» »

bluetooth

bluetooth

silver510 ::

Pozdravljeni!
Zanima me če kdo od vas kaj več ve glede bluetooth? Namreč mam dva pc-ja. Na enem mam telemahov internet in zdaj bi preko bluetootha prenesel povezavo- internet še na drugi računalnik.. Sem že probaval vse možne povezave kar mi je ratalo je bilo to da sem uspel vzpostaviti neko povezavo a internet ni delal... Malo pomoči... Hvala

Jakka ::

Jaz bi na tvojem mestu kupil en Linksys router za 60€, pa je. Nič zajebavanja, dela kot mora. Ali pa drug računalnik dostopa do prvega preko lan povezave, ICS, 2 mrežni v prvem compu, pa tako naprej.
Zakaj ravno bt?

silver510 ::

Ja sm mislu k mam v sobi laptopa pa neuporaben bluetooth bi blo fajn za kšn mail pogledat pa poslat... itak kj več ne rabm, drgač mam pa itak spodaj comp z internetom. Da bi pa šekaj dokupoval pa se poglablal se pa že skor ne splača... zato gruntam kako se poveže ti dve napravi, seveda brez uspeha...

zee ::

Bluetooth je zelo pocasen za posiljanje podatkov. Router je boljsa in s stalisca zivcev cenejsa varianta.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

silver510 ::

Ja vem da je zelo počasen, nebi se pa vseeno branu kšnih navodil kako se poveže tega bt-ja, k sm že sam obrnu čel računalnik pa probu vse pa nič ne dela.

silver510 ::

A res noben ne ve kako nastaviš internet povezavo preko bt-ja?

Prosim...

Jakka ::

Malo usmeritve. Google search. Mnogo linkov na temo "How to share your internet connection via Bluetooth".
Bistvo je, da ustvariš nek bluetooth nic adapter, potem gre pa enako kot pri klasičnih mrežnih. Za pomoč pri ICS si pa poglej članek na s-t, "Deljenje internetne povezave".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814464 (8763) Trupl0
»

Googlov novi telefon razprodan v minutah po odprtju trgovin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9625621 (19602) dejanslo
»

povezovanje dveh računalnikov

Oddelek: Omrežja in internet
101229 (991) solatko
»

Daljinski upravljalnik na mobitelu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
111882 (1414) smrkecXY
»

bluetooth in T610 problem z povezavo na comp.

Oddelek: Pomoč in nasveti
5870 (846) krneki

Več podobnih tem