» »

http://vizija.siol.net/

http://vizija.siol.net/

sifu ::

a komu dela ta evil dick?!?

Tomi ::

Ok, saj je lepo, da te zanima, če zadeva dela ali ne, samo malo bi pa vseeno lahko pozabil na jezik;(
metrodusa.blogspot.com

djv ::

Eh daj, zdaj pa že nehajte s temi vašimi bednim "no warez" crapom. Če se že greste "wannabe no warez" site, potem vsaj nehajte težit že za jezik. ;(( Pizda vam...

Uf..zdaj pa sem pozabil, kaj sem hotel povedat..aja...meni dela ta "evil dick" od siola!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djv ()

sifu ::

a dela to komu k ma kabl???

se mi zdi da so to naredl sam za adsl sam ne vem ce je to mogoce...so pa vsega zmozni

ce pa so, so pa tahuj prasci!!!!!!

IceIceBaby ::

jaz mam adsl pa mi dela. Samo ce ba fullscreen gledam recimo akanal mi kr precej steka vmes.

||_^_|| ::

djv: kva ma pa "evil dick" z warezom veze?

tejo ::

Men dela ok, samo oddaja 24ur se mi zatika (zvok je ok, samo namesto tekoče slike mam diapozitive).

cahahopie ::

To bi naj bla kao kletvica?? Ma dej nehite no... bruhahahaha!!! Ne bi rekel, če bi rekel "ženski spolni organ" al pa "pejt v maribor" ali pa "svinjska samica". Raje oštevaj tiste, ki žalijo in blatijo po temah v Loži.

ahac ::

men ne dela... ;((
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

whatson ::

Itak da ne dela..

Siolovi M$ servercki delajo samomore, ce so le pod malo vecjim pritiskom.

:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

R0K ::

NE. Ampak deluje samo preko SiOLovih povezav.

Meni dela dokaj tekoče, samo kaj ko itaq ne gledam Pop-tvja in A kanala ... kak MTV bi bolj pasal ...

whatson ::

Da in jaz imam siolovo povezavo. aDSL, kao
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

sifu ::

da bolj podrobno zastavim moje vprasanje:

a je tuki kdo s telemachovim kablom, ki mu to dela...men vedno zapre server in javi napako...

sej ne da sem kaksen poptv ali a kanal fan sam vcas bi rd komu, ki pride na obisk, pokazu, kaksen lolek je rok tamše ali pa tanko:D

mangaldar ::

jst sm tudi na kabli, sam ne prek telamacha, pa mi tud ne dela, bo treba pa še naprej gledt tv na tunerji ;)
pa ne ti meni čez tankota :)

Baja ::

men media player zateži da nisem povezan na internet. Aja, če že nisem povezan,to sporočilo pa sem poslal prek s pomočjo telepatije:D

c3p0 ::

Imam ADSL - BottomFrame.asp se nalaga v nedogled.. že 2 dni. Server očitno počepnil.


Matty ::

Mam kabel preko Siola... Ne dela, ker "rabis" ADSL...

popravek: delajo mi video spoti brez problema, to pomeni tekoce, vse ostalo ne dela (kljub temu, da imam v desnem okencu - ko se odpira, napisano hitrost preko 90kb/s)

pri vseh zadevah (razen videospotih) mi napise network connection has failed...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

[t502] ::

Jaz mam ADSL pa je zelo dobro delalo. Pred nekaj dnevi sem gledal gor Pop Stars pa je slo brez najmanjsega zatika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi POP TV in Kanal A preko interneta!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2545718 (36622) jurre
»

POP TV in A kanal preko interneta

Oddelek: Omrežja in internet
1312947 (9573) dzinks63
»

amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11212216 (8401) EvilDare
»

Cs

Oddelek: Igre
411669 (1151) Morpheus
»

telemach kabelski internet vs. adsl (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544476 (3374) Uporabnik

Več podobnih tem