» »

Mimovrste

Mimovrste

««
82 / 90
»»

predi ::

Naročil tole prejšnji četrtek za osebni prevzem:

mtosev je izjavil:

https://www.mimovrste.com/diski/samsung...
NVMe za 8.99EUR
Sem še vedno praznih rok. Dvomim, da gre za realno ceno, ker po takšni ne prodaja tega nihče.

maticb492 ::

Ta isti ssd oz. mogoče generacijo starejši sem jaz dobil za nekih 12EUR par let nazaj, ne vem zakaj ne bi bila realna cena :D Saj smo leta 2023, tole je pa 128GB
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

mtosev ::

predi je izjavil:

Naročil tole prejšnji četrtek za osebni prevzem:

mtosev je izjavil:

https://www.mimovrste.com/diski/samsung...
NVMe za 8.99EUR
Sem še vedno praznih rok. Dvomim, da gre za realno ceno, ker po takšni ne prodaja tega nihče.

Jaz mislim, da je prava cena, ker bi drugače že popravili.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

maticb492 ::

Evo tole je bilo ~13EUR 2 leti nazaj: https://www.mimovrste.com/ssd-diski/sam... (sem se zdaj spomnu da je sata)

V glavnem enaka cena kot USB ključek + external inclosure in imam USB kjlučke hehe
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

predi ::

https://geizhals.de/samsung-ssd-pm991-1...

Moral bi napisat, da tega ne prodaja nihče.

hotig ::

@predi

Kaj ti pa piše v mailu ob naročilu pod Predvideni datum dostave: ...

Jst sem naročil v nedeljo in je predvideni datum 24.1. - 26.1. Sem že ob naročilu videl in sprejel, da bo treba malo počakat. Sem pa na AE naročil še tole "škatlo". To bo en malo večji usb za prenašat malo večje datoteke.:D

predi ::

V torek sem dobil mail, da bo "predvidoma" naslednji dan (sreda, 18.).

maticb492 ::

Kar nimajo v skladišču in ne dobiš dejansko naslednji dan vedno traja dolgo :D

Naročim še jaz en komad pa da vidimo, včasih prav pride kaka rezerva. Če vem, da je sketchy zaloga, ponavadi dam plačilo po povzetju, tak da je potem vse na njih in jim nič ne plačam vnaprej.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

delavec44 ::

Kako varen je nasplošno nakup velike bele tehnike z odprto embalažo? Je bolje dati 10% več za nov izdelek?

Po telefonu nimajo informacij o stanju konkretnega izdelka. Rekla mi je sicer, da pred ponovno prodajo zadeve preverijo (ali je vse celo in ali so vsi kosi) in da zadeva ne sme kazati znakov uporabe lahko pa je seveda že bila priklopljena.
Bolj me skrbi, da ne preverijo delovanja in je bila lahko DOA in bom moral še jaz vračati.

111111111111 ::

delavec44 je izjavil:

Kako varen je nasplošno nakup velike bele tehnike z odprto embalažo? Je bolje dati 10% več za nov izdelek?

Po telefonu nimajo informacij o stanju konkretnega izdelka. Rekla mi je sicer, da pred ponovno prodajo zadeve preverijo (ali je vse celo in ali so vsi kosi) in da zadeva ne sme kazati znakov uporabe lahko pa je seveda že bila priklopljena.
Bolj me skrbi, da ne preverijo delovanja in je bila lahko DOA in bom moral še jaz vračati.

Jaz sem se z enim joystickom nasankal. Sem ga vzel z odprto embalažo, pa ni delal bluetooth. Tako da sem ga moral vračati, so mi pa vrnili denar brez težav.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

delavec44 ::

Saj to je v redu, lahko tudi jaz vrnem. Samo logistika me skrbi, zadeva ima 70 kg, prevažanje gor in dol, pakiranje nazaj v embalažo itd.

Gregor P ::

matobeli je izjavil:

Kar se mene tiče bodo stranko obdržal dokler bodo imeli dobre prevzemne točke
... tole si me zdaj spomnil, še ena kritika; sem hotel na hitro kupiti nek artikel, ki ga imajo razstavljenega na prevzemnem mestu in ga nisem mogel kupiti na originalen račun (gre le prek spleta), lahko bi ga kupil le kot potrošnik.;(( To sem dejansko doživel prvič v neki trgovini - še v Hoferju mi dajo račun na firmo.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

nekikr ::

delavec44 je izjavil:

Saj to je v redu, lahko tudi jaz vrnem. Samo logistika me skrbi, zadeva ima 70 kg, prevažanje gor in dol, pakiranje nazaj v embalažo itd.

Pralni stroj sem kupil z odprto embalažo, je bil precej cenejši. Brezhiben je bil (tudi embalaža).

111111111111 ::

Gregor P je izjavil:

matobeli je izjavil:

Kar se mene tiče bodo stranko obdržal dokler bodo imeli dobre prevzemne točke
... tole si me zdaj spomnil, še ena kritika; sem hotel na hitro kupiti nek artikel, ki ga imajo razstavljenega na prevzemnem mestu in ga nisem mogel kupiti na originalen račun (gre le prek spleta), lahko bi ga kupil le kot potrošnik.;(( To sem dejansko doživel prvič v neki trgovini - še v Hoferju mi dajo račun na firmo.:D

Tole bi bilo zrelo za prijavo. Jaz sem na telemachovih servisih želel kupiti telefon na podjetje za 30€, pa mi je povedala da na davčno paketa ne more prodati. Kratek mail na telemach, da naj uredijo ali pa sledi prijava, me je takoj naslednji dan klicala, da se opravičuje in lahko dvignem mobilni telefon kadar želim.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zajtam123 ::

matobeli je izjavil:

Sam babycenter ima dejansko trgovine, tko kar precej trgovin, mimovrste ima pa v BTC trgovino, je še kakšna druga?

babycenter trgovine so obenem skladišča.

Kar se mene tiče bodo stranko obdržal dokler bodo imeli dobre prevzemne točke in bodo cenejši kot konkurenca+poštnina.
Za nekatere zadeve so pa itak še vedno čisto normalno konkurenčni.


Če imajo samo eno trgovino bi praviloma moralo biti še lažje prestaviti ven.
Pa tale nova, da ti osebni prevzem računajo 5€ zato ker je kao zaloga pri zunanjem partnerju. Not good

slovenec_89 ::

matobeli ::

Če ne želiš plačevat partnerske dostave je na levi strani vedno filter glede na ponudnika. Nakupovanje na lrevzemni točki pa pač odmisliš, sej ni ravno tako da greš namenoma tja pogledat če slučajno majo xy artikel.

In ko ignoriraš vse zadeve ki so idiotske nardiš oceno če je štacuna še vedno OK ali ne.

Aramis ::

https://www.mimovrste.com/plosce-amd-pr...

Ali je pri tej matični potrebna posodobitev BIOSa, za uporabo ryzen 5600g?

broken/link ::

preveri, če plata podpira flash BIOSa brez CPUja. ker potemtakem te ne briga, katera verzija BIOSa je prednameščena.

Jarvice ::

Tukaj imate NVMe 128GB disk za 8,99€ na zalogi, tako da ni treba čakat.

https://www.mimovrste.com/diski/samsung...
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Aramis ::

broken/link je izjavil:

preveri, če plata podpira flash BIOSa brez CPUja. ker potemtakem te ne briga, katera verzija BIOSa je prednameščena.


tole piše:
4 x USB 3.2 Gen 1 (4 x Type-A, en port se lahko preklopi v USB BIOS FlashBack™)


verjetno je to to?

8Bit ::

A še komu noče uveljavljat trenutne kode za 5€ nad 50€, ne glede na artikel?

delavec44 ::

Loleki zapirajo prevzemno mesto Koper. :(

barakus ::

Zakaj pa?

delavec44 ::

To tudi mene zanima. Zaradi pomanjkanja obiska po moje ne, vedno je bila gužva.

Upam da odprejo na drugi lokaciji z večjim parkiriščem ampak mi je čudno, da niso že takoj.

Najbližje prevzemno mesto je sedaj šiška in je kar odročno in še severna obvoznica je vedno zabasana. Vič bi bil boljši.

hojnikb ::

cist mozno da bojo odprl kje drugje. tudi v celju so recimo spremenil lokacijo
#brezpodpisa

lolipop2 ::

hojnikb je izjavil:

cist mozno da bojo odprl kje drugje. tudi v celju so recimo spremenil lokacijo


Kje pa je v Celju sedaj? A ni več na Kidričevi? 8-O

VelkBla ::

Za KP piše (https://www.mimovrste.com/koper):

OBVESTILO!
Spoštovani kupci,
Z 31. januarjem ZAPIRAMO prevzemno mesto KOPER. Vaše spletno naročilo vam varno in hitro dostavimo na izbrani naslov ali pa ga lahko brezplačno osebno prevzamete na preostalih mimovrste=) prevzemnih mestih. Za informacije o vračilih in reklamacijah kliknite TUKAJ
Kmalu prihajamo bližje vam, več informacij sledi.

Za Celje piše prevzemno mesto na Kidričevi 24 A. Mogoče se selili samo v večje prostore v Celju, ampak ostali na istem naslovu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VelkBla ()

hojnikb ::

lolipop2 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

cist mozno da bojo odprl kje drugje. tudi v celju so recimo spremenil lokacijo


Kje pa je v Celju sedaj? A ni več na Kidričevi? 8-O

lep ćas nazaj je bil v supernovi...
#brezpodpisa

Han ::

Pred selitvijo na zdajšnjo lokacijo (Tehnopolis, Kidričeva 24 A), so imeli v Celju prevzemno mesto v hipermarketu Mercator na Opekarniški 9, zraven arene Petrol in dvorane Zlatorog.

V-i-p ::

Mimovrste zapira štiri prevzemna mesta, in sicer v Kopru, Ljubljani na Brnčičevi, Celju in Kranju.
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

LeQuack ::

V-i-p je izjavil:

Mimovrste zapira štiri prevzemna mesta, in sicer v Kopru, Ljubljani na Brnčičevi, Celju in Kranju.
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...


Najbolj smešno je ko firme zmeraj hočejo neko PR zgodbo napisati, kako je to dobro za poslovanje, namesto da bi napisali da šparajo in to je to. Prevzemna mesta je bila ena od prednosti zakaj so ljudje še kupovali lokalno sploh, namesto iz tujine.
Quack !

phnj90 ::

LeQuack je izjavil:

Prevzemna mesta je bila ena od prednosti zakaj so ljudje še kupovali lokalno sploh, namesto iz tujine.

Se strinjam, prevzemna mesta ob poti so lepa reč, dostava na dom je sicer v redu, če je kaj precej majhnega in ni potrebno osebno prevzemati in četudi brez poštnine. :-(

delavec44 ::

Jaz sem bil VIP pa sem raje šel na prevzemno mesto kot se loviti z dostavljalci. Pa še prej je prišlo.
Tudi za reklamacije je prevzemno mesto zmaga.

Po moje se bom sedaj večkrat poslužil izenačitev cene v BigBang in Merkur.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Torej spletna trgovina je ugotovila, da naj bodo še naprej spletna trgovina in pošilja pakete s kurirji. Končno nekaj pametnega od njih.

lolipop2 ::

Mimovrste je bila ravno zato fajn, ker so imeli prevzemno mesto v mestu. Sedaj so postali samo še "one of the million".

starfotr ::

V kakšnem mestu? V centru mesta niso nič imeli. So imeli in imajo v javnih skladiščih in raznih conah.

Jarvice ::

Še vedno ostane Ljubljana - Šiška ter BTC in Maribor.

V dveh največjih mestih, kjer imajo tudi največ prometa. Zame se ne spremeni nič.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

delavec44 ::

Vprašanje koliko časa še.

Odpirati so šli fizične prodajalne. Šli so celo tako daleč, da si nekatere izdelke lahko dobil le v BTC trgovini in jih niso hoteli poslati po pošti. Sedaj pa obrat za 180. Nekdo pri GLS in Pošti bo tu pošteno zaslužil.

APPluk ::

Če bodo naredili mrežo omaric po vsej Sloveniji (torej tudi v manjših mestih) in tja zagotavljali hitro in brezplačno dostavo bo bolje za njih kot za nas, kot pa če so imeli teh par trgovin

starfotr ::

Saj ne da je včasih bila poštna poslovalnica povsod. Sedaj pa izumljajo toplo vodo s temi paketomati.

Kaj bo naslednje? Uvedba vaških trgovin?

delavec44 ::

APPluk je izjavil:

Če bodo naredili mrežo omaric po vsej Sloveniji (torej tudi v manjših mestih) in tja zagotavljali hitro in brezplačno dostavo bo bolje za njih kot za nas, kot pa če so imeli teh par trgovin


3€ bo. Nekaj jih je že. Za velike izdelke pa ne gre.

mtosev ::

V-i-p je izjavil:

Mimovrste zapira štiri prevzemna mesta, in sicer v Kopru, Ljubljani na Brnčičevi, Celju in Kranju.
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

Pri njih v Mariboru sem bil pred kratkim. Če zaprejo to ni problema. Vzamem dostavo na dom in je.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

energetik ::

Prejšnji teden sem zorej očitno zadnjič prevzel na Brnčičevi.. Škoda, pa ravno skor zraven šihta sem imel.
MV je bil še vedno zelo poceni pri določenih artiklih, pa z osebnim prevzemom + plačilom praktično brez tveganja za dolgo nategovanje.
vires in numeris

hojnikb ::

Očitno je še edini edge mimovrste šel v k.... Oh well...
#brezpodpisa

darkolord ::

No ja, free shipping je še (za "VIP") do konca leta

APPluk ::

delavec44 je izjavil:

APPluk je izjavil:

Če bodo naredili mrežo omaric po vsej Sloveniji (torej tudi v manjših mestih) in tja zagotavljali hitro in brezplačno dostavo bo bolje za njih kot za nas, kot pa če so imeli teh par trgovin


3€ bo. Nekaj jih je že. Za velike izdelke pa ne gre.

To so paketomati od Pošte, ki jih kaže pri izbiri dostave za 2,90€?
Sem mislil, da bodo čisto svoje omarice postavili, pa jih potem polnili samo oni in, če bilo tako lahko bi preverili povprečno velikost njihovih paketov in temu prilagodili paketomate. Saj ni potebno, da so v vsaki ulici, lahko bi bil en malo večji paketmat v mestih na 10.000 prebivalcev oz. iz katerih mest prihaja največ naročil. Ampak očitno gre le za optimizacijo stroškov in povečanje dobičkov.

Gregor P ::

Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje pri njih naročil kaj po pošti domov; praktično vedno pridem produkt iskat k njim na prevzemno mesto, ker je pač to tisto, kar je vedno odtehtalo, zakaj nisem rajši izbral drugega ponudnika (recimo Enaa, ali pa Shoppster, ki sta - v mojem primeru - le malo dlje od njih).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

IL_DIAVOLO ::

https://siol.net/novice/slovenija/mimov...

Mimovrste se ves cas siri in sledi trendom.

Pohvalno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarvice ()

SLO_Robert ::

Kaj to pomen moznost vracila v 60 dneh ? Da lahko jest v tem casu uporabljam nek artikel in vidm ,da ni to to ga zapakiram in vrnem nazaj in dobim denar nazaj ?
««
82 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751834 (18031) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349645 (30467) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029441 (20767) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170768 (155598) zoot

Več podobnih tem