» »

Hm, elektricne grelne blazine ali termofor?

Hm, elektricne grelne blazine ali termofor?

Loki ::

kje se jih da kupiti? niti ne rabim cele "deke", ampak cisto majhno, bolj za noge.
kje se da dobiti termofor? alpa baje da se da dobiti tudi ene vrste gel, ki dolgo zadrzuje toploto.
I left my wallet in El Segundo
  • spremenil: Loki ()

residual ::

jaz sem nabavil grlno blazino dim. cca 40 X 30 cm, v Merkurju... cena mislim da okrog 30 €...


za gel ne bi vedu..


vem pa da obstaja tudi nek prepariran material, ki na zraku kemično reagire, pri tem pa se sprošča toplota...
kako se mu reče ne vem.... v bistvu je bil oblike vložka za čevlje in rokavice, kjer si vakumski paket odprl, vložil v čevelj, kjer ti je vložek grel nogo kar nekaj ur. Nekaj bi naj imela vojska s tem, da bi vsak vojak za ekstremne razmere imel tak paket... ne vem pa če so ga odobrili.

BigWhale ::

Elektricne blazine?! A ni to nekaj kar so nase babice uporabljale? To se obstaja?! ;)

Spajky ::

Naše babice so uporabljale ciglo segreto na krušni peči pa pol v brisači in v postlo! :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

El Nino ::

@ residual: si mislil nekaj takega:
?
Fajn zadevca, si jo lastim in rs deluje. Edina reč ki mi gre na ta spodnjega pri tem je to da je treba po uporabi zadevšno dobesedno nekaj cajta kuhat v vodi, da se tista snov zmehč:\ a. Drugače pa fajn reč...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421024 (2873) gruntfürmich
»

Najmehkejši tekaški copati (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8315910 (13861) m0LN4r
»

Digitalni srednji vek - ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
815228 (3818) Stepni Volk

Več podobnih tem