» »

Brez zvoka na Win7

Brez zvoka na Win7

bi0s ::

Lep pozdrav,

pred kratkim sem iz MSDNAA potegnil Win7 ter ga namestil na PC.
Vse dela v redu, razen zvoka. Poizkusel sem že z veliko driverji, nekatere sem našel na asusovi strani(matična plošča je asus p5vd2-vm-se, zvočna pa je integrirana) ter najnovejše Realtekove za Win7.

Zanima me kaj še lahko poizkusim? Ali se naj sprijaznim s tem da Asus še ni izdal gonilnikov za mojo matično, ki bi bili za Win7?

Kot sem zgoraj navedel matična je asus p5vd2-vm-se, Windows pa sveže update-an.

Tr0n ::

Win7 gonilniki bi ze morali bit dovolj za zvok (Realtek ALC883). Mogoce neumno, ampak preveri ce nimas kaj na mute ali kaj podobnega.

Tr0n ::

bi0s ::

Žal, ne pomaga.

Tr0n ::

Pol pa ne vem. :)

kremenko1 ::

Tudi sam imam isti problem na sinovem računalniku, probal sem že tudi z drugo zvočno kartico, ki deluje na kolegovem računalniku, pa nič. Edino kar mi še pade na pamet je ponovna inštalacija W7 ,pa da vidimo če je slučajno to to.
Drugače pa bi bil hvaležen vsake ideje.

ModriN96 ::

je blo velik govora o tem in so probaval na novo naložit gonilnike, slider gor in dol premikat........in ni pomagal nč drucga razen reinštalacija windowsov.

bi0s ::

No sedaj sem šel nazaj na WinXP in težava ostaja ista... sploh ne jebe teh driverjev, ne tistih s cdja, ne tistih s interneta. Poiskusil sem tudi z Device Managerjem da bi sam poiskal driver, ampak ne dela... postajam obupan, še obstaja kaj drugega, ali bom primoran kupiti novo zvočno kartico?

KruceFix ::

Windows7 že sam inštalira Realteak gonilnike za zvok. Če ti zvok še zmeraj ne dela tudi po inštalaciji XP windowsev, je res šla zvočna kartica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KruceFix ()

solatko ::

Odpovedala je zvočna kartica, pa še za bios poglej, če je posodobljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primernost računalnika za Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
567980 (6810) bomber111
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376820 (4529) Mikec17

please help

Oddelek: Pomoč in nasveti
18795 (670) Gray_Warden
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
395027 (3669) skyspy
»

Pc za igre

Oddelek: Kaj kupiti
151538 (1299) Pdove05

Več podobnih tem