» »

scandisk

scandisk

freddieM ::

Ko poženem scandisk v WIN98SE mi napiše, da program ne more nadaljevati ker je premalo pomnilnika ter naj končam enega ali več programov. Tudi ko ni noben program naložen me isto zajebava. Podobne pizdarije javlja tudi defragmenter.

Norton disk doctor se zažene pol pa se Windowsam zmeša pa prijavijo tisto "izjemna težka napaka blablabla".;((

Zelo me je strah, ker mam un kurčast disk IBM IC35, pa bi rad preveril s defragmenterjem ali se delajo bad sektorji in če bo disk šel v pizdo.8-O
Ka za hudiča sploh je tisti pomnilnik, ki ga je premalo? Kak ga lahkko povečam?

ChiefThunder ::

Za preverit disk- za slabe sektorje, pojdi na iBM- ovo stran in si dolpotegni Drive Fitness Test. Pol nardiš zagonsko disketo in s tem programom preveriš disk za slabe sektorje... Glede napak; koliko pomnilnika imaš, pa kdaj si nazadnje ponovno namestil operacijski sistem...?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

freddieM ::

Mam 256mb SDR Rama, WIN98SE sem na zadnje namestil pred 2 mescoma, sam so mi take pizdarije javljali ko so bli še čisto frišni in ni blo še nobenega programa gor.

ChiefThunder ::

jah, probaj najprej disk stestirat. lahko, da je kriv ram; a maš 256mb v enem sticku al je več modulov? to lohka povzroča nekompatibilnosti.
a maš računalnik kaj navit? no, tud za ram obstajajo programi za izčrpno testiranje- recmo memtest, malo na netu pobrskaj...

aja; pa napiši komplet konfiguracijo, tko, da lahko kdo pomaga, ki je imel podobne težave...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranjevanje BAD sektorjev na Disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
121989 (1744) kixs
»

Procesor???

Oddelek: Pomoč in nasveti
191477 (1130) DjVirus
»

Težave z preenosnikom.

Oddelek: Strojna oprema
221210 (966) Scorpia
»

POMAGAJTE-NE RAZUMEM VEČ NIČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
201706 (1247) Kriko
»

sesut disk???

Oddelek: Pomoč in nasveti
131515 (1306) miranpozar

Več podobnih tem