» »

Mimovrste

Mimovrste

««
67 / 90
»»

Gregor P ::

Meni gre predvsem na živce ta ponudba, kjer naj bi lahko produkt prevzel še v istem dnevu. Sem večkrat izbral to (v dopoldanskem času), a še nikoli ni bilo na voljo za prevzem v tem istem dnevu; v bistvu je bilo potem čez kakšne 3 dni na voljo, ali pa je prišlo sporočilo, da se opravičujejo in je produkt na voljo čez kakšna dva tedna:8) Ker so trenutki v življenju, ko dejansko potrebujem produkt še isti dan. Tako da jim predlagam, da naj to vrsto dostave/prevzema rajši umaknejo iz ponudbe.:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

c3p0 ::

VeganCyclist je izjavil:

Sej ENAA so isto sranje. Naročim matično. Dobim pa matično zavito v folijo brez papirjev, cdjev, škatle in okovja za pritrditev procesorja. Kličem gor, pa tip flegma: ja sej lahko vrneš, če ti kej ni všeč. Mislm WTF?!? Kaj pa moj cajt k ga zgublam z vami, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu ob pakiranju, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu ob pisanju reklamacije, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu na pošti, kaj pa moj cajt in benz, k se bom pelal na pošto, kaj pa poštnina, kaj pa čakanje na novo plato,.... kaj pa če vas odjebem za vedno nateguni?


Saj je študentku pod minimalcem čisto vseeno za to, če boš še njihova stranka, ali ne. Zahtevaš pa lahko njegovega vodjo in mu poveš svoje, bo več efekta. Ali pa enostavno greš drugam.

yoco ::

A je kakšen razlog, da ta izdelek ne morem plačati po povzetju in da je dostava kar 7EUR čeprav sem VIP?
https://www.mimovrste.com/torbe-nahrbtn...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

Izak ::

Da, ker gre za partnersko prodajo in plačilo po povzetju... Poizkusi plačati vnaprej.

yoco ::

Tudi če izberem drugo možnost plačila, mi dostavo računajo 7€ :|

celje ::

"Zunanji" prodajalec. Sam doloca visino postnine. Mv nima nadzora nad tem. Kot amazon. Ti, kot kupec, pa odlocis ali bos kupil in placal.

Buggy ::

Gregor P je izjavil:

Meni gre predvsem na živce ta ponudba, kjer naj bi lahko produkt prevzel še v istem dnevu. Sem večkrat izbral to (v dopoldanskem času), a še nikoli ni bilo na voljo za prevzem v tem istem dnevu; v bistvu je bilo potem čez kakšne 3 dni na voljo, ali pa je prišlo sporočilo, da se opravičujejo in je produkt na voljo čez kakšna dva tedna:8) Ker so trenutki v življenju, ko dejansko potrebujem produkt še isti dan. Tako da jim predlagam, da naj to vrsto dostave/prevzema rajši umaknejo iz ponudbe.:|



Na to finto so mene ravno danes dobili, no malce sem bil sicer tudi sam kriv, ker nisem odprl dejanskega racuna...a naorocilo je bilo eno in stevilka je stimala :S

Zjutraj narocil dva artikla v enem narocilu (oba na voljo za prevzem takoj). Cez nekaj ur dobim obvestilo, da je narocilo z isto stevilko pripravljeno za prevzem.
Grem iskat in na blagajni placilo samo enega artikla. Prevzem drugega je nedolocen oz. sedaj pise, da je artikel pri dobavitelju. Ko recem, ce lahko potem za ta artikel spremnijo, da ga dobim po posti (samo zaradi tega ne bom spet hodil v LJ) pravijo, da ga moram stornirat in ponovno narocit..prva negativna izkusnja z moje strani.

Gregor P ::

Očitno se pri teh "algoritemskih ocenah" dostave ne upoštevajo vsi vnešeni podatki v sistemu oz. imajo zmešnjavo npr. gledam sedaj za nek produkt, kjer piše za njega (z zeleno), da je na zalogi; ko kliknem na njega piše, da je na zalogi od 14.7., ko ga dam v košarico in grem na blagajno mi pri dostavi napiše, da lahko pridem po njega fizično v trgovino 12.7., po pošti pa mi dostavijo 13.7. ... več kot očitno tu nekaj ne štima s temi podatki, ker če bo na voljo šele od 14.7., potem se logično tudi vse ostalo zamakne :8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

IL_DIAVOLO ::

Se ena izkusnja mimovrste. Narocil pozno popoldne, zjutraj ob 8:00 mi ze poštar gnjavi. Naslednji dan sem dobil se drugo posiljko, ker je moral pripeljati dpd, drugace bi se to dobil v roku 12 ur.

Btw mimovrste mb se je preselila na novo lokacijo. Da se ni treba tam guzvat.

Veselo kupovanje v najboljši spletni trgovini v Slo ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

alkoo ::

Včeraj želel kupiti monitor, našel dobro ceno na MV, pa je potem nekaj prišlo vmes in nisem imel časa oddati naročila. Danes refresh strani, cena je 10% višja in možno je uporabiti kupon - 10% ("odrezana cena").
Res super praksa. Iz principa bom kupil monitor drugje.
Sem naredil screenshot in razmišljam, ali je vredno jim poslati na mail vprašanje kakšna praksa je to...

Master_Yoda ::

Btw mimovrste mb se je preselila na novo lokacijo. Da se ni treba tam guzvat.


A se niso ze pred casom ali so se spet ?

In ta preselitev je na slabse - Zdaj bom moral kolesariti po stuff izven mesta 10 minut dlje v to industrijsko cono zraven Merkurja in leclerca ? Polek tega pa se kasirajo sedaj tudi za osebni prevzem, s tem da stanja zaloge niso vec tako tocna. Vedno bolj zahodno se selijo, kam bo naslednja selitev ? Prevzemno mesto Maribor, sedaj v Slovenski Bistrici. /s

Me ceneje in bolj komot zdaj amazon.de pride z tem da je izdelek malo cenejsi, postnine pa je 8 eur.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Naročim v ponedeljek 2.8. dva artikla za osebni prevzem na Brnčičevi (LJ). Za prvega kaže zalogo v skladišču, za drugega v BTC (LJ). Naročilo takoj razbijejo na dva dela, prvi artikel je bil na voljo za prevzem še isti dan, drugega bodo pripeljali iz BTC šele v ponedeljek (9.8.). Jao... ;((

Gregor P ::

Najbrž še niso videli možnosti pri konkurenci, da lahko naročila združiš na en dan za lažjo in cenejšo dostavo?;((
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bbobst ::

Ali te možnosti več ni ?
Se spomnim, da sem nekaj časa nazaj to obkljukal, ker ni bilo obeh naročenih stvari na lagarju in malo dalj počakal na oboje skupaj.
Mi je pa zanimivo,da rabijo recimo za Thermal Grizzly Kryonaut, 1g termalne paste, ki je na zalogi v trgovini BTC, 10 dni, da jo dostavijo na
prevzemno mesto v Kranj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bbobst ()

Gregor P ::

Sam te možnosti doslej še nikoli nisem imel. Sem pa mislim, da bral ravno tu na forumu (poleg tebe sedaj), da naj bi nekateri imeli na voljo to izbiro.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

DePalmo ::

Ta opcija je bila in sem jo tudi sam koristil. Nekje med oddajanjem naročila si imel opcijo ali si razdelil pakete na datum dobavljivosti, ali so jih združil in si jih dobil ko je bila zadnja stvar na voljo.

Mogoče so to ukinili ker si za prvo opcijo plačal poštnino le enkrat, pa čeprav si nato dobil več kot dva paketa.

hbgqzR ::

Ima mimovrste.com kakšen (lahko tudi neodvisen) javen sledilnik cen artiklov? Amazon-i, aliexpress itn. imajo.

PARTyZAN ::

ceneje.si, trend cene?

Furbo ::

Čudno imajo spisano tudi kodo za trgovino.

Naročil sem zadevo, ki ni bila na zalogi - na zalogi pri dobavitelju.
MM mi javlja, da 'preverjajo zalogo pri dobavitelju'.
Vmes pride 10 komadov na zalogo.
MM dan kasneje še vedno 'preverja zalogo pri dobavitelju', predviden datum dobave par dni v prihodnosti.
Skenslam naročilo, naredim novo, jo dobim isti dan za osebni prevzem.

Kakšen glup SW ne preverja stalno, če se je morda spremenila zaloga, oziroma ob prihodu zaloge ne gre takoj le ta v izpolnitev naročila?
Bogvedi koliko naročil tako brezveze visi v limbu, folk pa nori?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

roCkY ::

Če se niti oni ne sekirajo se Bezos sigurno ne...

hbgqzR ::

PARTyZAN je izjavil:

ceneje.si, trend cene?

Ja, hvala, nekaj pa je, lahko bi bilo za vse artikle (menda je zdaj 20% najbolj ogledanih glede na 'izbrane' kategorije) in za obdobje vsaj 1 leta, opomnik, če dela, pride prav... Če to pomeni velike stroške za zvdrževalca, bi lahko bilo tudi nekako plačljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hbgqzR ()

Han ::

Trenutno ne deluje iskanje - ali čakaš v nedogled, ali pa sploh ne prime, npr. za krajšo besedo Dell, Dove... ;((

Brskanje s tablico je zaradi reklamnih panojev prava muka, na PC ekranih pa pogosto razmeče artikle v "neskončni" horizontali... ;((

schrack ::

Iz dneva v dan slabše.
Naročil en artikel, čez par dni naj bi bil prevzem na prevzemnem mestu. Nakar dobim mejl, da bo ponovno na zalogi po 1.9!!! Artikel je bil ob mojem naročilu na zalogi v trgovini v Mariboru in je še vedno. Očitno jim ni interesa, da bi ga preposlali na drugo prevzemno mesto. Žalost.

bastadu ::

Včeraj sem nekaj naročil (pisalo je da bo prevzem možen še včeraj), prejem denarja so potrdili šele danes zjutraj, status naročila je na poti na prevzemno mesto (v sistemu piše, da je predviden datum prevzema danes), če slučajno danes še ne bo pripravljeno na prevzem, ga lahko pričakujem jutri (soboto) ali v soboto nimajo dostav in bolj verjetno v ponedeljek? Dotično sprašujem za prevzemno mesto v Celju ... Hvala za info!

Han ::

Sobota je možna.

bastadu ::

Nevermind, sem že prevzel ?

yoco ::

V čem je fora, da naročim izdelek in izberem osebni prevzem, mi pokaže datum 17.08. Kliknem na naroči, pa mi pokaže datum 20.08.????

LeQuack ::

Odkar so pri Mimovrste uvedlo neko "partnersko prodajo" mi je to postala čisto sumljiva trgovina. Kar neki random izdelki nekih randon firm, kot bi brskal po Aliexpress.
Quack !

Kawl6 ::

In ker je partnerska prodaja ti zaračunajo še poštnino, kljub VIP statusu kupca.

hbgqzR ::

Partnerska prodaja - to je fensi beseda za dropshipping?

hojnikb ::

ne, dropshipping je ponavadi k prodajalci furajo robo direkt iz kitajske k tebi na dom, z njegovim logotipom. tole je pa verjetno bolj ebay varjanta, kjer lahko uporabljajo drugi trgovci mimovrste platformo, da prodajajo svojo robo gor.
#brezpodpisa

OK.d ::

Enako kot ima Amazon.
LPOK.d

lebang1 ::

Tilen88 ::

Kdo sploh še kupuje na mimovrste, sm glih zadnjič šel enih 5 izdelkov prečekirat pa so bile totalno nabite cene napram drugim trgovinam v slo.

BCSman ::

Še kar težijo s temi razdelitvami pošiljk brez možnosti združitve in posledično s plačevanjem večkratnih poštnin?

Malcolm_Y ::

Klasika. Naročeno 3.9., 6.9. prvič prestavljeno na 9.9., danes pa niti 'mu' od njih.

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

Še ima kdo težave s plačevanjem z visa kartico ? Sem potrdil plačilo preko NkBm aplikacije, piše izvedeno, vendar niso dobili, nekaj je "zaštekalo" , ker nisem dobil na telefon SMS potrdila o plačilu, zato moram vedno spremenit na plačilo ob prevzemu. Najbrž bom moral na banko vprašat zakaj ne morem plačevat z kartico preko spleta. Odkar majo nek nov varnostni sistem je to oz. odkar so mi zamenjali visa kartico z novo. Mogoče je potrebno kaj aktivirat na banki, nevem. Če se ne motim pa lahko preko vseh drugih strani normalno plačam s kartico..

Zelnick ::

__Devil__ je izjavil:

Še ima kdo težave s plačevanjem z visa kartico ? Sem potrdil plačilo preko NkBm aplikacije, piše izvedeno, vendar niso dobili, nekaj je "zaštekalo" , ker nisem dobil na telefon SMS potrdila o plačilu, zato moram vedno spremenit na plačilo ob prevzemu. Najbrž bom moral na banko vprašat zakaj ne morem plačevat z kartico preko spleta. Odkar majo nek nov varnostni sistem je to oz. odkar so mi zamenjali visa kartico z novo. Mogoče je potrebno kaj aktivirat na banki, nevem. Če se ne motim pa lahko preko vseh drugih strani normalno plačam s kartico..

Mislim da rabiš Mdenarnico ond NkBm.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

FireSnake ::

alkoo je izjavil:

Včeraj želel kupiti monitor, našel dobro ceno na MV, pa je potem nekaj prišlo vmes in nisem imel časa oddati naročila. Danes refresh strani, cena je 10% višja in možno je uporabiti kupon - 10% ("odrezana cena").
Res super praksa. Iz principa bom kupil monitor drugje.
Sem naredil screenshot in razmišljam, ali je vredno jim poslati na mail vprašanje kakšna praksa je to...


Ne, to je vredno poslati na inšpekcijo.
Zakaj njim? Oni tako vedo, kaj so naredili.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

BCSman ::

Čakte, kaka je sploh razlika med "osebni prevzem 0,90eur" ali klikom na "BTC Šmartinska brezplačno"? Ali slednje ni enako osebnemu prevzemu??
edit: aha izgleda, je btc po novem brezplačen, povsod drugje pa je 0,90

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

firbec ::

Še ena MV cvetka
Rojstnodnevna akcija. Ob nakupu s kartico Visa vam podarimo 5 EUR BONUSA
Ponudba velja ob nakupu s kartico VISA vse do 30. 9. 2021 oz. do preklica. 5 € bonusa prejmete na vaš e-naslov 7 dni od nakupa in ga lahko koristite za naslednji nakup nad 50 € do vključno 10. 10. 2021.
naročil in plačal pred več, kot 10 dnevi z Viso, kode itak od nikoder, na njihov mail, kaj dogaja, pa odgovor:
žal je prišlo do sistemske napake in sistem ne pošilja avtomatično promo kod in da se opravičujejo 8-O

Horas ::

BCSman je izjavil:

Še kar težijo s temi razdelitvami pošiljk brez možnosti združitve in posledično s plačevanjem večkratnih poštnin?



daš razdeli na vrhu, potem pa piše združitev pošiljk. to je to
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BCSman ::

To je že po združitvi...drugače bi bile kar tri pošiljke.

Tilen88 ::

Hahah svašta, nimaš kej :))

BCSman ::

Nova stvar ki mi gre na živce. Ko v zadnjem koraku enkrat izbereš določeno kartico za plačevanje in če plačilo ne gre skozi (slaba aplikacija banke, ki je vsak drugi dan sesuta) ni več opcije da bi spremenil kartico, ampak moraš nujno preklicat naročilo in vse naročit na novo s podatki od druge kartice.
Edina opcija je sprememba v "plačilo ob prevzemu". Sicer verjetno je to pri večini spletnih trgovin enako, ko enkrat vneseš podatke določene kartice in na koncu plačilo ne gre skozi, je treba nakup v celoti preklicat?

DePalmo ::

Nevem kako je v Sloveniji s tem, v tujini lahko izbereš drugi način plačila. Mimovrste zaostaja kar se tega tiče.

darkolord ::

BCSman je izjavil:

Nova stvar ki mi gre na živce. Ko v zadnjem koraku enkrat izbereš določeno kartico za plačevanje in če plačilo ne gre skozi (slaba aplikacija banke, ki je vsak drugi dan sesuta) ni več opcije da bi spremenil kartico, ampak moraš nujno preklicat naročilo in vse naročit na novo s podatki od druge kartice.
Edina opcija je sprememba v "plačilo ob prevzemu". Sicer verjetno je to pri večini spletnih trgovin enako, ko enkrat vneseš podatke določene kartice in na koncu plačilo ne gre skozi, je treba nakup v celoti preklicat?
Pri večini ostalih trgovin te ob neuspešnem plačilu enostavno vrne na en korak nazaj, tako da lahko poskusiš ponovno.

6bt9hmDwY ::

Ima še kdo težave dobiti 5EUR 'jubilejnega' Visa popusta? Je to postala kakšna njihova praksa?

Ponudba velja ob nakupu s kartico VISA vse do 30. 9. 2021 oz. do preklica. 5 EUR bonusa prejmete na vaš e-naslov 7 dni od nakupa in ga lahko koristite za naslednji nakup nad 50 EUR do vključno 10. 10. 2021.


Sicer so prej imeli napisano "5 dni od nakupa"...

Zdaj so mi v klicnem centru razlagali, da razumejo situacijo in to in da se bo zavleklo (ker morajo preveriti s partnerjem glede dostave, čeprav je bil nakup opravljen veliko prej), ampak piše "7 (5) dni od nakupa", kar je v vsakem primeru danes ali že poteklo. Kje najdem kakšne kontaktne podatke kakšnega njihovega bolj pomembnega šefa?

Imajo navado nategovati vse kupce ali samo VIP večih let?
Kaj se da narediti, da lahko zaščitim svoje pravice in da se onemogoči takšne prakse v prihodnje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

jabe ::

Tisto reč, ki si jo mislil kupiti drug teden za 50evrov, kupi drugje. Saj si mislil nekaj kupiti, zato se ti tok gre? Če pa bi kupil, samo zato da bi bon pokoristil, potem pa edino kar lahko narediš, je da rečeš hvala. Ravnokar so ti prisparali 50€.

Kake velike besede za 5 evrov. Dajte malo oladiti.

6bt9hmDwY ::

Tista reč je kupljena, dostavljena (ni še sestavljeno, ker se mi ne da) in še ena košarica je že napolnjena in potem sledi še ena. Inflacija, vip in to, smo zelo preprosti ljudje, ne gre nam za taktiko ali kakšne napredne druž(a)bene veščine, samo za to, kar so obljubili in so dolžni. Forumska tolažba drugače je v redu, kontakt od kakšnega šefa, kjer dokazljiva pritožba napravi razliko v procesu, je še boljše.

PS: Če pa te res žuli 5EUR, ker jih nimaš kje porabiti, ti zaupam svoj flik id in prošnjo za redno nakazovanje :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()
««
67 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751530 (17727) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349402 (30224) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029349 (20675) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170486 (155316) zoot

Več podobnih tem