in nasveti
101233 (1107) slovencl

Več podobnih tem