» »

slovenija.si - English only?

slovenija.si - English only?

aljazh ::

Grem z angleško verzijo Firefoxa (če ima to slučajno kakšno vlogo), naloženo na angleških Win XP na stran www.slovenija.si - na moje presenečenje me pričaka stran v angleščini (ali ne bi tujec prej odtipkal slovenia.si, brej "j" ?) in brez možnosti zamenjave jezika. IP pa je od slovenskega ISP-ja.

Daleč od tega, da ne bi razumel teksta v ang., kar mi ne gre iz glave je to, da je nekdo pobasal denar za spletno stran, ki predstavlja državo, hkrati pa ne premore gumba za zamenjavo jezika. Ali pa ga vsaj jaz po 2-minutnem iskanju nisem našel, kar pa zopet kaže na obupno slabo narejeno stran.

Ali lahko še kdo poskusi, v katerem jeziku se odpre stran? Fino pa bi bilo zraven napisati še jezikovno različico operacijskega sistema in brskalnika.

rdecaluc ::

Meni odpre v angleščini. (pomoje da je stran za tujce namenjena) ; brskalnik Mozilla FF slovenski. Tipkovnica slovenska ; siol isp ; regional settings : slovenia .
Est modus in rebus. ,typos

psychoshorty ::

Heh, imas prav. Tudi jaz sem sel pogledati. Stran me je pricakala v ang. tekstu. Iscem in iscem, ne najdem opcije za slo jezik. Za pokusino preizkusim se njihov w3c logo ... in failed. :) Drugace pa imam sam:

- ang. razlicico firefoxa
- ang. razlicica Windows Vista Ultimate

BluPhenix ::

The portal www.slovenija.si (also accessible at www.slovenia.si, www.slovenija.eu, www.slovenia.eu) is the main national access point which provides users quick and easy access to information in English about Slovenia; the Slovenian version is in preparation

Včasih pomaga prebrati About ...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Hardstyle ::

Za tisti "j" se mi zdi tako, da je vključen zato, da je čim manj podobnosti z Slovaškov kadar se piše v angleščini.

Drugače pa je podobno slovenia.info

BluPhenix ::

Eh, dej preberi še enkrat moj post, prosim.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

aljazh ::

Torej je stran zaenkrat še polizdelek, a že na voljo javnosti. Ja, vem, se je mudilo zaradi predsedovanja. :\

BluPhenix ::

Jah bolje nekaj kot nič. Take strani itak navadno bolj gledajo tujci, kot domačini.

Ne vem no, mene ne moti, sej ni namenjena meni ...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jezik spletne strani - apel razvijalcem

Oddelek: Programiranje
101284 (896) vilicarist
»

E-book, e-knjiga, osnove, kako?

Oddelek: Izdelava spletišč
61399 (1266) Blond
»

google.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559419 (8203) Tody
»

Firefox 1.0.4 in Mozilla 1.7.8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12114521 (11737) Marjan
»

Firefox 1.0 je tu! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12710875 (10875) MrStein

Več podobnih tem