» »

Zaslon-slika se skriva, popolna tema

Zaslon-slika se skriva, popolna tema

fyf ::

Zdravo

Ker nevem ali gre za programsko ali pa za strojno napako bom vprašal kar tukaj, sicer je pa problem sledeč.

Pri zagonu računalnika, ko se enkrat naloži do namizja ekran začne utripati, ravno tako kot bi ugašal in prižigal monitor v razmaku približno sekunde. To dela približno kakšne 3 minute potem pa je OK, če sem v namizju.

Nato se mi dogaja tudi pri nekaterih internetnih straneh (predvsem tale ali pa avto net) vendar z razliko da se popolnoma zatemni in na vsake prib. 15s pojavi slika in nato spet izgine. Včasih se slika rahlo premika levo-desno. Če stran pomanjšam za več kot polovico je zadeva dosti boljša.

Uporabljam: Xp-profesional, AMD athlon 3000+,528RAM, Grafična: Radeon 9800 PRO, Monitor: LG226WTQ 22" priključen na DVI

Preden sem kupil omenjeni monitor je bilo OK in potem še kakšne 14dni potem pa se je začelo. Poskusil sem spremeniti resolucijo iz 1680x1050 na 1440x900 in dela OK brez problema.


Ali mogoče kdo ve v čem je problem? Drugače bom spremenil resolucijo čeprav imaj raje višjo.

LP

fyf ::

Prehitro sem govoril o spremembi resulucije....problem ostaja isti tudi če jo spreminjam :(

SkIDiver ::

Odstrani in ponovno namesti gonilnike za grafiko. Poskusi tudi z VGA kablom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Not optimum mode

Oddelek: Strojna oprema
102290 (1764) MIHAc27
»

napiše mi out of range

Oddelek: Pomoč in nasveti
101663 (1442) ___
»

Ugašanje Windows

Oddelek: Operacijski sistemi
291754 (1128) bibip
»

Eno vprasašanje glede LG L226WTQ-PF

Oddelek: Zvok in slika
101432 (1222) fyf
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265368 (4088) H_man

Več podobnih tem